В обласній раді привітали Зеленського та побажали не боятися робити помилки (відео)

Не так страшно допускати помилки. Страшно, якщо не буде виконано обіцяного. Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала привітала Володимира Зеленського з обранням Президентом України.

Про це вона заявила під час сьогоднішньої сесії.

«Зеленський - нова людина, яка ніколи не була частиною політичної системи. Ми переконані, що зараз ми маємо не шукати недоліки в тому, що Президент щось не так сказав, не так зробив, не зловтішатися над кожною помилкою. Бо помилок буде багато. І їх не потрібно боятися робити», - сказала депутат.

Галабала навела приклад Вацлава Гавела, батька чеської демократії.

«Краще мати 5 років помилок, ніж 50 років саботажу», - Гавел говорив ці слова, коли отримував величезну критику за те, що розпустив професійну службу безпеки і сформував її з абсолютно нових людей, що ставив людей без досвіду на посади, які займали професійні бюрократи радянської номенклатури. За це Гавела та його команду зневажливо називали кочегарами, вантажниками, мийниками вікон. Казали, що люди, які не мають досвіду політичної діяльності та державотворення, не можуть керувати країною», - наголосила Галабала.

Депутат облради розповіла про свій шлях в політиці і блокування змін старою системою.

«Ми дійсно мали дуже професійних політиків. Але які вміли дуже професійно будувати схеми, корупційні вертикалі і професійно обманювати людей. Я пам‘ятаю своє перше сприйняття політики. Я не розуміла і досі не розумію, чому в цих політичних реаліях, які я називаю «старою системо» не можна будувати звичайні чесні людські стосунки. Замість того присутні постійні підкилимні ігри і кулуарна політика. Не розуміла чому, маючи такі владні повноваження, коли ти можеш міняти життя людей, чиновники на своїх посадах просто не хочуть це робити. Я пам‘ятаю, як на мене дивилися як на ненормальну, і казали: «Дівчино, вибори закінчилися, забудь про обіцянки. Це правила старого політичного класу. Це все має піти в минуле», - підкреслила депутат.

Тому депутат заявила, що партія «ВОЛЯ» має велике сподівання, що під час перших кадрових призначень Президента - голів ОДА та РДА ми побачимо нових людей.


18.05.2019 886
Коментарі ()

03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

450
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3480
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1126
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1298
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6423
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2843 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1189

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4596

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7712

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6010 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7311
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61306 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5335
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

570
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1044
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1410
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1395
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

377
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

100
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

151
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

394
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

663