Свободівець Василь Попович в Прощену неділю «призначив» ворогів України: Партію регіонів, «неукраїнців», Вишиванюка і голів райдержадміністрацій

 

Як повідомляла «Фіртка», вчора, 26 лютого, в урочищі Хубена біля села Дзвиняч, що на Богородчанщині, ВО «Свобода» разом з Братством вояків ОУН-УПА та громадою села Дзвиняч, вшанували пам’ять героїв на місці, де 60 років тому загинув Марко Боєслав та шестеро його побратимів.

 

Не обійшлося вчора (до речі, в Прощену неділю) і без вічного пошуку «ворогів». Депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО «Свобода» Василь Попович у «наші вороги» «призначив» «неукраїнців з Партії регіонів, Вишиванюка і керівників районних адміністрацій».

 

«Сьогодні країна перебуває в такому стані, як це було в 40-50-их роках, коли до людей прийшла зневіра, розчарування та духовний занепад. Дехто нині каже, що нам стало важче – бо ми не бачимо своїх ворогів, вони скриті. Ні, неправда. Сьогодні, особисто я бачу серед ворогів України, найперше, Партію регіонів та її прислужників. Ворог – це Табачник, Азаров, Янукович. Вони всі не українці. Всі ті, хто керує обласними, районними адміністраціями, працівники апаратів цих владних структур, якими керує владна Партія регіонів. Це наші вороги – вороги України, вороги державності, суверенітету, самостійності нашої Батьківщини. Ми повинні знати всіх наших ворогів тут, на місці. Ворог – це Вишиванюк... Прокурора області поставили з Одеси, начальника міліції прислали з Закарпаття, керівника СБУ закинули з Дніпропетровська. Вони всі призначені в нашій області, щоб «готувати» та «робити» тут вибори, щоб тиснути на підприємців, закривати рот активістам, пригнічувати та поборювати будь-які прояви непокори та забезпечувати той результат на виборах, який вони вирішили собі «написати». Ми повинні вказувати всім на наших ворогів, ми повинні звертатися до тих, які з певних причин збайдужіли та зневірилися, потрібно їх пробудити та нагадати, що вони є українці, що вони славного героїчного роду», - підкреслив Василь Попович.

 

ДО ТЕМИ:

Нагадаємо, 22 лютого 1952 р. в урочищі Хубена біля села Дзвиняч Станіславівської (нині Івано-Франківської) області під час планової чекістсько-військової операції з розшуку учасників українського підпілля одна з військових груп Управління МҐБ у Станіславівській області вийшла на бункер з відкритим люком, з якого підпільники вели спостереження за місцевістю. Підпільники пізно помітили військовослужбовців, які підходили до бункера, і, не маючи можливості втекти, відкрили вогонь та поранили одного з солдатів. Бункер одразу ж був оточений та блокований з усіх боків. Підпільники викинули кілька гранат, спалили та порвали чимало документів, а потім, не бажаючи здаватися живими, застрелились.

Із бункера було витягнуто тіла семи вбитих підпільників ОУН, в одному з них був упізнаний відомий поет Михайло Дяченко (Марко Боєслав) – член Української Головної Визвольної Ради, крайовий провідник пропаганди ОУН, кавалер Срібного Хреста Заслуги, редактор підпільного журналу «Чорний ліс» (1947-1950рр.), обдарований поет і полум’яний публіцист.

За даними МҐБ УРСР, 22 лютого 1952 р. в бункері разом з М. Дяченком загинули: керівник Солотвинського районового проводу ОУН Онуфряк Онуфрій Васильович (псевдоніми - «Орест», «Деркач»), 1927 року народження, уродженець села Зелена Надвірнянського району Станіславівської області, підпільник від 1944р.; Янишевський Михайло Іванович (псевдоніми - «Вихор», «Яструб», «Мисько»), 1927 року народження, уродженець села Жураки Солотвинського району Станіславівської області, підпільник від 1944 р.; Драгомерецький Михайло Федорович (псевдонім - «Захар»), 1930 року народження, уродженець села Боднарів Калуського району Станіславівської області, учасник охорони М. Дяченка; Фесюк Михайло Петрович (псевдонім - «Чумак»), 1928 року народження, уродженець села Жураки Солотвинського району Станіславівської області, підпільник від 1949 р.; Свідрук Марта Іванівна (псевдонім - «Марійка»), 1928 року народження, уродженка міста Надвірної Станіславівської області, сестра члена СБ Солотвинського районового проводу ОУН Свідрука Мирона Івановича (псевдонім - «Вільшенко»), убитого 19 лютого 1952 р.; «Сміливий», уродженець села Підпечери Станіславівського району Станіславівської області, охоронець М. Дяченка.


