Тягнибок захистив Онуфріїва

 

Лідер всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок назвав спробу затримання кандидата від партії Романа Онуфріїва в Івано-Франківську «гранично брудною і тупою провокацією» силовиків.

 

Про це глава ВО заявив під час прес-конференції, пише НБН.

 

«Це реакція влади та підконтрольних їй силових структур на зростаючі рейтинги ВО «Свобода». Про підготовку провокацій з боку міліції та СБУ наші люди не один раз попереджали. Згідно з інформацією, якою я володію, інакше як тупий і брудною провокацією СБУ вчорашня подія в Івано-Франківську назвати не можна», - сказав пан Тягнибок.

 

За його словами, свободівець Роман Онуфріїв, якого вчора правоохоронці намагалися затримати в Івано-Франківську, - успішний підприємець, в друкарні якого друкується більшість поліграфії ВО «Свобода».

 

Як зазначив лідер партії, до бізнесмена з профілактичними бесідами не друкувати матеріали партії силовики приходили вже не раз.

 

Крім того, він зазначив, що Івано-Франківська облрада на засіданні порушила питання про фальсифікації під час виборчої гонки, а також секретар міськради провів прес-конференцію, на якій назвав конкретні випадки зловживань.

 

Олег Тягнибок також сказав, що пан Онуфріїв неодноразово заявляв про прослушку своїх і партнерських телефонів. І коли СБУ дізналося про його спробу позичити гроші в одного з друзів, силовики вирішили влаштувати затримання.

 

За його словами, співробітники СБУ були не мешканцями Івано-Франківська, а приїхали з Києва. «Завдяки втручанню звичайних громадян, а також місцевих депутатів, Романа Онуфріїва вдалося захистити від незаконного затримання, а також інших протиправних дій з боку силових структур», - додав пан Тягнибок.

 

 

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕС- КОНФЕРЕНЦІЇ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕС- КОНФЕРЕНЦІЇ РОМАНА ОНУФРІЇВА

 

Читайте також:

Свободівці у Києві пікетували СБУ через затримання в Івано-Франківську

Дружину Олега Гаркота не пускають до чоловіка у лікарню

ПРОКУРАТУРА: Гаркот отримав хабар в 30 тис. доларів від Колковського?

Роман Онуфріїв: Вчорашні події - це метод політичного тиску напередодні парламентських виборів (фото)

В Івано-Франківську правоохоронці затримували Володимира Балагуру ніби то при передачі хабаря голові фракції ВО Свобода в міськраді Роману Онуфріїву та голові департаменту архітектури Олегу Гаркоту (додано фото)

ВІДЕО затримання Балагури, Гаркота та Онуфріїва

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: версія правоохоронців

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: фото грошей


11.10.2012 2496 33
Коментарі (33)

