У Франківську міська та обласна влади не можуть поділити стадіон "Хет-трик"

В Івано-Франківську хочуть утворити обласне комунальне підприємство "Хет-трик арена" та затвердити його статут.

Відповідний проект рішення розглянули сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, пише Фіртка.

"Комунальне підприємство створюється на стадіоні, бо ми повинні його утримувати, потім буде заключено догорів між власниками часток (нагадаємо, що 23% належить місту, 27% області та 50% у ФФУ) про безоплатне використання майна", - пояснив начальник Управління спорту ОДА Орест Оклієвич.

Натомість міська рада, за словами Олександра Левицького, пропонує створити спільне комунальне підприємство міської та обласної рад.

"Я не готовий сказати, що ми можемо підтримати створення такого комунального підприємства. Бо місто має 23%, але представників міської влади не залучали до створення статуту, який зараз пропонують", - відзначив Левицький.

"Ми вже два роки не можемо вийти на якусь юридичну основу функціонування того стадіону. При створенні все погоджувалося", - апелював заступник голови обласної Федерації футболу Тарас Клим.

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій відмітив, що немає проблем у фінансуванні, оскільки його здійснюватиме обласний бюджет. Відтак, усі співзасновники матимуть рівний доступ до користування ареною.

"Комунальне підприємство буде фінансуватися з обласного бюджету, займатися на стадіоні будуть як представники ФФУ, так і міста", - зауважив Василь Гладій.

Проект рішення про створення комунального підприємства винесли на засідання сесії. Відтак, у якій формі і як далі функціонуватиме стадіон мають вирішити депутати обласної ради.

Підприємство хочуть створити з метою розвитку інфраструктури спортивної бази для дитячо-юнацького та масового футболу.

Основними напрямами діяльності, згідно зі статутом, є надання послуг громадянам з організації фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів; проведення групових та індивідуальних занять з фізичної культури і спорту згідно з абонементами та квитками; розвиток дитячо-юнацького та аматорського футболу; організація фізкультурно-спортивної та оздоровчо-рекреаційної  роботи,  спрямованої на зміцнення здоров’я всіх верств населення та впровадження здорового способу життя; створення умов для спортивного дозвілля серед громадян.

Нагадаємо, у лютому 23% стадіону "Хет-Трик" рішенням сесії Івано-Франківвської міської ради було взято на баланс міста. Частка міста перебуватиме на балансі КП «Івано-Франківський міський центральний стадіон «РУХ», а місто матиме ще один майданчик для юних спортсменів.


08.05.2019 1904 1
Коментарі (1)

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2486 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2520
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

575
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

991
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1002
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

1040

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1850

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4292

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3860 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2991
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1600
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4540 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1615
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1657
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

780