В гості до Святого Миколая: локації на Прикарпатті та ціни

На території Прикарпаття активно працюють та розвиваються резиденції, маєтки та будинки Св.Миколаїв.

Журналістка Фіртки дізналась, де можна зустріти Чудотворця, які розваги пропонують малечі в його казкових хатинках та у скільки це обійдеться у 2021 році.


Туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая", село Пістинь

В рамках екскурсії резиденцією, гостям представляють будинок Святого Миколая,  культурно-мистецький центр, етнографічний музей, вольєрне господарство та дитячу колію з казковими станціями.

У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України.  

Вартість вхідного квитка становить 18 гривень з особи. А послуги екскурсовода вартують 60 гривень з групи. Для дітей до трьох років квиток не потрібен. До послуг гостей на території є альтанки, вартість оренди яких становить 200 грн за чотири години.

За 24 гривні з особи вам запропонують взяти участь в майстер-класі з виготовлення прикрас на ялинку. Майстерка сподобається як дорослим, так і дітям.

До речі, COVID-19 вплинув і на роботу маєтку Миколая. У зв'язку з обмеженнями, які запроваджені у «червоній зоні», відповідно до вимог Уряду працівники резиденції наголошують відвідувачам на дотриманні карантинних вимог, а саме:

  • в будинку Миколая одночасно може перебувати лише одна група дітей та дорослих з 20 осіб;
  • дорослі, які супроводжують дітей і хочуть зайти всередину повинні мати при собі "зелені" ковід-сертифікати або дійсні ПЛР, чи експрес-тести, або довідки про перенесену хворобу.

Працює «Маєток Святого Миколая» без вихідних з 10 до 16 години, однак про зустріч-екскурсію домовлятись потрібно заздалегідь за номером телефону:  +380(97)6612402. 


Хатинка святого Миколая у Більшівцях

До 18 грудня у Більшівцях прийматиме гостей «Хатинка Святого Миколая». 

Вартість вхідного квитка становить 150 гривень. В суму квитка входить подарунок від Святого Миколая, цукерки, фірмове упакування, магнітик, а ще календар. А також зустріч з Миколаєм.

На території, і в самій хатинці для відвідувачів підготували фото зони. За 50 гривень вам запропонують взяти участь в майстер-класі, на якому ви зможете розписати медовий пряник. Всіма необхідними матеріалами вас забезпечать працівники.

На території діють обмеження лише для вчителів, або батьків наявність ковід-сертифікатів обов’язкова, або негативний ПЛР-тест.

Для груп дітей з Івано-Франківської області «Хатинка Миколая» відкрита щодня з 14 до 18 години. Контактний телефон: 067 29 98 615.


На Прикарпатті, в селі Грушеві, що на території Коломийської громади, вперше запрацювала резиденція Святого Миколая із «живою» шопкою. На дітей вже чекають овечки та косулі.

Вартість вхідного квитка становить 100 гривень з дитини та 50 з дорослого. Якщо візит груповий, то для двох дорослих, що супроводжують вхід на територію безплатний.

В ціну входить відвідування зоопарку, також для гостей працюють фотозони.

Якщо ви приїхали в резиденцію з групою дітей, то  вам покажуть інтерактивну виставу. У вартість входить і подарунок від Миколая, а саме пряник та розмальовка.

Через надмірну кількість відвідувачів працівники 16,17,18 грудня додали візитні години до 20:00 години.

Наявність ковід-сертифікатів не перевіряють, але їх обов’язково потрібно мати з собою.

Щоб зареєструвати груповий візит до Резиденції Святого Миколая у Грушеві, телефонуйте за номером: 098 94 123 94.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Свято наближається: де шукати святого Миколая на Прикарпатті (ФОТО)

Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську отримала 700 листів до Святого Миколая

Якщо зима тепла й безсніжна: куди податись туристу на Прикарпатті, коли на лижі зась

Косів, Шешори, Яблуниця: куди поїхати туристу в Карпатах, окрім Буковелю


Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

857 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

793
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1609
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2239
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4215 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3216

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

218

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

446

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

386

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

858
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

624
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

671
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

959
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1072
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

672
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6255
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1748
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31762 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1543
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

755 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

720