Вальпургієва ніч та 1 травня

 

 

Величезна тінь враз затуляє все небо. До чаклунів та відьом йде диявол в образі їхнього патрона – мессіра. Земля стрясається під його копитами, дивне сяйво сходить з нього. Чорна корона щільно сидить на його голові, порочні очі горять на лютому й дикому обличчі, козляча борода коливається в так його словам, які вселяють жах серед присутніх.

 

 

 

Ніч Сили, чи Вальпургієва ніч (з 30 квітня на 1 травня)

 

То що ж відбувається у Вальпургієву ніч? Завдяки протоколам Святої Інквізиції ми можемо ознайомитися з „порядком денним” шабашу. Оскільки сатанізм є матріархальним культом лівої руки, то в його  „літургиці” чорну месу служать жінки та чоловіки. Царицею шабашу обов’язково має бути незаймана дівчина, яку оголеною кладуть на вівтар й мессір Леонард у всіх на очах здійснює дефлорацію. Потім відбувається чорна меса, де престолом для цієї «служби» є живіт позбавленої цноти дівчини. Вкінці чорної меси її учасники, аби довести свою вірність дияволу, мають поцілувати йому дупу.

 

Причастя здійснюється жертовною менструальною кров'ю та сечею козла. За це вони отримують диявольське „благословіння”. Потім усі всідаються за святковий стіл, де почесні місця займають диявол та цариця шабашу. Пирування супроводжується сороміцькими піснями. По закінченні трапези, відьми та відьмаки сповідаються за допомогою жаб, які прислуговують їм. Потім розпочинаються танці, де, під  звуки флейт та барабанів, учасники збіговиська злягаються та починають вакханалію.

 

Невід’ємним ритуалом справжнього шабашу є обов’язкове злягання з сатаною. При чому, як свідчать слідчі протоколи, деякі відьми отримують дуже сильний оргазм („злягання з дияволом жахливе й чудове одночасно”).

 

З першим криком півня диявол розпускає збіговисько. Темні сили розлітаються в різні сторони до перших променів сонця. Закінчилася чергова Вальпургієва ніч, починається 1 травня.

 

Головний шабаш (Вальпургієва ніч) проходить в ніч на 1 травня. Таким чином, злягання нечисті з криком півня переходить у Солідарність трудящих.

 

 

Православний погляд на Першотравень

 

1 травня має Богоненависний характер. „Міжнародний день трудящих” невипадково співпав із сатанинським святом Вальпургієвої ночі, коли чаклуни та відьми з усіх країн Європи, раз на рік збираються на горі Броккенберг та влаштовують шабаш.

 

Трудящих із почуття „солідарності” закликають здійснювати в цей день „демонстрацію”, що в перекладі з грецької означає „зустріч із дияволом” („демон” – диявол, „страціос” – зустріч). Таким чином, трудящі стають у цьому випадку солідарними з сатаністами та демонами.

 

А де ти був цієї ночі?

 

 

Братство

 


01.05.2012 1075 1
Коментарі (1)

Олена 2012.05.12, 09:26
Этимология Происходит от лат. dēmonstrātiō «указывание, показывание», от demonstrare «показывать, указывать», далее из de «из, от» + monstrare «показывать, указывать», далее из monere «напоминать, обращать внимание; предостерегать» (родств. mens «разум», восходит к праиндоевр. *men- «думать»). Русск. демонстрация — начиная с Петра I; предположит. заимств. через польск. demonstracja. Использованы данные словаря М. Фасмера; см. Список литературы.
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

652
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2558 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2573
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

599
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1008
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1032

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1879

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4323

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3878 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3008
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1626
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4569 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1631
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1675
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

802