Скандал у Франківську: громада поскаржилася Тимошенко на заступника Марцінківа та депутата міськради

Фіртка повідомляла, що в Івано-Франківську батьки протестують проти нового директора школи №6, депутата міської ради від «Батьківщини» Василя Ревчука.

Минулого тижня в мерії відбулася зустріч з батьками та педагогічним колективом школи №6, що у мікрорайоні Опришівці. Після зустрічі міський голова прийняв рішення, що депутат міськради від «Батьківщини» таки не стане директором школи, а  виконувачем обов’язків директора наразі залишиться Леся Гринів.

Проте, громада не зупинилася на зустрічах з міським головою та написала лист-звернення до Юлії Тимошенко. Зокрема, в документі громада просить навести лад не тільки з Василем Ревчуком, а також з його однопартійцем, заступником міського голови Олександром Левицьким.

Люди звинувачують О.Левицького у хамстві, а також стверджують, що він погрожував жінкам. 

"Він дозволяє собі вигуки: "Ти хто? Я тебе запам'ятав" та інші погрози в сторону людей. То значить, якщо йому вдасться отримати перемогу на виборах разом із Вашою партією то перше, що ми почуємо буде звернення: "Народ??? Ти хто?". Невже такі люди готові іти пліч-о-пліч разом з Вами та керувати нашою державою? Особа, яка не має поваги до Жінки, не може мати повагу та любов до народу, нації. Партія, яка сповідує засади людської гідності, чесності, рівності та справедливості, не може мати в своїх лавах таких одіозних особистостей, як пан Левицький та пан Ревчук. Чекаємо на Вашу мудру пораду та підтримку", - йдеться у листі.

Тут варто додати, що це вже не перший випадок неналежної поведінки, зовсім нещодавно Олександр Левицький фразою "Гавкай собі на пса вдома" закривав рот голові обласної ради Олександру Сичу.

Олександр Левицький вже відзначався подібними виступами. Чотири роки тому він вкрай негативно відреагував на пропозицію "євромайданівця" стосовно необхідності проведення люстрації в тому числі і в облраді Прикарпаття.

У доволі нецензурній формі він змусив замовкнути представника громадськості під час обговорення процесу взаємодії Народної ради та облради в Івано-Франківській області.

Також пропонуємо Вашій повний текст листа батьківського комітету школи № 6 до Юлії Тимошенко:

"Шановна пані Тимошенко! До Вас звертається шкільна громада школи #6 міста Івано-Франківськ.

Як Ви, напевно, уже чули, депутат Вашої партії, В.І.Ревчук, претендує на посаду директора нашої школи за результатами конкурсної комісії. Хочемо донести до Вас, що конкурс був проведений нечесно. Це була " гра в одні ворота", де все було зроблено для того, щоб саме депутат Вашої партії, пан Ревчук, обійняв дану посаду. При проведенні всіх етапів конкурсу впевнену перемогу постійно здобувала в.о.директора нашої школи Гринів Л.І.. Вельмишановний же Василь Іванович показував лише посередній результат. То про яку прозорість та чесність може йти мова, якщо саме його оголосили переможцем на останньому етапі?

Хочемо сказати, що при зустрічі пана Ревчука з колективом школи та батьками саме йому була висунута недовіра, як кандидату на дану посаду. Педагогічний та батьківський колективи зібрали підписи, які склали майже 100 відсотків підтримки нашого кандидата, Гринів Л.І. та глибокого небажання бачити на цій посаді Ревчука В.І.. Даний пан уже 10 років є головою нашого територіального комітету. За цей великий час в нашому мікрорайоні майже нічого не змінилося. При зустрічі виборців з паном Ревчуком, йому була виказана недовіра, як депутатові Вашої партії та голові територіального комітету.

Окрему увагу хочемо звернути на пана Левицького, який також є членом Вашої партії та обіймає певні посади. Дана особа дозволяє собі хамське ставлення до людей, які дали йому можливість бути при владі. Замість підтримки та поради від нього чути тільки слова злоби та агресії. Він може дозволити собі викрики:"Ти хто? Я тебе запам'ятав", та викрикувати погрози в сторону людей. То значить, якщо йому вдасться отримати перемогу на виборах разом із Вашою партією то перше, що ми почуємо буде звернення:"Народ??? Ти хто?". Невже такі люди готові іти пліч-о-пліч разом з Вами та керувати нашою державою? Особа, яка не має поваги до Жінки, не може мати повагу та любов до народу, нації. Партія, яка сповідує засади людської гідності, чесності, рівності та справедливості, не може мати в своїх лавах таких одіозних особистостей, як пан Левицький та пан Ревчук.

Чекаємо на Вашу мудру пораду та підтримку. Шкільна громада школи #6 м.Івано-Франківськ", - йдеться у зверненні.

Фотогалерея


02.12.2018 6039 2
Коментарі (2)

01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

2275
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

850
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1146
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

5519
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2653 1
18.06.2020

Про бізнес, компанію, життєві цінності, навчання, найризикованіші вчинки та як бути успішним підприємцем...

1827

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1045

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4463

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7558

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

5863 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7182
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

60748 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5223
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

454
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

954
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1294
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1309
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

292
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

282
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

490
24.06.2020

Пів мільярда гривень попередньо потрібно Прикарпаттю для ліквідації наслідків стихії. Про це під час брифінгу в Івано-Франківську повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Фіртка. "В області визначилися з сумою першої необхідної фіндопо

1661
21.06.2020

Серед грошових виплат, які згідно із законом належать народним депутатам, є компенсація за оренду житла. Це дуже спірна стаття витрат державного бюджету: з одного боку – багато депутатів, зокрема IX скликання, не мають свого житла в Києві, з іншого

1383 1