В Івано-Франківську обвалився будинок (фото)

 

11 лютого, близько 19.00 в Івано-Франківську на розі вулиць Січових Стрільців та Чорновола трапився обвал перекриття стелі у двоповерховому будинку (1927 року забудови). В результаті магазин «Watsons», який знаходився на першому поверсі опинився в завалах. На другому поверсі знаходилося приміщення міської інспекції з благоустрою.

 

 

На місце події прибули рятувальники МНС, автомобілі швидкої допомоги, оперативно було організовано освітлення та розбирання завалів. За офіційною інформацією відомо, що ушкодження отримали 3 людини, які під час обвалу були заблоковані у магазині. Лікарі надали допомогу усім постраждалим. На щастя обійшлося без жертв, повідомляє Вежа FM.

 

Під час аварійно-рятувальних робіт залучалося 9 одиниць техніки і 90 осіб, з яких від МНС 66 бійців та 6 одиниць техніки. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12.02.2012 2084 19
Коментарі (19)

Jozef 2012.02.12, 10:09
Дякуємо пане Анушкевичус.Шлях до Верховної Ради вільний. Який ще сигнал потрібен для того щоб Ви врешті решт зрозуміли,що мер ви -ніякий.
1221 - Jozef 2012.02.12, 10:38
цікавий підхід...а що мер прийшов і розрушив перекриття стелі?..
gryc 2012.02.12, 10:43
благоустрій, однако...
Журналісти 2012.02.12, 10:52
Найгірще те, що про порушщення під час перепланування перших поверхів ЗМІ писали і показували не один раз. І що? Гроші перемагають здоровий глузд. Таких адрес, де от-от повалиться хад чи впаде стіна достатньої. хто хоче викласти небезпечні будівлі відзніміть - Чорновола 26 з двору - добудова і вивіска на вікні з написом "оренда", там переобладнаний підвали і підриті несучі стіни, вірно сказали за будинок де аптека, біля пам!"Ятника Чорновола - теж казали і показували владі і що? Піною залили і думають, що вона втримає цілу стніу. Там ситуація гірша бо проходить газова труба і всім до цього байдуже. Подивіться весь центр - всі перші поверхи без несучих стін, не дивно, що з часом і вони проваляться. А влада і надалі дає дозволи на відкриття магазинів на перших поверхах, а вони родлять що заманеться. ЦІкаво, як наші місцеві депутати тепер піаритимуться на цьому! думаю нас чеає цікавий тиждень. І ще, а що буде з будинком хоч хтось знає? Чи влада прийме рішення знести його а це місце продадуть якомусь забудівнику за хороші гроші. Може тому і дали дозвіл на переобладнання будівлі з порушенями бо це ласий кусочок і хтось його пригледів. Знести самим не можна, а от пілся обвалу цілком дозволено. Будинко аварійний, коштів на його реставрацію ніхто не знайде і не дасть, а як ставляться у нас до пам"Яток архітектури всі знають.
vlad 2012.02.12, 11:27
Jozef! А до чого тут мер? Якою міркою міряєш, такою і тобі буде відміряно...
Місцевий 2012.02.12, 12:12
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Оксана 2012.02.12, 12:13
Шановні журналісти,а до чого тут " наші місцеві депутати " і їх піар. Магазин там знаходиться давно,а депутати на своїх посадах лише 1 рік. І дозвіл дає архітектура,трішки думайте,що пишете.Є такий вислів: Хто крайній - невістка,та її ж дома немає,та он її сукня висить). Так і у вас виходить,хто винен - "депутати"і мер )
Місцевий 2012.02.12, 12:13
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Місцевий 2012.02.12, 12:14
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Оксана 2012.02.12, 12:16
Молодець,місцевий, правильно розумієш ситуацію )), я теж так думаю.
Місцевому 2012.02.12, 13:13
До чого тут мер? А до того, що коли цей будинок переобладнювалт то був Шкутяк і перш ніж взяти в оренду чи почати там щось робити мало бути рішення вионкому. А головує на виконкому хто мер, і вимагати від своїх заступників висновків щодо планів оерндарів теж мав мер. далі - коли здають об"єкт то є комісія, яка перевіряє порушено норми чи ні, а якщо мері добре підмазали то й висновки такі як треба. Або взагалі закривали очі на те, що робилося в середни будинків. А навіть якщо були порушення і хтось скаржився то приходила архітектура виписувала фіктивний штраф, потім архітектору приносили конверт і людям вішали, що порушення ліквідовано. Така практика існувала до 28 серпня минулого року. тепер усім цим відає Держархбудконтроль. Побачимо як вони відреагують. А те що депутати не пропустять цей факт - то це 100 %. І ніхто не гляне що вони трішки більше року "господарку наводять". Люди он намагалися врятувати юбдинок від переобладнання, бо зотіли там на першому поверсі в колишній квартирі чернговий магазин робити, вже і фундамент підрили. І що, спершу щось пижлися, розвибралися, а потім натиснули на них зверху, слава Богу не міський голова, а вище, і склали вони свої білі лапки. А тепер почнуть знову розповідати як люблять місто, його історію і т.д. Хто не вірить побаче сам.
