В Івано-Франківську відзначили кращих спортсменів, тренерів, меценатів за підсумками 2010 року

Кращі спортсмени міста з олімпійських видів спорту у 2010 році
Василь Федоришин – Заслужений майстер спорту України з боротьби вільної, учасник 28 та 29 літніх Олімпійських ігор, срібний медаліст 29 літніх Олімпійських ігор в Пекіні, багаторазовий чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу у 2010 році, бронзовий призер чемпіонату Європи 2010 року, кращий борець 2008,2010 років за версією міжнародної федерації боротьби. Представляє спортивні товариства «Динамо» - «Колос» та школу вищої спортивної майстерності.

Анастасія Ткачук – майстер спорту України з легкої атлетики, рекордсменка України, багаторазова переможниця юнацьких чемпіонатів України, ІV місце на юнацьких Олімпійських іграх в Сінгапурі. Представляє спортивне товариство «Колос» та школу вищої спортивної майстерності.

Максим Кривоніс – майстер спорту України з легкої атлетики, дворазовий чемпіон України, чемпіон Європи серед поліцейських у 2010 році. Учасник чемпіонату Європи з легкоатлетичного кросу. Член збірної команди України. Представляє спортивні товариства «Україна», «Динамо» та школу вищої спортивної майстерності.

Христина Стуй – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 29 літніх Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України, фіналістка кубку Європи. Студентка Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу. Представляє спортивне товариство «Україна» та школу вищої спортивної майстерності.

Олександр Ісаков – Майстер спорту України з спортивного плавання, учасник 29 літніх Олімпійських ігор, 5 місце на чемпіонаті Європи 2008 року, рекордсмен України, багаторазовий чемпіон України. Представляє спортивні товариства «Колос», «Динамо» та школу вищої спортивної майстерності.

Надія Діденко – Майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу учасниця 19, 20 та 21 зимових Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України. Представляє спортивне товариство «Колос» та школу вищої спортивної майстерності.

Кращі спортсмени міста з неолімпійських видів спорту у 2010 році

Яна Дем'янчук – майстер спорту України міжнародного класу з спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи 2009 року. Представляє спортивне товариство «Динамо». Вихованка Івано-Франківської СДЮСШОР №1 зі спортивної гімнастики.

Андрій Махновський – Майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, чемпіон світу 2008, 2010 років та триразовий срібний призер чемпіонату світу 2008 року, чемпіон Європи 2008 року, багаторазовий чемпіон України. Представляє Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника.

Анастасія Дерев'янко – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, срібний призер чемпіонату світу 2010 року, рекордсменка України, багаторазова чемпіонка України Представляє спортивне товариство «Спартак».

Катерина Соловей – заслужений Майстер спорту з таеквон-до (ІТФ) та кікбоксінгу. Багаторазова чемпіонка України. Чемпіонка Європи 2004, 2005, 2006, 2007 та 2010 років, чемпіонка кубку світу 2004, 2006 років та чемпіонка світу 2010 року з кікбоксингу . Представляє спортивне товариство «Україна».

Кращі тренери міста у 2010 році
Віталій Богачевський – тренер Анастасії Деревянко.

Михайло Перегінець - заслужений тренер України, провідний тренер–викладач з легкоатлетичного спорту Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Тренер Анастасії Ткачук.

Михайло Кривоніс - тренер вищої категорії, провідний тренер–викладач з легкоатлетичного спорту, директор обласної ДЮСШ «Інваспорт». Тренер Максима Кривоноса.

Дмитро Яремчук – Заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. На сьогоднішній день являється провідним тренером з підготовки спортсменів високого класу, серед яких: фіналіст 26-х літніх Олімпійських ігор, чемпіон Європи з бігу на 200 м. в закритих приміщення Сергій Осович, учасниці 28-х і 29-х Літніх Олімпійських ігор Ірина Шепетюк та 29-х Літніх Олімпійських ігор Христина Стуй.

