У Франківську з вівторка запускають спецтранспорт: хто матиме право на проїзд

На комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули питання щодо руху транспорту по спеціальних маршрутах в умовах послаблення карантину.

Вирішили, що транспорт поїде з 12 травня, але поки що - не для всіх, повідомляють у КП "Електроавтотранс".

Право на проїзд у комунальному транспорті матимуть працівники підприємств незалежно від форми власності, що забезпечують:

 • охорону здоров’я;
 • продовольче забезпечення;
 • урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язку та комунікацій;
 • фінансові та банківські послуги;
 • функціонування інфраструктури транспортного забезпечення;
 • сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту;
 • об’єктів критичної інфраструктури, що мають безперервний промисловий цикл;
 • осіб, що виявили бажання бути донором крові чи її компонентів (на підставі посвідчення донора крові або довідки, що видається донору за місцем обстеження чи додавання крові).

Посадка пасажирів у транспорт відбуватиметься виключно за умови, що пасажир не має ознак респіраторних захворювань та підвищеної (понад 36,8 градусів) температури тіла, має маску або респіратор.

Крім того, посадка пасажирів буде лише за наявності сидячих місць, кількість яких визначена у реєстраційних документах на транспортний засіб. У пасажира повинна бути довідка з роботи з мокрою печаткою або відповідне посвідчення (за умови, що його установа підпадає під перелік, визначений п.9 постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р).

Якщо на довідці (чи посвідченні) немає фото, пасажир також повинен мати при собі документ, що посвідчує особу.

Працівники галузі охорони здоров’я мають право на безкоштовний проїзд у такому транспорті, решта пасажирів повинні будуть оплачувати проїзд.

Маршрути спецперевезень будуть відповідати затвердженим маршрутам комунального транспорту у місті Івано-Франківськ.

Але є і винятки:

 • тролейбусні маршрути №2 та №10 будуть курсувати лише до АС-4
 • автобусний маршрут №47 буде починати та закінчувати рух з с. Березівка (через с. Черніїв)
 • автобусні маршрути № 41 та №55 не будуть їхати на Міське кладовище навіть у вихідні дні.
 • кількість транспорту на маршрутах буде відповідати кількості випуску вихідного дня (26 тролейбусів та 31 автобус)
 • час роботи транспорту у режимі спецперевезень з 6:30 до 10:00 та з 16:00 до 21:30

В тому числі транспорт за спецмаршрутами ходитиме із сіл Колодіївка, Добровляни, Підпечери, Березіївка до Івано-Франківська.

Звісно, хотілося б уже виходити з карантину та відновлювати весь рух транспорту. Але мусимо виконувати рішення державної влади та повертатися до звичайного життя максимально обережно.


08.05.2020 3115
Коментарі ()

27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

101
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

631
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

967
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1756
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1146
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1719

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

480

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

933

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

970

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

855
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

466
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1627
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3269 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1659
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3640
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4490 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4938
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1334
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

904
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4837
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6719
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7597 11