Україна - символ руху до демократії: американські конгресмени привітали українців з Днем Незалежності

Діаспора в США активно підтримує інтереси України та нагадує американським політикам про них.

Український Конгресовий Комітет (відділення Іллінойс) зумів зробити відзначення цьогорічного свята Дня Незалежності України урочистим та незабутнім, продемонструвавши активну підтримку американських політиків, які є друзями для нашої країни.

Привітання, які записали конгресмени на прохання УККА (ІЛ) миттю розійшлися по цілому світі.


Вітання з Днем Незалежності України від сенатора Діка Дурбіна

“Вітаю, я – сенатор від штату Іллінойс Дік Дурбін. Маю честь віртуально приєднатися до святкувань з нагоди 29-ої річниці Незалежності України. Знаю, що святкування виглядають дещо по-іншому цього року - COVID-19 дуже вплинув на багато святкувань. Попри те, я хочу зазначити важливість Дня Незалежності України. Українська громада Америки невтомно працювала протягом десятиліть заради демократичної, вільної, процвітаючої України й вона працюватиме до того дня, поки Україна стане вільною від російської окупації, і чим швидше – тим краще. Я тут в Конгресі для того, щоб допомогти вам у цьому.

Я добре пам’ятаю той день, коли йшов Майданом невдовзі після Революції Гідності у 2014 році. Разом зі мною йшов поруч Герой Америки сенатор Джон МакКейн, якому так багато людей віддавали шану. Було дуже тихо в той день на Майдані через панахиди за загиблими в цьому благородному протесті. І я зрозумів в той момент, що голос США в підтримку вільної України буде життєво важливим для її майбутнього. Я знав, що ми не можемо поступитися досягненнями останніх десятиліть в Європі, які приносять мир, безпеку і процвітання в регіоні, який занадто довго був охоплений війною. Українська громада Америки знає дуже добре, що ми не повинні приймати ці досягнення як належне. Ми маємо інвестувати в них та розвивати їх.

Зараз важкі часи у світі, проте я знаю вашу громаду – ви будете продовжувати добиватися від США відданості демократичному майбутньому України, союзу із Заходом та нашим спільним цінностям. Я буду продовжувати стояти поруч з вами під час святкування багатьох майбутніх Днів Незалежності! Насолоджуйтесь!”

Дік Дурбін є співголовою Senate Ukraine Caucus, членом Senate Defense Committee та Senate Appropriations Defense Suubcommittee та одним з перших, хто підтримав Ukraine Freedom Support Act.


Привітання від конгресмена Майка Квіглі, який є співголовою Congressional Ukraine Caucus та великим другом України

"Я пишаюсь тим, що служу вам і пишаюсь бути частиною Congressional Ukraine Caucus, як співголова. Кожного разу, коли я відвідую Україну, то є враженим її красою та стійкістю її людей, які занадто часто зазнають агресії з боку Росії. Продовжуйте відстоювати ваші голоси та залишайтесь сильними! Разом ми значно сильніші ніж поодинці!

 

Я пишаюсь своєю підтримкою законопроєктів, які напряму стосуються України, особливо законопроєктом, в якому йдеться про виділення 445 мільйонів доларів допомоги, які будуть спрямовані на укріплення законодавства, суверенітету та на гуманітарну допомогу Україні.

Друзі, ми маємо продовжувати говорити чесно, щиро та від усього серця. Ми готові підтримувати адміністрацію Президента України в боротьбі з корупцією. Ми розділяємо з вами демократичні, європейські цінності щодо миру та процвітання.

Ми ніколи не забудемо тисячі полеглих українців, які пожертвували власними життями! Їхня мужність веде нас у нашій боротьбі за справедливіший та безпечніший світ. Українці та американські українці є дуже стійкими, тож залишайтесь надалі сильними та продовжуйте боротьбу! Нехай вас благословить Бог!"

Конгресмен Майк Квіглі є одним зі спонсорів ініціативи Ukraine Freedom Support Act, членом комітету з асигнувань House Appropriations Committee, котрий вирішує питання щодо фінансової допомоги Україні, членом комітету розвідки House Select Intelligence Committee, котрий підтримує пряму дипломатію з Україною.


Привітання від конгресмена Адама Кінсінджера, який є членом Congressional Ukraine Caucus

"Шлях до Свободи ніколи не буває легким і українці знають це занадто добре. Боротьба за Свободу продовжується і США й надалі підтримують українців у їх прагненні до вільного та незалежного суспільства. Нехай цьогорічне святкування буде присвячене визнанню всіх тих здобутків за останні три десятиліття та подальшим зусиллям на шляху до цілковитої Незалежності. Будьте міцними! Продовжуйте боротьбу!"

Конгресмен Адам Кісінджер є співавтором Stabiliity and Democracy for Ukraine Act, який мав на меті стримувати агресію Росії щодо України, засудити анексію Криму та сприяти підтримці демократії в Україні.


Привітання від конгресвумен Робін Келлі

“Дякую за запрошення приєднатись до привітань та відзначити 29-ий День Незалежності нашого друга та партнера – України! Моя українська бабуся Анна Герич дуже б раділа та пишалася! Цей святковий день також є нагодою знову підтвердити нашу відданість нашому спільному баченню майбутнього, де люди не залежно від того, де вони народжені, мають свободу та право обирати своє майбутнє!

Необхідно щоб ми стояли разом як прогресивні демократії та щоб дали відсіч, побороли ревізіоністські сили, які намагаються відібрати право на самовизначення та права людини!”

