УРИВОК ІЗ РОМАНУ «ПРОЕКТ «ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ -5»

      …дивно дивитися на жителів планети Земля, на їхню суєтність в той момент дійсності коли вони навіть не підозрюють, що там далеко в космічному просторі вирішується їхня доля. І коли це глибоко усвідомити то всі глобальні проблеми стають якимись дрібними і не суттєвими, а мрії про чудове завтра розсипаються, як космічний пил, в розумінні того, що «завтра» може ніколи не настати.

      Всі ті хто знають, що таке Проект «Планета Земля» це усвідомлюють. Ми знаємо яким чином і за яких обставин цей проект розпочинався і знаємо, що на часі стоїть питання про його остаточне закриття. І це вже нині вирішує Вища Міжгалактична Апеляція за поданням Міжгалактичного центру керівництва проектами, який розробляє і здійснює експериментальні проекти на теренах Галактик.

     Одним із таких проектів був експеримент на планеті Земля. Він розпочався так давно, що людський розум не може цього осягнути і за своєю тривалість розподілявся на п’ять етапів, які мали як свою конкретну мету так і вирішували єдину загальну задачу. Ця задача була сформульована після останньої Міжгалактичної війни, коли постало питання про те, «що робити з переможеною расою?».

     Переможена раса була унікальною. Їй притаманні були риси, яких не мала жодна раса в будь-якій Галактиці. Тому з метою вивчення і дослідження над цією унікальністю, було вирішено провести довготривалий міжгалактичний експеримент. Для проведення експерименту було вибрано віддалену від Міжгалактичного Центру планету яка було ізольована від жвавого космічного життя…

     …п’ять разів на планеті Земля зароджувалося життя і чотири рази воно майже знищувалося.  Всі процеси контролювалися Міжгалактичним центром керівництва проектами, який схвалював дії відносно того чи іншого завдання яке вирішувалося на цій планеті. Велич всієї проробленої роботи навіть важко осягнути і осмислити тому якось навіть стає трохи сумно від усвідомлення того, що ось на сьогодні цей проект добігає свого логічного завершення.

      По завершенню проекту, один відсоток живих організмів із планети Земля, буде повернено на свою рідну планету на ту чудову і унікальну планету, на якій існували теперішні форми земного життя до початку останньої Міжгалактичної війни. Їм буде повернено їхню рідну планету і ніхто ніколи навіть не згадає про свою причетність до планети Земля.

      Цікавим є той факт, що процес переселення уже розпочато і він триває нині. Багатофункціональність цього процесу ніколи не буде осягнена людським розумом, тому що мозок людини заблоковано на дев’яносто п’ять відсотків з цілю, щоб експеримент був завжди контрольований і прогнозований.

      Але, наголошую, переселено буде лише один відсоток! Всі живі організми, які залишаться на планеті є не що інше, як космічне, експериментальне сміття і відповідно воно буде знищено. Що буде в подальшому з планетою Земля, після закриття проекту, поки що не відомо. Можливо тут буде здійснено ще якийсь новий проект, але це буде зовсім інший проект, який не матиме нічого спільного з тими формами життя які нині існують. А можливо життя на цій планеті завмре, завмре назавжди. Це питання вирішуватиме Вища Міжгалактична Апеляція.

      Тому важко і сумно сьогодні дивитися на Землян, які не усвідомлюють того що вони лише мізерна частинка одного із міжгалактичних проектів і на сьогодні, в Космічному вимірі, не представляють ніякої цінності для того Вищого Розуму, якому вони всі поклоняються…


08.01.2011 Ігор Макарук 1516 3
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

528
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11024 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1843
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1740
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2745
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4601

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

340

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1043

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1455

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1328
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1705
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1515
03.05.2024

В Івано-Франківську триває передсвятковий ярмарок "Великодній кошик".  

1230
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

599
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

674
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1869
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

2095 10
12.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20369
13.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

347
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

698 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

732
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

1079