фото — Руслан Марцінків Facebook
У селі Вовчинці, 24 листопада в пам’ять про полеглих Героїв з Івано-Франківської громади з’явився дубовий гай.
Загалом 163 дерева породи червоний дуб висадили у селі Вовчинець.
Як розповів під час відеозвернення міський голова Руслан Марцінків — це символічна акція. Алею вирішили створити з ініціативи родин загиблих захисників, передає Фіртка.
"Місто підтримало. Ці дуби символізують силу, що ми переможемо, але завжди потрібно пам’ятати, якою ціною.
Дуже вдячний нашим родинам загиблих за цю ініціативу. І цей парк дубів в Івано-Франківську буде символізувати силу нашої громади, силу духу українців", - сказав Марцінків.
Нагадаємо, щоб вшанувати пам’ять загиблих, героям та героїням відкривають анотаційні дошки. Зокрема, найчастіше такі дошки ставлять у школах, оскільки це своєю чергою виховує та нагадує дітям їхню історію.
«Вкрай важливо увіковічити пам’ять про героїв також за допомогою таких дощок, у книжках, відкритих уроках та відповідних матеріалах.
Звісно, нам хотілось би, щоб цих дощок не було, щоб всі повернулися живі та здорові. Але маємо увіковічнити цю пам’ять для громади, насамперед. Для рідних є могила.
Тому ми цю роботу здійснюємо. Вона непроста, але дуже важлива», — зазначав очільник міста.
Окрім того, у громаді вирішили, що на виготовлення пам'ятників полеглим воїнам виділятимуть 60 тисяч гривень. Кошти даватимуть родинам загиблих воїнів з Івано-Франківської громади та тим, хто похований на її території.
З рідними полеглих героїв погодили, що пам'ятники будуть з граніту, однаковими за формою. Кожна родина зможе вирішити індивідуально, який зробити надпис.
Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять Героям України!
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Війна: як пережити смерть рідних
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну
Пошуки зниклих безвісти українських бійців: що варто знати прикарпатцям, аби не нашкодити