Михайло 2012.02.12, 14:27
Подібна ситуація є по вул. Незалежності 37, риють фундамент, потріскали стіни на першому і другому поверсі, відпадає штукатурка. Власники квартир подали в суд на порушників які будують без дозволів і з купленими документами а суд виніс рішення - (не за дурно очевидно) має право руйнувати будівлю, немає порушення закону. Власне тут схована проблема, до поки будуть купувати бюрократів, суддів - до тих пір будуть падати будівлі. Влада обнагліла до краю продає все, що тільки попаде під руку.
Jozef 2012.02.12, 20:38
Для окремих нерозумних.Мер у містіф відповідає за все.Від стану будівель до реалізації міської землі та громадських вбиралень. А зі "здобутками " Анушкевичуса, його підозрілими зв"язками з забудовниками та іншою нечистю хіба дає йому право балотуватись у Верховну Раду.Ось до цього це й було сказано.
Jozefу 2012.02.12, 21:33
По-перше, відповідати за все в місті мусять співмешканці цього міста. Бо саме ми обираємо і контролюємо владу!!! Якщо мер поганий то це тільки наш промах бо обрали саме ми його. Відмазка типу "я за нього не голосував" не канає! По-друге, за стан будівель відповідає ДАБК. По-третє, розпоряджається землями міста міська рада (яку ми теж обрали), не голова (він тільки підписує рішення). А стан громадських вбиралень залежить теж від нас. Бо свинячать там теж не мер. Почніть з себе краще шановний!
роб 2012.02.12, 21:40
ці собаки з інспекції з благоустрію тільки приписи та штрафи катають як менти на дорозі треба тепер себе покарати тільки печетку треба довго шукати
О 2012.02.13, 11:27
спочатку затолює комунальне підприємство ЄРЦ(яке має наводити порядок в колмуналці міста) тепер завалилась Інспекція з благоустрою!!! просто місто парадоксів
Еней 2012.02.13, 11:28
їм повезло, шо ніхто не вмер. Клоуни, розвалили все шо могли, містом ніхто не займається, лише крадуть разом з анчоусом і миють гроші з єрц
енею та іншим 2012.02.13, 18:36
Майте совість,сидите і строчите бридоту!А ви були на місці події?Ні,а до честі мера,він одразу приЇхав і поЇхав тільки тоді коли всіх повитягували з під завалу,писаки...!продавець магазину
Андрій 2012.02.13, 20:02
До речі, а яка інстанція завідує власне цим делікатним питанням - перепланування житлової площі в багатоквартирних будинках ??? Чому питаю - от в мене сусід ремонт затіяв. Все би нічого, та є одне але: шум і гуркіт з його квартири такий, ніби склад фейєрверкці що хвилини взривається, а головне - стіни трясуться !!! Хоча ні, стіни не трясуться - вони, таке враження, зараз рухнуть взагалі !!! І от що робити ? Скажете - поговорити з сусідом. Знаю такі випадки, потім він перший пише заяву в міліцію про погрози з мого боку (написати можна все, що фантазія дозволить, хоч і рукоприкладство приписати) і ситуація така, шо хоть самому йди йому помагай той ремонт робити, вже потім мене ніхто слухати не буде, бо він одразу робить себе потерпівшою стороною. То куди ж звертатись ??? Ремонт ведеться в квартирі по вул. Незалежності, 101А, кв. 29.
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2282 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2400
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

521
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

935
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

926
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

1005

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1794

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4219

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3820 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2952
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1556
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4498 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1590
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1618
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

750