ТЕКСТ звернення Івано-Франківської міськради до Януковича-Азарова-Литвина

Звернення Івано-Франківської міської ради щодо ситуації навколо малого і середнього бізнесу в Україні та прийняттям нового Податкового кодексу

 

Президенту України

В. Януковичу

 

Прем’єр-міністру України

М. Азарову

 

Голові Верховної Ради України

В. Литвину

 

Ми, депутати Івано-Франківської міської Ради, висловлюємо свою глибоку стурбованість ситуацією, що склалася навколо малого та середнього бізнесу в Україні у зв'язку із прийняттям нового Податкового кодексу.

Вважаємо, що його ухвалення стало апогеєм правового нігілізму та системної війни проти самодостатніх українських громадян, які протистоять намірам державної репресивної машини поставити економіку України під тотальний контроль.

Все це є свідченням того, що політичний режим, який діє в Україні, переростає у відверту бюрократично-тоталітарну диктатуру найреакційніших проросійських угруповань кримінального капіталу.

Безперервний фіскальний тиск на простих громадян при безупинному піднятті цін на продукти харчування, газ, електроенергію разом з прийняттям Податкового Кодексу ставить за межу бідності мільйони громадян України.

В гонитві за невідкладною потребою наповнення бюджету теперішній уряд жодним чином не враховує реалії життя простого українця, орієнтуючись лише на захист інтересів олігархічного капіталу.

Кодекс у нинішньому вигляді фактично встановлює податкову інквізицію у відносинах між платниками податків та органами державної податкової та митної служби. Він наділяє останні практично необмеженими повноваженнями, що є прямим порушенням ст. 22 Конституції України. В Податковому кодексі закладено системне ігнорування принципу рівноправності платників податків та органів податкової інспекції.

Вважаємо, що розбудова сильної Української Національної держави можлива тільки за умов створення потужної соціальної опори в особі середнього класу, основною частиною якого є середнє та дрібне підприємництво. В Україні зараз є невідкладна потреба справедливого диференційованого підходу до підприємницького середовища з урахуванням всього багажу відповідальності держави перед громадянами, а громадянина перед державою.

Висловлюємо цілковиту підтримку підприємцям Івано-Франківська та вимагаємо:

1. Від Президента України – негайно накласти на Податковий кодекс вето та відправити у відставку Кабінет Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим;

2. Від Верховної Ради – повернутись до роботи над новою редакцією Податкового кодексу України, розробленої, з урахуванням реального стану національної економіки, структури зайнятості населення та інтересів українців. Внесення окремих косметичних правок не змінить негативної суті документу. До розробки нового проекту Податкового кодексу мають бути залучені науковці та представників громадських організацій малого і середнього бізнесу;

3. Зупинити податкове свавілля, передбачене цим документом, та встановити принцип рівноправності платників податків та органів податкової інспекції;

4. Забезпечити проведення виборів до Верховної Ради України навесні 2011 року, як цього вимагає чинне законодавство;

5. Відхилити проект Трудового кодексу, який дискримінує найманого працівника і є порушенням європейських норм трудовідносин і прав людини;

6. Від Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України – забезпечити дотримання правопорядку під час мирних акцій протесту та утриматись від силових дій проти громадян, що відстоюють та реалізують свої права та свободи;

7. Скасувати непомірні внески до Пенсійного фонду;

8. Не збільшувати пенсійний вік та стаж роботи потрібні для пенсії, що необхідні для виходу на пенсію;

9. Обмежити спецпенсії для привілейованих чиновників.


30.11.2010 2267 4
Коментарі (4)

Да уж 2010.11.30, 17:17
І для чого зараз це подання??? Суть сьогоднішньої політики в тому, що вміти швидко реагувати на певні події. Хоча, мабуть ніхто тоді не знав, що янек "підпише" вето. Для адміністраторів сайту. Для чого ж тоді подавати інформацію вже в 5 годині. Пройшло вже більше трьох годин від обидвох подій...
Адмін 2010.11.30, 17:23
подали для особливо "любознатєльних":) текст не без цікавого для психоаналітика.
Дауж-у 2010.11.30, 17:27
А шо - завтра активісти шкільних партосоредків "Свободи" зможуть скачати і зачитати цей текст звернення в школах на політінформаціях.
Дауж-у 2010.11.30, 17:30
І ще. Бачу, шо в Зверненні всього тільки три перші пункти з дев'яти про Податковий кодекс. Решта також цікаві пунктики.
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

2815
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

2620 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

3644 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

4720 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

3696 2
31.12.2021
Ігор Марковський

Як другий рік пандемії коронавірусу вплинув на якість підготовки студентів та школярів? Чи готові прикарпатські ВНЗ приймати на навчання громадян Білорусі, котрі тікають від режиму Лукашенка? Яке значення має "Карпатський простір" в євроінтеграційному процесі України? Відповіді на ці питання читайте в першій частині інтерв'ю Фіртки з Ігорем Цепендою, доктором політичних наук, професором, ректором Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 

4133 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

366

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

566

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

474

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

1787
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

8774 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

14444
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23148
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

3985
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

4611 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

5816
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7232 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

1969
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

458
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

1598
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2206
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

2316 1