Українці звинуватили росіян в крадіжці мови, історії і назви країни і вимагають все повернути

«Московити вкрали в українського народу мову, православну віру, назву країни, а зараз прийшов час цей все нам повернути», — заявив в ході недавньої онлайн-конференції на порталі ForUm український політолог, президент Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

 

 «Не треба плутати московсько-кремлівську окупацію України з російським питанням. Московія сьогодні існує у формі держави-химери під назвою Російська Федерація.

 

 Як відомо, московський цар, бандит Петро I вкрав в України її генетичну назву «Русь», назвавши свою імперію латинськими літерами RUSSIA, яка стала називатися в романо-германському світі «Раша». А фінно-угорці трансформували її в «Росія».

 

 Московити вкрали в нашого народу мову, православну віру, назву країни. Тому прийшов час це все нам повернути. А вони повинні повернутися до свого угро-фінського, тюркського фундаменту», — заявив, зокрема, Соскін.

 

 

 Далі політолог заявив наступне: «Сучасна Україна потребує реальної адміністративно-територіальної реформи. Необхідно перейти до краєвої структури. Ясно, що треба більше фінансово-економічних прав краям, але значно більше прав і владних повноважень слід надати територіальним громадам (містам, селам).

 

 Що ж до етносу що її (України) населяє, то як я вже говорив вище, це єдиний, російсько-український, етнос. Українці — це сучасна форма російського слов'янського етносу, автохтонного для даної території. А Російська Федерація — те штучне утворення, яке повинне розпастися на природні угро-фінські, тюркські національні держави.

 

 В результаті розпаду РФ до сучасної України повинні відійти властиві нам, органічні території, такі як Брянська, Воронежська, Курська, Білгородська області і, звичайно, Краснодарський край. Чим швидше це відбудеться, тим легше російсько-українському етносу буде створити щонайпотужнішу державу Русь-Україна".

 

 В цілому ситуацію в Україні Соскін змалював таким чином: «В Україні йде жорстока війна між кланово-олігархічними сім'ями. Єнакіївська сім'я Януковича воює не на життя, а на смерть з сім'єю Тимошенко.

 

 Для того, щоб перемогти, вона нейтралізувала сім'ю Кучми-Пінчука і домовилася з сім'єю братів Ющенка. Для всіх простих українців ця їх війна і перемога кого-небудь з них так чи інакше закінчиться посиленням експлуатації з боку сім'ї, що перемогла.

 

 Ми фактично є свідками сутички скорпіонів. Я вважаю, що для простих українців життєво-важливими є усунення і знищення кланово-олігархічних, фінансово-корпоративних груп. Експропріація на користь народу їх багатства, повернення металургійних комбінатів, обленерго, хімічних заводів, гоків та інших ліквідних підприємств і розвиток малого і середнього національного бізнесу в сімейній формі».

 

Братство


29.07.2011 5528 0
Коментарі (0)

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2148 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1488
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5276
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15105 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3601 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3431

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

145

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

187

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1331

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2681
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

372
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1531
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1295
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

780
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

513
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

679
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1035
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21960
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

488
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

513 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

973 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

768