В яку криптовалюту інвестувати новачку?

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11000), особливою популярністю користується близько сотні з них. Звісно, курс біткоїна найвищий серед існуючих пропозицій, але не в кожного інвестора знайдуться кошти, щоби придбати хоча б один біткоїн.

Які з криптовалют можуть «вистрілити» найближчим часом?

Звісно, можна вкластися в Ефіріум, але і його курс досить високий (понад 50 тисяч гривень). Тому новачку варто розглядати для інвестицій такі варіанти крипти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів, внаслідок чого курс виросте найближчим часом.

Перш за все, на увагу заслуговують незвичайні проєкти, які приваблюють своєю креативністю. Серед таких:

  • FightOut;    
  • C+Change;
  • Dash2trade;
  • RobotEra;
  • Calvaria.

Кожну з представлених криптовалют варто розглянути в подробицях. Інвесторів цікавлять цифрові гроші, які стосуються незвичних сторін нашого життя.

Про криптовалюти з великим потенціалом в подробицях

Все більше людей у світі обирає здоровий спосіб життя. Криптопроєкт FightOut не просто популяризує активні заняття спортом, але і випускає власну монету та відкриває мережу тренажерних залів. Наразі токен FGHT коштує зовсім недорого, що робить його дуже привабливим для інвестицій.

Наступний проєкт C+Change — отримання токенів за зарядку власного електромобіля. Електромобілі стають все популярнішими, а їх власники — прихильники очищення планети від парникових газів та інших видів забруднення. Проблема очищення довкілля стає все більш актуальною, тому ентузіастів, які готові вкласти власні заощадження в цей проєкт, стає все більше. Сучасна вартість токена складає близько 1,3 цента, але вже найближчим часом вона перевищить 1,6 цента.

Проєкт Dash2trade створено саме для тих, хто робить перші роки в інвестуванні в криптовалюти. Інвестиції в цифрові валюти — ризикований крок, який потребує знання поточної ситуації або досвіду в торгівлі криптовалютами. Платформа Dash2trade орієнтована саме на новачків ринку. Попри таку позицію, засновникам вже вдалося зібрати понад 11 млн доларів інвестицій, і це тільки початок.

Заробляти гроші можна навіть в процесі гри, що і довів проєкт RobotEra. Користувачі можуть відновлювати зруйновану планету, а також спілкуватися з іншими учасниками метавсесвіту. RobotEra — гра на блокчейні, яка включає власний токен TARO. Спеціалісти ринку криптовалют стверджують, що у 2023 році ця криптовалюта суттєво додасть у вартості.

Calvaria — одна з криптовалют, яка отримає зростання в цьому році. Це новий та унікальний спосіб заробляти цифрові кошти. Користувачам необхідно грати в карткову гру та отримувати токени за виграш. Простий та зрозумілий ігровий процес приваблює не тільки досвідчених користувачів, але і новачків ринку.

Таким чином, існує досить багато різноманітних криптовалют, які найближчим часом суттєво підвищаться в ціні. Завдання інвестора чи трейдера-початківця — побачити перспективи вибраної криптовалюти.

Партнерський матеріал


16.03.2023 538
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

664
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

538
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1035
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

12813 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1573
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2958

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

262

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

345

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

823

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

2231
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

263
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1400
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

777
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

328
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

463
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

550
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

865
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3561
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

356
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

537
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

838
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

1041