Олег Соловей – заслужений тренер України з таеквон-до та кікбоксингу, бронзовий призер чемпіонату світу 2003 року, тренер збірної команди України. Підготував 2-х майстрів спорту України міжнародного класу та 5 майстрів спорту України. П’ятеро вихованців стали чемпіонами Європи різних років та двоє чемпіонами світу. Тренер заслуженого майстра спорту Катерини Соловей.

Ярослав Соколенко – тренер вищої категорії, майстер спорту України з гирьового спорту, підготував за свою тренерську діяльність понад 10 майстрів спорту України, чемпіонів та призерів України та міжнародних змагань - тренер Андрія Махновського. Викладач Прикарпатського Національного університету ім. В.Стефаника.

Олександр Пічугін – Заслужений тренер України з фрістайлу, тренер - викладач школи вищої спортивної майстерності, тренер Надії Діденко.

Ірина Лукянова
- тренер-викладач вищої категорії, майстер спорту зі спортивної гімнастики, один з перших тренерів Яни Дем'янчук

«Краща команда 2010 року»
Івано-Франківський регбійний клуб «Роланд», чемпіон України 2010 року з регбі 7 - перша ліга. Нагороду отримує засновник та головний тренер команди Ярема Михайло Іванович.

«Спортивна сім’я 2010 року»
Соловей Олег Ярославович – заслужений тренер України з кікбоксингу та таеквон-до, Соловей Катерина Генадіївна – заслужений майстер спорту з кікбоксингу та таеквон-до, Соловей Віталій Олегович 1999 р.н. – І м. на чемпіонаті України 2010 року з таеквон-до серед дітей м. Сімферопіль , АР Крим, (у спарингу, вагова категорія - 30 кг, та формальних вправах ), - І м. Аналогічно - І місце на міжнародному турнірі в місті Івано-Франківську з таеквон-до І м. на міжнародному турнірі Italian Open 2010 Венеція, Італія (1 м. - спаринг - 30 кг, 2 м. - формальні вправи).

«Активіст 2010 року»
Голова Івано-Франківської міської фізкультурно спортивної організації « Спартак » Осадчук Любомир Васильович за активну роботу по залученню підприємств міста до систематичних занять фізичною культурою і спортом, використання сучасних та новітніх методів роботи з розвитку та популяризації галузі спорту.

Меценати спорту 2010 року в місті Івано-Франківську!
Прикарпатський торговий дім, генеральний директор Ярослав Олегович Сухоребський – нагороду отримає Музичин Михайло Васильович директор Івано-Франківської філії, заступник генерального директора з маркетингу та дистрибуції товариства з обмеженою відповідальністю «Прикарпатського торгового дому».

Комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю «АРІОН» - Нікітіч Валентин Васильович.

Депутат Івано-Франківської міської ради Терешко Руслан Володимирович.

Директор приватного підприємства «Рітас» Анушкевичус Лідія Ярославівна.

Директор компанії «ЮТІМ» Гурик Тарас Зіновійович.

Нагородження проводили:
Заступник міського голови Верес Михайло Йосипович.
Голова комітету фізичної культури і спорту Матешко Віталій Васильович.
Заслужений майстер спорту України з гімнастики спортивної, фіналіст 29 літніх Олімпійських ігор в Пекіні Дарія Згоба.
Срібний призер Мюнхенської олімпіади 1972 року з бігу на 800 метрів , рекордсмен СРСР, заслужений майстер спорту, кавалер ордена «знак пошани», тричі чемпіон Європи, наш земляк Аржанов Євгеній Олександрович.

 

13


31.12.2010 2335 0
Коментарі (0)

24.01.2022
Сергій Білий

Сама по собі загроза російського вторгнення є достатньою підставою для запровадження в Україні воєнного стану. Фіртка спробувала розібратися, які зміни передбачає такий режим і як він може вплинути на життя громадян.

667
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

3788
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

2901 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

3910 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

5082 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

3985 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

665

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

878

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

773

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

2057
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

9037 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

14713
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23402
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

4239
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

4869 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

6072
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7484 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

2228
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

730
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

1858
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2462
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

2568 1