Олег 2012.10.11, 11:47
"Олег Тягнибок також сказав, що пан Онуфріїв неодноразово заявляв про прослушку своїх і партнерських телефонів. І коли СБУ дізналося про його спробу позичити гроші в одного з друзів, силовики вирішили влаштувати затримання". -- а от це вже нескладуха якась, ЧОМУ ЦЕ ПАН ОНУФРІЇВ "ПОЗИЧАВ" ГРОШІ В ДРУЗІВ ЕРЕЗ ПОСЕРЕДНИКА - ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА?????? ХА-ХА.
Андрій 2012.10.11, 11:48
А іншого і не могло пролунати з уст ВОЖДЯ СВОБОДІВЦІВ))))... Захищає своїх поплічників-хабарників... Свободу не спинити))) А от хабарників у ВО "Свобода" здалося б посадити))) Все має бути справедливо...
гість 2012.10.11, 11:51
Так як що це була позика,тим більше друзям, то чого він не не позичив гроші дома, чи там в дружній домашній обстановці, з такими бабками пити чай в місті трохи опасно. Але версія має право на життя))))))))))))))
@123@ 2012.10.11, 11:55
НАЙВАЖЛИВІШЕ В ЦІЙ ЗАЯВІ "ЛІДЕРА", ЩО ВІН ВИЗНАЄ ТЕ, ЩО ГРОШІ ЦІ НІХТО НЕ ПІДКИДАВ!!!!! ЯК ПРО ЦЕ ВЖЕ ТРИНДЯТЬ СВОБОДІВЦІ-ХАПУГИ, ФАКТ ПЕРЕДАЧІ ГРОШЕЙ БУВ! АТЕПЕР ВЕРСІЯ, ЩО ЦЕ ПОЗИЧАВ ОНУФРІЇВ ЧЕРЕЗ ПОСЕРЕДНИКА - ГАРКОТА. СМІХ ТА Й ГОДІ)))))))))))
СвободуЮриюДеточкину! 2012.10.11, 12:01
Дуже дивним є той факт, що так жваво захищають "успішного бізнесмена" створивши вже цілу тактику захисту, а вот про бідолашного Гаркота з хворим серцем чомусь забули, хоча він зараз в скрутному становищі, проти нього порушено кримінальну справу. Та все простіше, через дев"ять днів сердечника переведуть в больничку СІЗО, а там будуть колоти на спів"участь в скоєнні та групу і тоді "успішного бізнесмена" також можуть госпіталізувати з серцем.
Бакс 2012.10.11, 12:12
Олег Тягнибок: "Вирішив якось Роман Онуфріїв позичити в свого друга 30 тисяч доларів. Зателефонував він йому: "Вася позич тридцять тисяч, до мільйона не хватає!" - "Добре Ромку! Де і коли" - "Довай як стемніє, я возьму шофером Балагуру, а носільщиком грошей - Гаркота - і ми будем їхати в порушення правил по Січових Стрільців проти руху, а ти нас там чекай!" А тим часом злі СБУшники прослуховували телефон нашого побратима... ..... ВИ ВІРИТЕ В ЦЕ?
Читач 2012.10.11, 12:12
ХАБАР Є ХАБАР І ТО ЩО СЬОГОДНІ ЦЕЙ ЧИНОВНИК ПІДТРИМУЄ "СВОБОДУ" НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ. ЗАЯВА ТЯГНИБОКА МАЄ СЕНС В ТОМУ РОЗУМІННІ ЩО ЦЕ ЗАРАЗ ПОВ"ЯЗАНО З ПАРТІЄЮ.КОЖЕН ХТО СТИКАВСЯ З ПИТАННЯМИ ЗАБУДОВИ, ОРЕНДИ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ І Т.Д. ЗНАЄ ЩО ПО ЧОМУ. ОДНЕ НЕ РОЗУМІЮ ЯК БРАТИ 30 ШТУК БАКСІВ ТО ЗДОРОВИЙ А ЯК ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЄ ТО СЛАБИЙ? А ПОМНОЖТЕ ЦЮ СУМУ ДЕСЬ НА 50 АБО І 100 ПРИБЛИЗО ЦЕ ТО ЩО ВІН ВЗЯВ ДО ТОГО ЯК ЙОГО ЗЛАПАЛИ ЗА РУКУ. ЗВИЧАЙНО ЩО ДІЛИВСЯ І Т.Д. АЛЕ ПОМНОЖТЕ ЛЮДИ І ПОБАЧИТИ ЩО ВИ ВАРТУЄТЕ. А ЦЕЙ ДЖИП НА ЯКОМУ ВІН ЇХАВ СКІЛЬКО КОШТУЄ-40/50 ШТАК БАКСІВ ЦЕ ВІН НА ЗАРПЛАТУ КУПИВ? ДУМАЙТЕ ЛЮДИ ДУМАЙТЕ
Сергій 2012.10.11, 12:27
ОсЬ спростування брехливої маячні і докази ригівської провокції проти Свободи. http://olarhat.livejournal.com/253608.html
Сергій 2012.10.11, 12:28
ТаК Що все це підстава і при зміні влади буде розслідувано. і каліні з захарченком будуть притягнені до кримінальної відповідальності за підкидання грошей, їм світить 10-25 років. Так що не рийте яму а то самі в неї попадете. Брехня рано чи пізно буде покарана.
1 2012.10.11, 12:29
МУжиков закрутили, в машину подбросили пачку баксов и теперь тьма говнотролей и украинофобов в интернетах подняли вой. А идиоты и подонки меряют мир по себе - типа везде есть такие уроды как они сами, даже в Свободе.
