У Карпатах гуцули забрали ще один маєток Януковичів (відео)
27.04.2014, 09:00
У Карпатах гуцули забрали ще один маєток родини Януковичів. Майданчик для гелікоптера, великий ангар та недобудована хатина з сауною знаходяться на горі Копілаш, поблизу Писаного каменю.
За версією місцевих мешканців – все це належить сину колишнього президента. Правда, документи оформлені на сумнівного донецького інвестора.
У 2011-му році він придбав там 4 гектари землі. Люди розповідають, що новоспечений власник зі Сходу "кинув око" ще й на сам Писаний камінь. Та майже з боєм у 2011-му гуцули таки відстояли пам'ятку природи. А в лютому цього року взагалі забрали маєток та поставили свою охорону.
Чого бідне--бо дурне, а чого дурне--бо бідне!!!!
Таке і з нашими гуцулами не мудрими.
А пам'ятаєте ви гуцули задрипані коли розпочиналось будівництво ТК "
Буковель" що ви витворяли ?
А коли почали продавати землю 1 га за лімон зелених тоді готові були
цілювати кожного в жопу!
У 1866 р Федір Тютчев написав про вас четверовірш.
УМОМ РОССИЮ НЕ ПОНЯТЬ
АРШИНОМ ОБЩИМ НЕ ИЗМЕРИТЬ
В НЭЕ ОСОБЕННАЯ СТАТЬ
В РОССИЮ МОЖНО ТОЛЬКО ВЕРИТЬ
Ну Тютчев писав для россіян, гуцули і всі Українці вірять своїй
державі..., а якщо б той Буковель чи цей майданчик приватизовували
по справедливим законам, ніхто б і не був проти. Українці вірять
тільки в справедливість, не крадіть і все буде добре!
В Поляниці поки там не було Буковелю земля нічого не коштувала, бо
це місце була повна дупа! Головне теденція щодо капіталізації.
Замлю можна і подарувати під інвестиційний план. Саме так роблять
в Єгипті, Тунісі, Еміратах. Тому там і розвивається туризм...
У березні цього року в Стокгольмі на сімпозіумі вчені екологи більше 50
країн світу прийшли до висновку що екологічна катастрофа на планеті
Земля не минуча як те що в кінці дня буде сонце заходити. Чи гуцули
будуть дуркувати а чи будуть розвивати туризм повірте що від цього не
зміниться нічого.
А ВОРОХТА з приводу Тютчева дуже правильно підмітив чи підмітила
дійсно було написано про росіян але гуцулам в цьому випадку підходить
самий раз.
Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.
Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.
Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.
На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.
Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.
Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.
Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.
Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».
Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.
Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.
Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.