Стало відомо, хто очолить обласну дитячу лікарню

Сьогодні, 4 лютого відбувся конкурс на зайняття посади генерального директора Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це інформує кореспондент Фіртки.

До нього допустили п'ятьох кандидатів:

  • Ларису Підвербецьку (головну спеціалістку з організації педіатричної допомоги департаменту ОЗ ОДА);
  • Тараса Мельникааступника головного лікаря з хірургічної роботи ОДКЛ);
  • Ярослава Криштафовича (завідувача відділення для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням функції опорно-рухового апарату ОДКЛ);
  • Ігоря Дмитренка (доцента кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ);
  • Олега Курташа (завідувача відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії ОДКЛ).

Окрім конкурсної комісії і кандидатів на засідання прийшли члени громадських організацій та представники масмедіа.

На початку всім кандидатам дали слово для виступу.

Лариса Підвербецька:

«Дитяча лікарня - це пріоритетний заклад, який надає допомогу дітям. Я, як головний спеціаліст педіатричного відділення, в якості генерального директора знаю, як покращити те, що є і вирішити проблеми, які є. Основні завдання: дотримання вимог конвенції ООН про права дитини, співпраця первинної, вторинної та третинної медичної допомоги, комуналці з громадськістю, комфорт маленького пацієнта».

Тарас Мельник:

«Мої цілі і завдання - це впроваджувати стратегії діяльності для безпечної і високоякісної медицини, реформування системи надання спеціалізованої допомоги, забезпечення високоякісного аутсорсингу держфункцій, капіталізація закладу, залучення грантів, запровадження електронної системи медичного документообігу, проведення sword-аналізу, розвиток корпоративної культури».

Ярослав Криштафович:

«Перед нами після реформування стоять ризики - відтік кадрів, інфляція, високий рівень конкуренції. Проте, є шляхи мінімізації ризиків. Також важливим моментом є боротьба з корупцією. Очікуємо зменшити середню тривалість перебування хворого в стаціонарі, сталий показник летальності, плинність кадрів та забезпечення високого рівня надання медичних послуг».

Ігор Дмитренко:

«Мною напрацьований план розвитку. Необхідно переглянути структуру закладу, проаналізувати кадрову політику та матеріальне забезпечення. За таких умов дитяча лікарня стане конкурентноспроможною. Необхідно трансформуватися. Запровадити послугу патронату над дитиною».

Олег Курташ:

«Пріоритетні напрямки: впровадження нових сучасних технологій, наданої невідкладної медичної допомоги, надання якісної допомоги дітям від 0 до 18, забезпечення дотриманої норм лікарської етики. Наші цінності: висока якість наданих послуг, фінансова ефективність, довіра, етика».

За результатами конкурсу найбільше балів набрав Тарас Мельник - 190. Другий зі 167 балами Олег Курташ.

Кандидатуру переможця конкурсу буде подано для затвердження на голосування Івано-Франківської обласної ради.


Довідка Фіртки:

Мельник Тарас Михайлович народився 4 червня 1965 року в селі Пшеничник Долинського району. У 1979 р. з відзнакою закінчив Пшеничниківську восьмирічну школу. З 1979 р. по 1983 р. навчався в Івано-Франківському медичному училищі. Після закінчення медучилища працював акушером Вишківської амбулаторії. З 1983 р. по 1985 р. – служба в рядах Радянської Армії.

З 1985 р. по 1991 р. навчався в Івано-Франківському медичному університеті. У 1991 році пройшов інтернатуру по анестезіології-реанімації дитячого віку. З 1 серпня 1992 року прийнятий на посаду лікаря-анестезіолога-реаніматолога палат інтенсивної терапії реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.

З 2 січня 2001 року призначений заступником головного лікаря з хірургічної роботи. Має вищу кваліфікаційну категорію по „Дитячій анестезіології” та „Організації управління охороною здоров’я”. Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

Автор більше 40 наукових праць та статей.


Читайте також: 

ГО «Медики України» підтримують Олега Курташа на посаду гендиректора обласної дитячої клінічної лікарні

Претендент на посаду генерального директора обласної дитячої лікарні повернувся зі стажування у США


04.02.2020 21420
Коментарі ()

27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

369
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

778
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1122
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1912
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1256
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1839

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

672

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

1076

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

1129

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

963
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

590
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1750
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3399 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1769
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3761
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4618 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5044
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1455
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

1011
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4941
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6832
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7782 12