Ті, що вбивають поглядом

 

Сорокарічна мешканка Братська Ірина Цатурова розповідає, що в дитинстві до тремтіння в колінах боялася свою бабусю Авдотью Іванівну - владну чорнооку козачку, яка жила в невеликому селі Ірса під Іркутськом.Причиною дитячих страхів був дивний погляд Авдотьї Іванівни - холодний і гострий, що ніби пронизує наскрізь, читає найпотаємніші думки. Бабуся Ірини в той час вже 20 років була вдовою, і по селу ходили чутки, що причиною смерті її чоловіка був «нехороший» погляд старої козачки.

Сусідки Авдотьї Іванівни ховали від її небезпечних очей курчат та іншу живність, пам'ятали, як нібито кілька років тому, посварившись зі своєю знайомою, бабуся Ірини так позирнула качиний виводок, який на гуляв в її дворі, що до вечора велика частина пухнастих грудочок подохла...

Коли Ірині виповнилося 13 років, Авдотья Іванівна померла. З цього приводу всезнаючі односельці сказали, що це вона себе «задивилась», адже літня жінка частенько і довго сиділа перед старовинним дзеркалом, розчісуючи своє пишне волосся ...

Коня на скаку зупинить ...

Обравши з часом професію психолога, Ірина впритул зайнялася феноменом людського погляду і навіть зуміла зібрати багато цікавого матеріалу по даній темі. Зокрема, вона з'ясувала, що давня традиція зав'язувати перед стратою очі людям, засудженим до смерті, з'явилася саме через побоювання того, що смертник, перебуваючи в стані афекту, своїм повним ненависті поглядом завдасть шкоди катові.

Технікою фізичного впливу на людину за допомогою погляду досконало володіли тибетські монахи. Вони могли також пересувати предмети, не торкаючись до них, зупиняти на бігу людей або тварин і навіть викликати вогонь.

Небезпечний городянин

В дохристиянські часи в єгипетській Олександрії існувала особлива каста найманих вбивць, які тільки лише силою погляду могли позбавити людину життя.

У цьому зв'язку досить цікавими представляються хроніки 1880-х років сицилійського міста Мессіни, в яких згадується якийсь пан, що наводив страх на жителів цього містечка. Особливістю чоловіка було те, що він своїм поглядом вбивав співгромадян, які стали йому чимось неугодними. Як оповідає літопис, одного разу цей пан, зайшовши в магазин, задивився в дзеркало на своє відображення. А через кілька хвилин його убив апоплексичний удар.

Загадкові промені

Ще з античних часів філософи і мудреці вважали, що очі кожної людини випускають якісь невидимі промені. Римський історик Светоній на початку II століття нашої ери барвисто описував сонячне сяйво, яке виходило з очей імператорів Августа і Тіберія. У київського князя Володимира був помічений давньоруськими літописцями подібний ефект, що з'явився після його історичного хрещення. Особлива лучистість очей приписувалася багатьом православним святим, які силою погляду були здатні виганяти демонів і лікувати недуги...

На думку езотериків і послідовників вчення агні-йога (релігійно-філософське вчення, яке об'єднує західну окультно-теософську традицію і езотеризм Сходу), з моменту виникнення матеріального світу в кожній живій істоті зберігається частка первородного вогню.

В залежності від духовних прагнень людини вона здатна направляти його на високі і благородні вчинки або ж спалювати в полум'я низьких пристрастей і бажань. З цієї причини випромінювання очей деяких індивідуумів носить яскраво виражений негативний характер, що приводить до широко відомого в народі зурочення. Калігула і Іван Грозний, Павло I і Гітлер, Ленін і Сталін мали зачаровуючий, важкий погляд, від якого багатьом людям ставало не по собі.

Смерть скандального «старця»

Згідно зі свідченнями багатьох очевидців, важко було витримати погляд і Григорія Распутіна - скандально відомого «старця», фаворита сім'ї імператора Миколи II, - очі якого гіпнотизували, шокували в і збентежували.За спогадами князя Фелікса Юсупова, коли в ніч з 29 на 30 грудня 1916 змовники, які брали участь у вбивстві Распутіна, вже тягли його бездиханне тіло до набережної річки Мийки, «святий старець» раптом відкрив очі, і слідом за цим спалах криваво-червоного світла на лічені миті засліпив його катів. Деяким з них стало погано. Схаменувшись першим, Фелікс Юсупов вистрілив в ожилого небіжчика з револьвера.

Енергоінформаційні парадокси

У 1923 році радянський вчений, дослідник в галузі біологічного радіозв'язку Бернард Кажинський висунув гіпотезу про те, що око людини не тільки бачить, але і здатне випускати в простір електромагнітні хвилі особливої ​​частоти.

Вже в середині XX століття американські фізіологи спробували довести, що якщо очі людини, фіксуючи елементарні частинки - фотони, здатні бачити навколишній світ, то, можливо, вони й самі можуть випромінювати ці частинки, які мудреці давнини називали просто «променями».

Відомий найпростіший прилад, що складається з тонкої металевої спіралі, підвішеної на шовковій нитці, над якою кріпиться магнітна стрілка. В ході експерименту людина кілька хвилин пильно дивиться в середину спіралі, а потім повільно повертає голову в сторону. Слідом за змінним кутом погляду ... починає повертатися і спіраль, що переконливо доводить наявність якогось випромінювання, що випускається органами зору людини.

Розширення зіниць

У 1989 році вчені одного з інститутів Сибірського відділення Академії наук СРСР провели незвичайний для вітчизняної науки того часу експеримент. Його метою було випробування паранормальних здібностей відомої в ті роки сибірської цілительки Ганни Семенівни Лохаткіної. Зокрема, Лохаткіній було запропоновано силою погляду впливати на промінь лазерної установки, що проходить через порожнистий циліндр. Через кілька хвилин після початку експерименту простір в циліндрі наповнився сірим серпанком, а незабаром лазерний промінь ... зник! У цю саму мить прилад, що стежив за станом очей цілительки, зафіксував ефект короткочасного розширення її зіниць до максимальної величини...

Таємні техніки

Після кількох років досліджень і вивчення документальних матеріалів психолог Ірина Цатурова прийшла до висновку, що саме зіниця надає людському погляду особливу, майже магічну силу. Навіть у слабкого або хворого індивідуума в моменти небезпеки або емоційної напруги зіниці розширюються, що свідчить про короткочасне вивільнення великої кількості резервної енергії.

Про те, що головним каналом передачі енергії служать зіниці очей, здавна було відомо магам і чаклунам, які досконало володіли прийомами гіпнозу і зурочення.

Погляд людини здатний не тільки справити певне враження на інших людей. Будучи одним з універсальних засобів спілкування, він може надати як благотворний вплив, так і завдати страшну, невиправну шкоду.

 

ТАЙНИ


06.01.2014 1753 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

556
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2512
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3090 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2863
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

815
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1156

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2086

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4569

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4026 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3126
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

54
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1778
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4737 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1726
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

74