Тягнибаксу 2012.10.11, 12:38
Сволотівці, чесні сволотівці, передайте вашому гітлеру щоб очистив свої ряди від хабарників і то швидко, бо на виборах не наберете й 20%. Сича з кампанією треба наглядно показово злити в топку ...може тоді на принциповості шось зловите.
ідеолог 2012.10.11, 12:52
Не розумію...якщо ви свободівці не винні,то роз"ясніть усім нам,що в автомобілі робила ця трійка і 30000 баксів.Тягнибок визнав,що гроші не підкинули.Якщо Онуфріїв у когось зичив,то чому в автівці у Балагури? І що там робив Гаркот?І не треба вже писати,що гроші підкинули,бо вже самі визнають,що у когось позичили...а ліпше покайтеся і скажіть правду - скільки,коли,кому і за що???
ТигрЮЛЯ 2012.10.11, 12:54
Шановні краяни! Не вірте в цю брехливу маячню. Не могли щирі патріоти, люди які люблять свій край та Україну, ходять у вишиванках та шанують С. Бандеру, брати ці нещасні американьські гроші. Вони могли би тимчасовово взяти в борг на розвиток України і тільки українськими гривнями, і не в ночі , а зранку,і не просто на вулиці, а коло пам"ятника С. Бандері, і не в цих кумедних куртках, а в вишиванках, і не на в буржуйських лендроверах, а в нашій, рідній Славуті. Не вірте, люди, це все підстроїли РИГИ! Смерть ворогам! СЛАВА УКРАЇНІ!
Поміркований 2012.10.11, 12:54
Цікаво, як тепер Тягнибок буде захищати свободівське ОЗУ в Франківську після статті вище про Гаркота? Купюри мічені, все документується та фіксується ще з травня 2012. Свобода - давай дасвіданья
СвободуЮриюДеточкину! 2012.10.11, 13:05
Можна тільки поспівчувати Р.Онуфрієву він опинився серед двох вогнів. З одної сторони кантора і те, що їй нашепче Гаркот, а з другого геноссе Тягнибок, який йому глаз на жопу натягує за такий пройоп на кануні виборів. Тільки уявіть собі через таку маленьку шалость під питанням результат виборів в регіоні.
Василь 2012.10.11, 14:03
Ох і забрехалися... Спочатку про наркотики, потім про те що грощі підкинули, тепер виявляється позичали. Можна зрозумітити Свободу у намаганні як найскоріше відбилитися, але виходить усе навпаки, так що краще хлопці поки що мовчіть або тримайтеся однієї версії
Я 2012.10.11, 14:15
Справді, найбільше гризуть самі себе українці. Не поляки, не грузини... Та й голодомор і репресії 30-х творили в основному українці, вистачало лише вказівок з Москви. Тому й живуть як пацюки. Невже ніколи не вилікуємось?! А по цій темі - немає у нас чесних бізнесменів, чесних чиновників, чесних судів, чесних політиків і чесних партій! Вони б не проіснували й місяця в наших умовах. Не кажучи хоч про якийсь шанс бути обраним чи зайняти посаду. Ідеалу нема в жодній країні, але у нас дуже ГНИЛА СИСТЕМА! І СВОБОДІ необхідні гроші на вибори, на "дурну" рекламу і акції. Інакше ми не дамо навіть 0,1% голосів, такі ми є. Легше гризти тут своїх за тисячі "лівих" доларів ніж регіанальну бандовладу за крадені мільярди, за які нас усіх і далі купують.
11 2012.10.11, 15:02
Тягнибакси зараз усе будуть розповідати, щоб відмазатись... Для всіх очевидно, що хабар мав місце... Не для того "Свобода" має більшість у міськраді, щоб задурняка роздавати землю... Так само вони діють у Львові. Весь бізнес знає, що "Вирішення" питань по міськраді коштує грошей... До речі, у Тягнибаксів хабарі виросли, до них брали менші суми...
читач 2012.10.11, 15:06