27.02.2012 3208 16
Коментарі (16)

Бандера 2012.02.27, 13:10
Наші найбільші вороги - це дебіли типу Поповича.
Марта 2012.02.27, 13:14
Прийдеться перестати одівати вишиванку, щоб не асоціюватися з цим ......
11111@ukr.net 2012.02.27, 13:48
Коли говорять ненормальні речі (а тим більше дебіли), то люди як правило сміються і не звертають уваги!!! А коли людині за сказане затуляють рота, та стараються всіляко знеславити, то може й варта задуматися!!!!
al-Kaddafi 2012.02.27, 13:53
Для чого уся ця полеміка! Подивіться у власні кишені та ідентифікуйте рівень власної гідності у дзеркалі. Тоді може й правду впізнаватимете !!!
Вітер 2012.02.27, 14:14
Пече українофобів відкрита заява про них.
Кук 2012.02.27, 14:56
Як усе запущено... Якщо спікером місцеві свободівціт ставлять таких-от опудал, що виборець, який ще не зовсім втратив розум, має думати про цю партію? Невже в Сича нема нікого на лавці запасних? якогось кадрового резерву? Хтось проводив селекцію в цьому партактиві? чи навмисно вирощують цих політичних мутантів?
Кук 2012.02.27, 15:01
І ще. Якщо шавки вважають ворогом Вишиванюка - то, може, і Сич в очі губеру десь на сесії це скаже? Може, недовіру ініціює? Ну а як же - то ж ворог! :) Бо інакше якоь по-дебільному виходить: партійці гавкають, а фюрер у рот води набрав...
Муля 2012.02.27, 15:15
Мля!!!! Ну і олігофрени ці свободівці!!!! Точно мутанти!
Післязавтра 2012.02.27, 16:00
...дятел) як не маю, що сказати, то хоч "ляпну"... Попович Василь Борисович 14.06.84р.н. номер 5 в списку від "Свободи"...жаххх!
Цюняк В.В. 2012.02.27, 17:42
Забув бідолаха тільки про свого однопартійця псевдопатріота мера Бурштина Курляка П.І. та його свободівську шпану- яка розікрала вісім мільйонів екологічних коштів через фіктивні фірми свободівців( ПІЗЬ,ОСТАФІЙЧУК,КУХАРСЬКИЙ,ГОЛОВІНСЬКИЙ,КАРПІНСЬКИЙ і т.д),роздула незаконно штат виконкому в два рази( родина Курляка та його однопартійці без освіти),знищили парк Шевченка під нелегальний базар,продаж планів під індивідуальну забудову поза чергою жителів міста, крадіжка та незаконна реалізація грунту з урочища Краки-Підкраки (фашистський бізнес),доведення до штучного банкрутства та невиплата зарплати праціникам КП "Житловик"( на директора Марчука В. відкрито кримінальну справу), незаконне фінансування Галицького СБУ з бюджету міста у сумі 30 тисяч гривень( керівник СБУ Колісник - "криша" -мера),викрадення Генерального плану міста Бурштин і т.д. і т.д. СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!!!!!ШАНОВНІ БРЕХУНИ ВІД СВОБОДИ РОЗБЕРІТЬСЯ СПОЧАТКУ У СВОЄМУ КОРИТІ, А ПОТІМ НАЗИВАЙТЕ ІНШИХ!!!!
Читач 2012.02.27, 17:44
Я не знаю цього Поповича, але порівнювати 40-50 ті роки минулого століття із сьогоденням, це безглуздя. У ті роки тисячі наших земляків за свої погляди були розтріляно та засуджено, а ще більше вивезено до сибіру з конфіскацією майна (в тому числі і вся моя родина). Тому прирівнювати "Поповичам" себе до тих людей, які винесли стільки горя може тільки ненормальна людина.
ФІРТКА 2012.02.27, 18:07
До коментатора Цюняк В.В. Прохання зв'язатися з редакцією "Фіртки" на елнктронну скриньку firtka.if.ua@i.ua. Цікавить інформація з ваших попередніх коментів для журналістського розслідування.
гість 2012.02.27, 23:08
шкода таких людей. шукайте краще ворогів серед своїх....займався би краще питаннями землі та сільського гсоподарства - адже до цієї комісії він входить. щось не чути про його досягнення в цьому напрямку.
правда 2012.02.28, 13:29
Чого гавкаєш порося! Що ти бачив, чого ти вартуєш! Тобі забито голову алкоголем свиньства! Паскуда!
Д 2012.03.01, 08:22
Чому не розберетесь із своїм свободівцем, який, працюючи в банку став шахраєм і обкрадав клієнтів. такі ви чесні як ваш Тимків!
Вогонь. 2012.03.01, 16:31
Шановні Фронтовики а чому Ви так захищаєте Вишиванюка та його посіпак. Виходить Ви псевдо опозиція.
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

583
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

466
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

946
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

12145 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1506
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2858

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

120

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

260

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

750

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

2122
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

177
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1333
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

712
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

268
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

399
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

489
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

799
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3492
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

290
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

477
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

772
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

973