В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ АНТОЛОГІЮ «ЛІТЕРАТУРНИЙ STANISLAWІФ» (ФОТО)

 

«В Івано-Франківську таки є література!» - у цьому можна впевнитись, прочитавши найсвіжішу книжку про письменницькі потуги в нашому місті.

 

До 350-річчя обласного центру Прикарпаття видали амбітну літературно-краєзнавчу антологію івано-франківської літератури. Назвали її також не без претензії - «Літературний StanislawІФ».

 

Вчора, 31 травня, відбулася презентація даного видання в Івано-Франківську.

 

У книзі вміщені твори, які писали івано-франківські письменники починаючи з вісімнадцятого століття і до сучасності.

 

«Літературний StanislawІФ» прикрашений півсотнею письменницьких портретів. А ще у книзі є кольорові вставки з видами міста і зображенням того будинку, де мешкає письменник Тарас Прохасько. Окрім Прохаська в «Літературному StanislawІФ’ові» можна знайти Юрія Іздрика, Галину Петросаняк, Ярослава Довгана, Ольгу Деркачову, Володимира Єшкілєва, Василя Бабія, Степана Процюка, Наталю Щербу, Марію Микицей, Євгена Барана та інших персонажів щоденного життя нашого славного трьохсотп’ятидесятирічного міста. А також їхні тексти. Окрім цих непересічних краян антологія містить кілька десятків імен літераторів минулих епох.

 

Упорядниками антології, зробленої відомим видавництвом «Фоліо» стали письменник Володимир Єшкілєв та краєзнавець Іван Бондарєв.

 

Даним виданням упорядники спробували наче толерувати різні епохи, які залишили відбиток в історії міста.

 

За словами одного із упорядників видання Володимира Єшкілєва, у книзі відбито той культурний ріст, який продемонструвало місто. «Література виникає там,  де є сприятливі умови. Саме поєднання  вільної творчої аури із своєрідним фортечним духом міста, який йому було закладено при заснуванні, створили атмосферу літератури», - розповів письменник.

 

Автори, причетні до видання, переконані, що у книзі «Літературний StanislawІФ» чітко передано образ міста, що є його візитівкою  й привертає увагу поціновувачів справжньої літератури.

 

 

 

письменник Володимир Єшкілєв розпочинає презентацію


 

знаменита авторка еротичних повістей та оповідань, чарівна Ольга Деркачова

 


 

 

 

Олександр Красовицький, генеральний директор видавництва "Фоліо"

 

 

краєзнавець Іван Бондарєв

 


 

 

 

письменник Євген Баран

 01.06.2012 807 0
Коментарі (0)

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2284 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2402
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

522
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

936
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

928
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

1006

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1796

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4220

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3821 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2953
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1558
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4499 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1591
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1620
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

751