Свобода це банда злочинців,що розкрадає місцеві бюджети та землі.Приклад - бандитські дії мера-свободівця Курляка П.І. та його шпани у м.Бурштин Мер м.Бурштин свободівець Курляк П.І. розтратив понад 300 тисяч бюджетних коштів. Прокуратурою області порушено кримінальну справу щодо голови одного з міст Галицького району. Встановлено, що посадовець підписав завідомо неправдиві акти передачі – прийому виготовлених проектів будівництва станції очистки дощових і талих стічних вод, внаслідок чого приватному підприємству з бюджету незаконно перераховано більше 300 тисяч гривень. Своїми злочинним діями посадовець допустив розтрату державних коштів в особливо великих розмірах. Кримінальну справу щодо мера порушено за ознаками складу злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України. Досудове слідство у справі триває. Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області http://www.ifr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=109172&fp=61 http://firtka.if.ua/?action=blogs&id=386
Dezdechado 2012.10.11, 15:17
І головне хабарі беруть не з жидів і москалів а з самої щонеє титульної нації. Ганьба!!
до Я 2012.10.11, 15:21
" Легше гризти тут своїх за тисячі "лівих" доларів ніж регіанальну бандовладу за крадені мільярди, за які нас усіх і далі купують." ЩО ти за єресь несеш? Все починається з тисяч, як ти кажеш лівих доларів, а закінчується бандовладою з міліардами. Вони на хера на вибори йдуть? Хто їх заставляє? Чи ти думаєш, що вони в ВР будуть по солов"їному тьохкати. Вони йдуть туда, щоб збільшити власні прибутки і нє хєр їх захищать, бо вони вже на другий день післь виборів забудуть таких "відданих" я к ТИ
11 2012.10.11, 16:53
То Dezdechado Ви фантазьори. То, що вони самі з себе хабарі брати будуть? В "Свободі" самі євреї позбиралися. Вбралися у вишиті сорочки і вдають з себе патрійотів. Це ж треба до такого цинізму дійти, що українську ідею експлуатують євреї. І піпл це радо хаває...
Хрунь 2012.10.11, 16:56
В кожній сім"ї не без виродків. Менше б гадили на голови іншим - краще дбали б про свою власну репутацію. Реально вибирати ні з кого...
Ye 2012.10.11, 17:14
Хлопці з Свободи,ви молодці!Не здавайтесь і далі,борітеся з провокаціями,які вчиняють бандюковичі.Вони дуже бояться,що ви прийдете до влади і відкриєте очі народу як розкрадається Україна.Народ вас підтримує і не звертайте уваги на тролів які тут сидять.
Захисник 2012.10.11, 17:35
Захист Тягнибока це справжній шедевр. Це стандартна брехня і галіма відмазка. Тягнибок сам десь назичив у регіоналів грошей на вибори і також буде змушений їх віддавати або відпрацьовувати, а шикарне життя він любить, автомобілі міняє як рукавиці і дурять нашого брата усі разом і розкошують на нашому горбу. Жоден житель міста не повірить, що Гаркот не хабарник, а Тягрибок чесна людина, а Онуфріїв чесний бізнесмен, якому не вистачало 30 тисяч баксів для повного щастя.
Коля 2012.10.11, 20:06
Свобода контролює всі владні органи в області, але за 4 роки ми не побачили ніякого покращення. А ось статки деяких "лідерів" зросли і саме з допомогою таких корупційних схем!
сусідка 2012.10.11, 20:40
тигрЮля, ти ляля. твій коментар бомбезний. написала це і подумала, а якщо ти це серйозно. сподіваюсь, що ні.
Хvam 2012.10.11, 22:36
Краще помовчим.... Рейтинг пiкуе вниз... Понабирали смiття в партiī, тепер .вигороджують. Мiг просто сказати: розбиремося , якщо винен - геть! Але кого набирати? Захiдна Украīна тотально забичилась... Кращi люди давно виīхали, бо зрозумiли що життя коротке, а СВIТ прекрасний. А ви īжте, хоть повилазьте :)
