В Івано-Франківську хочуть зробити дві вулиці пішохідними: як на це реагують містяни

В Івано-Франківську планують зробити ще кілька вулиць пішохідними.

Про це в соцмережі повідомив заступник міського голови–директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Фіртка.

"Плануємо підняти боларди та зробити вулиці Курбаса та Крушельницької пішохідними не тільки за статусом, але й фактично. Цікавить Ваша думка з даного приводу. Ви за чи проти такого рішення?", - написав Смушак.

Франківці по-різному відреагували на таку заяву:

Віталій Приймачук: Було б правильно забрати усю адміністрацію за межі центральної частини міста, а дорогу нерухомість (яку займають ці чиновники) здати в оренду людям які зможуть отримати з цього вигоду і принести вигоду місту - наприклад побудувати нормальну інфраструктуру (парковки в тому числі). А ці хлопці і дівчата нехай добираються до своїх кабінетів так, як це нав'язують робити містянам. Думаю що після такої перестановки їх погляд на комфортне місто радикально зміниться.

Ольга Котик: А я пропоную аби всі депутати і Міської Ради і Обласної на роботу йшли пішки і не займали паркомісця платників податків!

Олександр Бубен: Гарна ідея

Наталя Гостюк: А як забезпечать безперешкодний доїзд пожежної, швидкої? До філармонії наприклад? Бачила колись, як 5 хвилин пожежна не могла заїхати на "стометрівку". Довго ті боларди опускалися. В такому випадку лишні 5 хвилин - це мінус чиєсь життя...

Сергій Жидков: А коли зробите порядок з вулицею Франка де знаходяться школи 2, 3, 5, поруч 7, 11, міська поліклініка, пульмонологічний центр де лікуються люди яким необхідне чисте повітря, а також пожежна частина машини якої не можуть виїхати на пожежу через суцільні затори?

Владислав Васильчук: Я за! А от мешканці прилеглих будинків будуть точно проти)

Володимир Коп'як: За! За! За!. Якщо біля білого дому викопаєте і збудуєте трьохрівневу підземну парковку

Мар'яна Федорів: Категорично ні. Вже й так півміста пішохідними зробили. Немає де навіть машину припаркувати.Вирішіть спочатку питання з паркуванням авто, а тоді перекривайте вулиці.

Ihor Choliy: Та тут навіть нема, що думати. Однозначно потрібно робити пішохідною, як і клаптик коло синагоги

Ihor Bush: Я теж вважаю що варіант зі зміною статусу (будні - проїзна + субота - проїзна, неділя - пішохідна) це оптимальне вирішення питання, і не лише для цієї вулиці в центрі міста.

Оля Оцабіна: Чому ви так ненавидите автомобілістів? Та зробіть вже все пішохідне від моста до моста ! Пенсіонерське місто!

Богдан Пашковський: Там давно велосипедно пішохідна зона. Дивіться трохи на знаки шановні паркуни)

Віталій Пасенюк: Проти. Забрати авто з тієї вулиці, а також сусідніх Курбаса і Мельничука дуже просто - зробіть там паркувальну зону, вартість якої змінюватиметься з часом. 15 хв - безкоштовно, година - 20 грн, дві години - 100 грн. Тоді це буде зручна точка підвозу пасажирів та вантажів до закладів. І взагалі - паркування навколо Білого дому має бути платним і дорогим.

Bohdan Vagylevych: За. Заїжджати машиною в сам центр нема потреби. Можна 10хв пройтись з Бельведерської, Чорновола або іншої вулиці. Звідти виїжджати можна до пів години)

Андрій Мосійчук: Цікавить коли вже нарешті автомобілісти нашого міста разом з автоклубами і іншими водіями зберуться під білим домом, заблокують двері і проїзд, і нагадають, що в місті крім пішоходів і велосипедистів є ще інший транспорт, власники якого платять податки і мають право також на комфортне пересування містом

Валентина Юрків: Давайте все місто перекриєм. Чомут ільки центр? Якщо надихаєтесь на такі плани за кордоном,то паралельно будуйте широкі дороги,мости,щоб бізнес не задихнувся від вашої любові до піших прогулянок та велосипедних катань. За кордоном перекривають центр переважно на вихідні.А цілий робочий тиждень вулиці працюють :як транспортна магістраль,чи для парковки.

Anatolij Pidhirnyj: А давайте все наше місто зробимо пішохідне, або велосипедне, + комунальний транспорт. Місто невеличке, я думаю що можливо

Ihor Orobchuk: місто стає непридатне для проживання

Виктор Ступак: А вам нема де гуляти, не поміщаєтесь на пішохідних зонах? Корки з пішоходів?

Natalia Maximova: І ще би базарчик - п'ятачок забрати. Весь вигляд псує. Зробити зону відпочинку.

Богдан Карп'як: Якщо ці вулиці перетворяться на сплошні кафешки-ригаловки, то проти...


Читайте також:

Марцінків хоче, щоб паркування в центрі Франківська було дуже дорогим

Марцінків хоче, щоб чиновники їздили на роботу на велосипедах – обіцяє доплати

В Івано-Франківську планують розширити пішохідні зони

У мерії шукатимуть рішення, щоб автомобіляму центрі Франківська було максимально некомфортно

Фотогалерея


09.06.2021 3515
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1276
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2568
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2136
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2200
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6608 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2477 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

372

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1184

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1310

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1442
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

308
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

176
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

605
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

78
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26539
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

571
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10488 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

79
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

109
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

426
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

572
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

643