Україна - символ руху до демократії: американські конгресмени привітали українців з Днем Незалежності

Діаспора в США активно підтримує інтереси України та нагадує американським політикам про них.

Український Конгресовий Комітет (відділення Іллінойс) зумів зробити відзначення цьогорічного свята Дня Незалежності України урочистим та незабутнім, продемонструвавши активну підтримку американських політиків, які є друзями для нашої країни.

Привітання, які записали конгресмени на прохання УККА (ІЛ) миттю розійшлися по цілому світі.


Вітання з Днем Незалежності України від сенатора Діка Дурбіна

“Вітаю, я – сенатор від штату Іллінойс Дік Дурбін. Маю честь віртуально приєднатися до святкувань з нагоди 29-ої річниці Незалежності України. Знаю, що святкування виглядають дещо по-іншому цього року - COVID-19 дуже вплинув на багато святкувань. Попри те, я хочу зазначити важливість Дня Незалежності України. Українська громада Америки невтомно працювала протягом десятиліть заради демократичної, вільної, процвітаючої України й вона працюватиме до того дня, поки Україна стане вільною від російської окупації, і чим швидше – тим краще. Я тут в Конгресі для того, щоб допомогти вам у цьому.

Я добре пам’ятаю той день, коли йшов Майданом невдовзі після Революції Гідності у 2014 році. Разом зі мною йшов поруч Герой Америки сенатор Джон МакКейн, якому так багато людей віддавали шану. Було дуже тихо в той день на Майдані через панахиди за загиблими в цьому благородному протесті. І я зрозумів в той момент, що голос США в підтримку вільної України буде життєво важливим для її майбутнього. Я знав, що ми не можемо поступитися досягненнями останніх десятиліть в Європі, які приносять мир, безпеку і процвітання в регіоні, який занадто довго був охоплений війною. Українська громада Америки знає дуже добре, що ми не повинні приймати ці досягнення як належне. Ми маємо інвестувати в них та розвивати їх.

Зараз важкі часи у світі, проте я знаю вашу громаду – ви будете продовжувати добиватися від США відданості демократичному майбутньому України, союзу із Заходом та нашим спільним цінностям. Я буду продовжувати стояти поруч з вами під час святкування багатьох майбутніх Днів Незалежності! Насолоджуйтесь!”

Дік Дурбін є співголовою Senate Ukraine Caucus, членом Senate Defense Committee та Senate Appropriations Defense Suubcommittee та одним з перших, хто підтримав Ukraine Freedom Support Act.


Привітання від конгресмена Майка Квіглі, який є співголовою Congressional Ukraine Caucus та великим другом України

"Я пишаюсь тим, що служу вам і пишаюсь бути частиною Congressional Ukraine Caucus, як співголова. Кожного разу, коли я відвідую Україну, то є враженим її красою та стійкістю її людей, які занадто часто зазнають агресії з боку Росії. Продовжуйте відстоювати ваші голоси та залишайтесь сильними! Разом ми значно сильніші ніж поодинці!

 

Я пишаюсь своєю підтримкою законопроєктів, які напряму стосуються України, особливо законопроєктом, в якому йдеться про виділення 445 мільйонів доларів допомоги, які будуть спрямовані на укріплення законодавства, суверенітету та на гуманітарну допомогу Україні.

Друзі, ми маємо продовжувати говорити чесно, щиро та від усього серця. Ми готові підтримувати адміністрацію Президента України в боротьбі з корупцією. Ми розділяємо з вами демократичні, європейські цінності щодо миру та процвітання.

Ми ніколи не забудемо тисячі полеглих українців, які пожертвували власними життями! Їхня мужність веде нас у нашій боротьбі за справедливіший та безпечніший світ. Українці та американські українці є дуже стійкими, тож залишайтесь надалі сильними та продовжуйте боротьбу! Нехай вас благословить Бог!"

Конгресмен Майк Квіглі є одним зі спонсорів ініціативи Ukraine Freedom Support Act, членом комітету з асигнувань House Appropriations Committee, котрий вирішує питання щодо фінансової допомоги Україні, членом комітету розвідки House Select Intelligence Committee, котрий підтримує пряму дипломатію з Україною.


Привітання від конгресмена Адама Кінсінджера, який є членом Congressional Ukraine Caucus

"Шлях до Свободи ніколи не буває легким і українці знають це занадто добре. Боротьба за Свободу продовжується і США й надалі підтримують українців у їх прагненні до вільного та незалежного суспільства. Нехай цьогорічне святкування буде присвячене визнанню всіх тих здобутків за останні три десятиліття та подальшим зусиллям на шляху до цілковитої Незалежності. Будьте міцними! Продовжуйте боротьбу!"

Конгресмен Адам Кісінджер є співавтором Stabiliity and Democracy for Ukraine Act, який мав на меті стримувати агресію Росії щодо України, засудити анексію Криму та сприяти підтримці демократії в Україні.