бичара...))) 2012.10.11, 22:50
тигрюля,ти така маладчінка,ну просто сексі баба в мозгах.Як будеш брати хабар зранку,то візьми мене,я прийду не тільки у вишиванці, навіть в трусах вишитих гладдю.мати моя мила!скільки в нас дурного люду-це капец***І ви.ми хочемо своєї держави-простіть засранця,але з бикотою це не можливо...ви критикуєте Янека,та в другій державі сиділи б на нарах 88%
Байда 2012.10.12, 08:30
Хвала Онуфрієву, Гаркоту ! Кращої антиреклами для Свободи годі придумати. Ці братчики забили останній цвях в похоронну труну ВГО Свобода на Івано-Франківщині, а й може в Україні. Слава хабарникам - Слава пройдисвітам від свободи.
Хрунь 2012.10.12, 09:16
Оригінально Тягнибок захистив своїх! Виявлчється, гроші таки були, але то були позичені гроші. А за версією газети "Галичина" всі гроші були підкинуті працівниками СБУ. То що, свободівці позичили гроші в СБУ? Чи "Галичина" як завжди забрехалась по-чорному?
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати 2012.10.12, 13:31
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати) «Посадити всіх сук і кожний день виганяти на ремонт вулиці терориста Дудаєва, а Анчоуса поставити над ними в ролі вертухая, раз не може тримати лад у своєму відомстві. Марципанів уркам не давати!» «ВСЕ ТУТ ЯСНО - ПРИЇХАЛИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ (СТОСОВНО БУДІВНИЦТВА), ГАРКОТ ВИЙШОВ З МАШИНИ, ВЗЯВ ГРОШІ, ПОВЕРНУВСЯ В МАШИНУ - ТАМ ЇХ І ВЗЯЛИ. А СЬОГОДНІ "СВОБОДА" БУДЕ ПЕРЕВОДИТИ ВСЕ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ. ПРО ТЕ, ЯК СЕБЕ ВІВ МАРЦІНКІВ - ВЗАГАЛІ МОВЧУ - Я ПОМИЛИВСЯ НА МИНУЛИХ ВИБОРАХ В СВОБОДІ. ДЕБІЛИ ПОВНІ. ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ ГЕНЕРАЛУ, ПР ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ? ПОДИВІТЬСЯ, ХТО ПРИЙШОВ ЇХ ВИЗВОЛЯТИ - ШКУТЯК, ШКВАРИЛЮК, СВОБОДА В ПОВНОМУ СКЛАДІ - ВСІ САМІ ЧЕСНІ.» «МОЛОДЦІ. ЗАСВІТИЛИСЯ, ПРОПІАРИЛИСЯ, ЗАРОБИЛИ БАЛИ ЕЛЕКТОРАТУ ...» «МАРЦІНКІВ СЛОВОБЛУД ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ДЛЯ МІСТА ЗАЙМАЄТЬСЯ Х..НЕЮ, ТО КОЛОДИ ПИЛЯЄ В РОБОЧИЙ ЧАС, ТО ЦЬГО УЮ..КА ВІДБІЛЮЄ, ХЛОПЦІ РОБІТЬ ЩОСЬ ДЛЯ МІСТА ХВАТИТЬ ДВА РОКИ ДЕРИБАНУ» «НА ПРЕС-КОНФЕРЕЦНІЇ (НА ФОТО) КИСЛІ, НЕЩАСНІ ОБЛИЧЧЯ, ОЧІ ПОНУРІ ПРОСЯЩІ ПРОБАЧЕННЯ.» «ЗА ГРАТИ ГНИДУ, І ГРАТИ , ГРАТИ , ГРАТИ.....» «ОХ І ЗАБРЕХАЛИСЯ... СПОЧАТКУ ПРО НАРКОТИКИ, ПОТІМ ПРО ТЕ ЩО ГРОЩІ ПІДКИНУЛИ, ТЕПЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОЗИЧАЛИ.» «ЦІКАВО, ЯК ТЕПЕР ТЯГНИБОК БУДЕ ЗАХИЩАТИ СВОБОДІВСЬКЕ ОЗУ В ФРАНКІВСЬКУ ПІСЛЯ СТАТТІ ВИЩЕ ПРО ГАРКОТА? КУПЮРИ МІЧЕНІ, ВСЕ ДОКУМЕНТУЄТЬСЯ ТА ФІКСУЄТЬСЯ ЩЕ З ТРАВНЯ 2012. СВОБОДА - ДАВАЙ ДАСВІДАНЬЯ» Ш Е Д Е В Р К О М Е Н Т А Р І В ШАНОВНІ КРАЯНИ! НЕ ВІРТЕ В ЦЮ БРЕХЛИВУ МАЯЧНЮ. НЕ МОГЛИ ЩИРІ ПАТРІОТИ, ЛЮДИ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КРАЙ ТА УКРАЇНУ, ХОДЯТЬ У ВИШИВАНКАХ ТА ШАНУЮТЬ С. БАНДЕРУ, БРАТИ ЦІ НЕЩАСНІ АМЕРИКАНЬСЬКІ ГРОШІ. ВОНИ МОГЛИ БИ ТИМЧАСОВОВО ВЗЯТИ В БОРГ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРИВНЯМИ, І НЕ В НОЧІ , А ЗРАНКУ,І НЕ ПРОСТО НА ВУЛИЦІ, А КОЛО ПАМ"ЯТНИКА С. БАНДЕРІ, І НЕ В ЦИХ КУМЕДНИХ КУРТКАХ, А В ВИШИВАНКАХ, І НЕ НА В БУРЖУЙСЬКИХ ЛЕНДРОВЕРАХ, А В НАШІЙ, РІДНІЙ СЛАВУТІ. НЕ ВІРТЕ, ЛЮДИ, ЦЕ ВСЕ ПІДСТРОЇЛИ РИГИ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Франківець 2012.10.20, 13:11
Дякуючи Франківській Свободі(Сичу,онуфріїву,марцинківу,колковському) уся Україна дізналась,що хабарникі паразити виявляється це не тількі данецько-регіонівська зараза!
30.09.2020