Варто зазначити, що Робін Келлі має українське коріння, оскільки її бабуся була українкою. Також конгресвумен є членкинею House Democracy Partnership (спілка, в якій конгресмени працюють в партнерстві із законодавчими органами інших країн, в тому числі й України).


Привітання від конгресмена Раджі Крішнамурті, який є членом Congressional Ukraine Caucus

"Я щиро вдячний Українському Конгресовому Комітету Америки (відділення Іллінойс) за можливість долучитись до відзначення 29-ої річниці Незалежності України. Україна є важливим та відданим міжнародним партнером США. Також вона є символом руху до демократії та свободи від пригнічення Радянського Союзу. Стосунки між США та Україною сильні. І це завдяки вкладу українських американців в розбудову нашої країни.

Починаючи з першого українця, який ступив на американську землю, і до сучасних іммігрантів, що ще прибувають, українці завжди возвеличували цю країну, допомагаючи їй ставати ще величнішою. Щиро дякую! Нехай Бог благословить вас усіх!"

Тільки в єдності наша сила!

Слава Україні! Героям Слава!


Ініціатива запису відео-привітань з Днем Незалежності України від американських політиків належить голові медіакомітету УККА (ІЛ) Марії Коркач-Грошко та співголові Мілі Луговій.


Міла Лугова, головний редактор "Покоління Ї", спеціально для АН "Фіртка"


27.08.2020 Міла Лугова 6683
Коментарі ()

18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

255
05.01.2021
Олена Британська

У фінал потрапили 10 успішних жінок з семи областей України, серед яких й учасниця з Івано-Франківська Христина Викалюк.

2086
29.12.2020
Соломія Когут

Прихід Нового року - чудова нагода для святкування. Його радо вітають у будь-якій точці світу. Тож разом з Фірткою дізнаємося про найцікавіші новорічні традиції.

1900
23.12.2020
Роксолана Остапчук

2020 — рік, який людство на цю мить вважає найгіршим в сучасній історії. Однак, він запам’ятався не лише пандемією. Тому вже традиційно наприкінці року ми підіб’ємо підсумки, спробуємо згадати головні події, якими жило Прикарпаття цього року.

2296
23.12.2020
Остап Микитюк

Цей рік показав нам багато важливих речей з інших ракурсів — хто ми є, що ми робимо та як обираємо життєві пріоритети, чи користуємось критичним мисленням та як боремось з труднощами. В кожного це само собою ставалося по своєму.

2395
21.12.2020
Тетяна Дармограй

У Конституції України мовиться, що людина має багато прав, але право на життя – одне з головних. Й тоді виникає питання, якщо є право на життя, то чи повинне бути в людини право й на смерть?

2826 7

Якщо поліція спрацює відповідально – к°манда суттєво поповнить бюджет міста. Орієнтовно – на МІЛЬЙОН! Ще й вулиці нарешті приберуть від мерських не-кльозетів будок.

109

Олег Проців Системні мільйонні корупційні оборудки на Прикарпатті з переслідуванням викривача Україна завдяки неефективному державному управлінню, олігархату та корупції опинилась серед найбідніших та найкорумпованіших країн Європи. Результати публічн

297

Хто і для чого ринок заграбастав? Чому про це "не знає" міста ГОЛОВА? Про небезпеки, загрози, бенефіціярів і співпрацю – з прізвищами, назвами та вірогідними мотивами…

5286

Тема статті випливає з відношення президента України до розгляду моїх звернень стосовно неефективного адміністрування законодавства та корупції у галузі мисливського господарства. Я направив через електронний кабінет урядового контактного центру біля 5 зв

5116 1
06.01.2021

Святвечір — це вечір перед Різдвом, коли українці за традицією родинами збираються на спільну вечерю. У цей день завершується сорокаденний піст, а на стіл виставляють 12 традиційних страв, кожна з яких має своє особливе значення. Суспільне зібрало

1056
28.12.2020

Опитування показало, що до 16% зменшилася й частка опитаних, які відповіли, що у них на новорічний стіл немає грошей.

1754
25.12.2020

Панетоне — традиційний італійський кекс, який готують на Різдво. З родзинками та цукатами панетоне на смак нагадує українську паску.  

1986
18.01.2021

Традиція купання в ополонці на Водохреще не допомагає "змивати" гріхи.   

309
08.01.2021

З 8 по 10 січня в храмі Царя Христа монастиря Отців Василіян, що в Івано-Франківську по вул. Незалежності, 181, буде відбуватися традиційний XII Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.  

1627
27.12.2020

Папа Римський Франциск у п’ятницю, 25 грудня, під час традиційного різдвяного звернення Urbi et Orbi (містові і світові) помолився за мир на сході України та в Нагірному Карабасі, а також закликав політиків до співпраці.

1538 1
20.12.2020

Папа Римський Франциск нарікає, що за підготовкою до святкування Різдва люди забувають про сенс цього величного свята, і закликав допомогти у цей період нужденним.  

2086
14.01.2021

Відомо, що серіал складатиметься з десяти серій, таким чином кожна актриса заробить на проекті по...

538
07.01.2021

Конгрес остаточно затвердив обрання демократа Джо Байдена президентом США після підрахунку голосів Колегії виборників.

992
02.01.2021

Про це очільниця країни заявила у відеозверненні.

1375
18.12.2020

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков під час п'ятничного засідання повідомив, що нардепи після нового року планують збільшити штрафи за неперсональне голосування.

2254
18.12.2020

Її призначення підтримали 248 народних депутатів.

2407