Привітання від конгресвумен Робін Келлі

“Дякую за запрошення приєднатись до привітань та відзначити 29-ий День Незалежності нашого друга та партнера – України! Моя українська бабуся Анна Герич дуже б раділа та пишалася! Цей святковий день також є нагодою знову підтвердити нашу відданість нашому спільному баченню майбутнього, де люди не залежно від того, де вони народжені, мають свободу та право обирати своє майбутнє!

Необхідно щоб ми стояли разом як прогресивні демократії та щоб дали відсіч, побороли ревізіоністські сили, які намагаються відібрати право на самовизначення та права людини!”

Варто зазначити, що Робін Келлі має українське коріння, оскільки її бабуся була українкою. Також конгресвумен є членкинею House Democracy Partnership (спілка, в якій конгресмени працюють в партнерстві із законодавчими органами інших країн, в тому числі й України).


Привітання від конгресмена Раджі Крішнамурті, який є членом Congressional Ukraine Caucus

"Я щиро вдячний Українському Конгресовому Комітету Америки (відділення Іллінойс) за можливість долучитись до відзначення 29-ої річниці Незалежності України. Україна є важливим та відданим міжнародним партнером США. Також вона є символом руху до демократії та свободи від пригнічення Радянського Союзу. Стосунки між США та Україною сильні. І це завдяки вкладу українських американців в розбудову нашої країни.

Починаючи з першого українця, який ступив на американську землю, і до сучасних іммігрантів, що ще прибувають, українці завжди возвеличували цю країну, допомагаючи їй ставати ще величнішою. Щиро дякую! Нехай Бог благословить вас усіх!"

Тільки в єдності наша сила!

Слава Україні! Героям Слава!


Ініціатива запису відео-привітань з Днем Незалежності України від американських політиків належить голові медіакомітету УККА (ІЛ) Марії Коркач-Грошко та співголові Мілі Луговій.


Міла Лугова, головний редактор "Покоління Ї", спеціально для АН "Фіртка"


27.08.2020 Міла Лугова 10665
Коментарі ()

25.03.2021

Останнім часом увесь світ охопив справжній бум реконструкцій історичних будівель. Чому так відбувається?

8359 25
14.02.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, 14 лютого, традиційно відзначають День усіх закоханих. Проте, ми не шукали легких шляхів, тому подивились на це свято під іншим кутом й вирішили розповісти вам дві життєві історії людей-одинаків. На їхньому прикладі, пояснюємо, чому бути без пари – не означає бути самотнім й чому людям без стосунків непереливки в нашому, не завжди толерантному, суспільстві.

5704 2
02.02.2021

Інтерв’ю з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області генералом поліції третього рангу, доцентом кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидатом юридичних наук Володимиром Голубошем на тему: "Актуальні питання впровадження на практиці кримінологічної теорії розбитих вікон".

12230 9
01.02.2021
Остап Микитюк

Ксенія Фукс — молода українська письменниця, громадська діячка, графічна дизайнерка, авторка роману «По той бік сонця. Історія однієї самотності», який отримав відзнаку літературного конкурсу «Смолоскип-2018» та увійшов у короткий список «Книга року BBC-2019», а роман в новелах «12 сезонів жінки»  – у довгий список «Книга року BBC-2020». Фіртка поспілкувалася із Ксенією про творчість, життя в Німеччині та плани на новий 2021 рік.

5973 2
29.01.2021
Соломія Когут

Перша частина "Франківського Пана" – це настільна гра на кшталт монополії, у якій використали десятки історичних, соціальних, економічних, фінансових та культурних фактів Станіславова.

6524 10
18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

7214 1

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

3412

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

3245

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

5706

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

4482
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

136
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

2925
02.03.2021

За даними Держстату, в січні в Україні харчі здорожчали на 1,5%. Найбільше зросла ціна на такі базові продукти, як яйця (+15,4%), овочі (+6,5%) і соняшникову олію (+2,9%).  

3579
05.03.2021

Папа Римський Франциск прибув до Іраку з першим в історії папським візитом. Це також і перша його міжнародна поїздка з початку пандемії коронавірусу.

3054
07.02.2021

Синод Єпископів є постійно діючою установою, створеною Папою Павлом VI у 1965 році.

4765
03.02.2021

В цьому році парафіяни відзначили поважний ювілей – 150-ліття від дня освячення місцевого храму. 

5001 1
28.01.2021

Єдність з Ісусом, єдність між християнами та загальнолюдська єдність у світлі Христового заклику перебувати в Його любові були в центрі уваги проповіді, яку Папа Франциск приготував на завершення Тижня молитов за єдність християн.  

5348
12.04.2021

Міжнародний різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях" можуть внести до переліку нематеріальної культурної спадщини України.  

512
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

773 1
08.04.2021

Канцлер ФРН Ангела Меркель зателефонувала 8 квітня президенту Росії Володимиру Путіну та обговорила з ним ситуацію навколо України.  

878
08.04.2021

За повідомленнями трьох людей, знайомих з цим питанням, представники адміністрації Байдена завершили розвідку щодо передбачуваних російських злочинів, таких як втручання у вибори та хакерство SolarWinds.  

940
22.03.2021

Колишній президент США Дональд Трамп незабаром планує повернутися в соцмережі - щоправда, вже з власною платформою.  

2029