В Івано-Франківську росіянин Бутусін в суді виборює статус біженця (фото+відео, оновлено)

 

 

Сьогодні, 21 листопада, в Адміністративному суді відбулось засідання щодо оскарження рішення Департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину РФ Бутусіну Олегу, який на стороні України в ДУК «Правий сектор» воював з російськими окупантами.

 

Підтримати Олега Бутусіна до суду прийшли кілька десятків його побратимів. Дружина Олега каже що вже 1,5 роки вони домагаються статусу біженців, проте й досі статусу не отримали, інформує Фіртка.

 

Також дружина каже, що вони із чоловіком звертались в міграційну службу і до Президента, щоб отримати українське громадянство.

 

 

 

У позові Бутусін просить надати статус біженця, втім представник міграційної служби зазначила, що не отримувала копії позовної заяви. Суддя пояснила, що ухвалу про відкриття провадження надсилали електронною поштою та Укрпоштою. Представниця відповідача відповіла, що у неї немає цієї справи, оскільки такими справами займається відповідне відомство, яке знаходиться на Львівщині.

 

Тому, пояснила відповідач, у неї не було часу на ознайомлення з матеріалами позову та для підготовки заперечень чи аргументів.

 

"В Івано-Франківській області немає ні відділу, ні сектру біженців. Особи, які хочуть отримати статус звертаються в управління у Львівській області" - пояснила представниця міграційної служби.

 

Суддя відзначила, що сьогодні відбувається попереднє слухання, а тому у сторони відповідача ще буде час на підготовку лінії захисту своїх інтересів. Відтак суд надав представнику відповідача 10 хвилин на ознайомлення з позовною заявою та додатком до неї.

 

Після ознайомлення представниця міграційної служби заперечила у повному обсязі. Також вона відмітила, що клопотатиме щодо залучення до справи пояснень працівника, який приймав документи та вів справу Бутусіна.

 

Представник Бутусіна, Володимир Бандура, зазначив, що подаватиме уточнення до позовної заяви. Як пояснив сам Бутусін, йому дзвонили зі Львова і сказали, що у його справі відмовлено у наданні статусу, однак у письмовій формі відмови не отримував, і ознайомився із відмовою лише тоді коли сам поїхав до Львова. За його словами про це міститься відповідний запис у реєстраційній книзі.

 

Захисник Бандура відмітив, що залучатиме до справи свідків, котрі можуть підтвердити, що Бутусін був змушений перетнути кордон Росії та приїхати в Україну через власні політичні погляди та воз'єднання з сім'єю.

 

Крім того, суду нададуть свідотства про народження 10 дітей. У свою чергу представниця міграційної служби зазначила, що подасть письмові докази, також додасть аудіозапис та долучить у справу свідка, про якого уже згадувала раніше. Суд дав 5 днів на долучення таких доказів.

 

Для визначення дати наступного засідання суддя пішла у нарадчу кімнату.

 

Ухвалою суд призначив наступне засідання на 1 грудня о 14.15. Справу слухатиме колегія суддів Микитин Н.М., Гундяк В.Д., Матуляк Я.П.

 

Нагадаємо, росіянин добровольцем захищав Україну, а тепер не може отримати статусу біженця. Чоловік просив про це Президента, коли той з офіційним візитом перебував в Івано-Франківську. Тетяна та Олег Бутусіни приїхали з Росії, з Підмосков’я. Зараз їхня багатодітна сім'я проживає у селі Придністров’я Галицького району.

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Переселенці з Росії на Прикарпатті: Повернемось додому тільки на танках

Правда війни. Олег Бутусин. Переселенець з Росії


21.11.2016 491 0
Коментарі (0)

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2016 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2227
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

429
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

863
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

839
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

952

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1729

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4109

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3761 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2902
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1505
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4441 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1550
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1574
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

673