В Івано-Франківську оголошено загальну мобілізацію патріотів (фото)

 

У зв'язку із прийнятим законопроекту "Про засади державної мовної політики" в Івано-Франківську оголошено акцію "Національна мобілізація" на захист української мови.


Після прийнятого вчора, 3 липня 2012 року законопроеку "Про засади державної мовної політики", у Івано-Франківську на вимогу більшості депутатів скликано позачергову сесію міської ради. До самоорганізованого громадою мітингу під стінами ОДА долучились і міські обранці, які в кількості 48 депутатів відкрили безстрокову сесію, яка уже завтра продовжиться у Києві.

 

Як депутати так і громада Івано-Франківська заявляють про свою категоричну позицію несприяняття проекту закону "Про засади державної мовної політики". Як йдеться у прийнятому міською радою зверненні - цим рішенням окупаційна більшість у парламенті, під керівництвом «Партії регіонів», вкотре демонструє намагання звузити сферу вживання української мови як державної та де-факто впровадити російську як другу державну. Таким чином українофоби намагаються порушити громадянський спокій у суспільстві та посіяти міжнаціональну ворожнечу.

 

Міські обранці закликають усіх мешканців Івано-Франківська стати пліч-о-пліч  антинаціональним намаганням центральної влади.

 

"Ця влада боїться лише широкого народного спротиву. Сьогодні, спільними силами відкинувши будь-які політичні незгоди, ми мусимо стати на захист найбільшої святості українців – нашої мови. Закликаємо з усією рішучістю стати на захист єдиної державної української мови як невід’ємної частини суверенітету Української Держави та своїх, гарантованих Конституцією, прав і свобод".

 

Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус та секретар міської ради Руслан Марцінків закликали усіх івано-франківців а від так і всіх українців проявити свою національну позицію.

 

Також згідно рішення міської ради створено штаб акції "Національна мобілізація" і вже сьогодні, 4 липня 2012 року о 20.00 годині до Києва буде відправлено перші автобуси із депутатами та всіма бажаючими.

 

 

початок сесії...

голова фракції "Свобода" у міськраді Роман Онуфріїв, секретар міськради Руслан Марцінків та міський голова Віктор Анушкевичус

 

невже мовне питання об'єднало одвічних конкурентів???)))

 

виступає депутат міськради Василь Бойчук (Батьківщина)

 

 

О 13-й годині створили штаб мобілізації людей, які відправлятимуть людей на Київ. А в ньому підрозділи: центр набору людей, центр забезпечення транспорту, центр забезпечення побуту людей у столиці.

 

Нагадаємо, у зв'язку із прийнятим законопроекту "Про засади державної мовної політики" в Івано-Франківську оголошено акцію "Національна мобілізація" на захист української мови.

 

 

Читайте також:

Свинячі голови під "білою хатою". В Івано-Франківську протестують проти "мовного закону" (додано фото)


04.07.2012 978 0
Коментарі (0)

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

544
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1190
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2695
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1088
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1330
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2716

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1046

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1613 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1855

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1937
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

127
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

465
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

670
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

205
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

757
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

653
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

856
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

467
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

143
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

339
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

453
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

566