В Івано-Франківську стартує інноваційна платформа «Освітній простір»

У вересні в Івано-Франківськ запустилась нова навчальна платформа “Освітній простір”, яка передбачає інноваційний та сучасний підхід до позашкільного навчання дітей.  

Оскільки засновниками платформи є Освітній центр "YOLO", Католицька школа-гімназія святого Василія Великого, Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, це дало змогу розробити по-справжньому актуальні та цікаві навчальні групи та секції, а саме:

  • вивчення іноземних мов - теоретичне і практичне навчання англійської, німецької, польської та інших мов.;
  • природничі напрямки: біологія та хімія з цікавими практичними заняттями та екскурсіями в лабораторії та підприємства.
  • особистісний розвиток: лідерство, фінансова грамотність - поштовх до перших кроків для створення власного бізнесу;
  • сучасні інформаційні технології, де діти отримують практичні навички з програмування та роботи з графічними редакторами
  • інтелектуальні ігри, під час яких не просто грають в квести, брейн-ринги та ін., але й навчають як правильно грати в інтелектуальні ігри, готуючи юних геніїв до запеклих квестів, цікавих брейн-рингів та захоплюючих “що? де? коли?”.
  • основи дизайну з практичними заняттями від справжніх дизайнерів з досвідом роботи
  • майстерня ліплення з глини - для створення нових шедеврів
  • підготовка до ЗНО/ДПА, що є прекрасною альтернативою репетиторам
  • розвиток інтелекту, нестандартного мислення, креативності завдяки цікавим іграм та оригінальним методикам розвитку дітей

Для “Освітньої платформи” освіта - це не набір застарілих теоретичних знань, а набір інструментів та навичок для формування цілісної особистості. Саме тому всі гуртки та секції в основному спрямовані на освоєння практичної сторони предмета, надаючи змогу на практиці опанувати нові знання та вміння, а можливо навіть вирішити, ким дитина хоче бути в дорослому житті.

Завдяки “Освітній платформі” батькам більше не потрібно перейматись, чим зайняти дітей після школи чи садку. Усі вищеперелічені секції та гуртки знаходяться в одному місці - у Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого, тому не потрібно витрачати час на дорогу від одного гуртка до іншого. Маючи розклад всіх груп, дитина сама може обрати, що їй відвідати сьогодні. Адже головна ідея платформи – зробити позашкільну освіту комплексною, цікавою та корисною для дітей та молоді.

Також, з нагоди старту “Освітньої платформи” 15 вересня відбудеться перший у м. Івано-Франківськ ярмарок креативної позашкільної освіти “Освітній ярмарок”, який проходитиме в Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого за адресою: вул. Шевченка, 11. Тому, якщо ви бажаєте познайомитись із інноваційною платформою, побачити нові підходи до навчання та отримати порцію натхнення, ласкаво просимо в “Освітню платформу”.  


09.09.2018 2420
Коментарі ()

23.10.2020

Нове виборче законодавство, нова виборча система, нові бюлетені, можуть завести у політичне життя Івано-Франківської області й нові обличчя.  

2219
22.10.2020
Марія Лутчин

Про ситуацію в Івано-Франківській ЦМКЛ, карантин, резерви, вакцину та як жити далі з коронавірусом у розмові із заступником головного лікаря.

5054
20.10.2020

Рівень смертності й травматизму в Україні внаслідок ДТП є одним із найвищих у Європі. Досить непроста ситуація з безпекою дорожнього руху спостерігається і на автошляхах Прикарпаття.  

1278
16.10.2020

Щоби змінити правила гри, нам не потрібне чудо. Достатньо сформувати владу, яка вміє слухати людей і не боїться порад професіоналів. Потрібне перезавантаження всього місцевого політикуму.

2290
15.10.2020
Христина Чаплинська

Відомо, що існують не лише вдалі, але й побачення з категорії “epic fail”. Ми вирішили піти у «розвідку» і розпитати представників різної статі про їх досвід у цій справі.

1711
10.10.2020
Марія Лутчин

Наша історія про подружжя лікарів Уляни та Віталія, яке 12 років чекало на свою Даринку.

19315 2

Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

1165

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

7042

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

4834 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

11661
22.10.2020

Міністерством охорони здоров’я розроблено проєкт постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». 

743
15.10.2020

Прикарпатські крафтові господарства ініціюють створення гастрономічної стежки. Для цього ініціатори громадської спілки "Дорога смаку Прикарпаття" залучили сім крафтових господарств.  

1293
12.10.2020

Борщ є об'єднавчим чинником. Водночас приготування цієї страви, як і її походження, викликає чимало суперечок. То яким має бути правильний борщ?  

1879
28.10.2020

Різдвяні літургії Папи Франциска у Ватикані цьогоріч будуть проходити без участі людей у зв'язку з пандемією коронавірусу. Їх транслюватимуть онлайн. Як повідомляє Catholic News Agancy, про такі зміни йдеться у листі, який Державний секретаріат

145
24.10.2020

Кіпрська церква визнала Православну церкву України.  

717
22.10.2020

У суботу, 17 жовтня, у костелі Христа Царя Всесвіту, що в Івано-Франківську, по вулиці Вовчинецька, відбулася чергова подія, в рамках відзначення 42-річниці обрання і понтифікату Святого Івана Павла ІІ та 100-річчя Його народження.  

482
21.10.2020

Це сталося у вівторок, 20 жовтня, коли він та інші релігійні лідери відвідали молебень за мир у всьому світі.

666
28.10.2020

Франківський скульптор Данило Книшук виготовив погруддя митрополита Андрея Шептицького.  

462
26.10.2020

Масові акції протесту у зв'язку з оголошеним Світланою Тихановською загальнонаціональним страйком пройшли в Мінську. В акціях взяли участь студенти мінських вузів, а також айтішники Парку високих технологій.  

526 1
26.10.2020

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого засуджували до 15 років ув'язнення за вбивство, переміг у голосуванні на голову ОТГ поруч з місцем убивства.

379
23.10.2020

Уряд Північної Кореї попередив своїх громадян залишатися в приміщенні через побоювання, що "жовтий пил", що дме з Китаю, може принести з собою коронавірус.  

665
19.10.2020

Під час засідання ЦВК розглянула окремі питання діяльності Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії.  

2022 1