Христина Самуляк – мама двох маленьких дітей та успішна підприємиця. Жінка - кандидат у депутати до Івано-Франківської міської ради від політичної партії "Голос".

737 3
28.09.2020
Марія Лутчин

Наша історія про подружжя лікарів Уляни та Віталія, яке 12 років чекало на свою Даринку.

14967 2
25.09.2020

Максим Корнієнко очолив Івано-Франківський молодіжний осередок політичної партії «Голос».

1997
24.09.2020
Олена Британська

Однією з найуспішніших територіальних громад на Прикарпатті є Брошнів-Осадська. Розповідаємо про її перші кроки та отримані здобутки за три роки. 

3510
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

3402 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

3582

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

3889

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2699 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

7079

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

6464
23.09.2020

Якщо ви захочете приготувати на десерт щось швидке і смачне, то цей сливовий пиріг саме те, що ви шукали. А бонусом - ще й історія про нього. Кажуть, що газета The New York Times декілька років поспіль на численні прохання американських домогоспода

931
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

2081
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

3532 1
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

1388
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

2320
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

2332
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2861 1
25.09.2020

Незабаром у кінопрокат вийде документальний фільм "Весільний спадок". Він озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів, пише Фіртка з посиланням на Планета Кіно. Весільний спадок - це повнометражний документальний ф

575
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

3209
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3749
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

2238
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1611