ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ Андрію Микитину

Андрій МикитинКоресподент «Фіртки» задав ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ кандидату в мери Івано-Франківська, голові БХФ «Солідарність», Андрію Микитину.

(Це інтерв’ю ми записали з Андрієм Микитиним вже після завершення реєстрації кандидатів в міські голови та депутати. А. Микитин планував боротися за крісло мера, проте міська виборча комісія, за його словами, відмовила йому в реєстрації нібито через неправильно оформлену декларацію. Наразі А Микитин очолює виборчий список партії «Народна влада» та балотується в депутати міськради по одному із мажоритарних округів).

- У вас незвична програма як кандидата у на крісло мера в Івано-Франківську…

Це у нас ця програма незвична, бо люди забули про Бога. Десять заповідей для нас стали незвичними? (ред. – Андрій Микитин представив виборчу програму: десять Заповідей Божих) Сьогодні поки немає віруючих людей у міській раді, вона не може бути Божа.

Ось Володимир Стасюк депутат міської ради від фракції БЮТ сказав, що диявол поселився у міській раді, а ці слова приписали мені. Якщо він там поселився, то хто ж туди приведе Духа Святого. Тому десять заповідей – наріжна програма.

- А як реалізувати її у нашій міській раді?

Перше коли ти приходиш у квартиру і вона розрушена, яка програма? Як я можу розказувати, що у цій хаті буде хрустальна люстра і персидські килими… А ця квартира нагадує наше місто, що слід робити: перше – ревізія, що у нас лишилось, а що вкрали за роки, друге – перестати платити гроші на бали, європодорожі і т.п.

У міській раді тільки на подорожі закладено 4 млн. гривень! Зрозумійте, нам сьогодні потрібне християнське мислення.

- Ви не один рік займаєтесь соціальною роботою на громадських засадах, що б змінили у цій сфері у місті будучи у владі?

Я хочу повністю змінити систему надання соціальної допомоги. Але наразі це нікому не цікаво. Соціальна допомога надаватиметься через соціальний паспорт. Буде три категорій цієї допомоги. Програма соціальних паспортів давно існує у світі, вона не нова, але я адаптував її до наших реалій. Люди не будуть ходити у соціальні магазини. Працюватиме банк одягу, банк їжі.

- А конкретніше?

Громадяни будуть отримувати безкоштовні квартири. Є черга із людей, частина із них ніколи не отримає житло – багатодітні, неповноцінні сім’ї, хворі на туберкульоз. До речі, останніх ми вилікуємо, щоб вони не стояли на черзі.

Сьогодні, якщо ми не можемо забезпечити житлом усіх відразу, ми можемо орендувати ці квартири на вторинному ринку міста. Вдова чи багатодітна мати, яка реально немає де жити, не відмовляться, а от прокурор чи суддя скаже, «я не хочу орендованої квартири».

- У місті все-таки залишається значна кількість безробітних, як змінити цю ситуацію?

У нас є чимало можливостей. Розповім одну схему – екологічна продукція. Буде розроблена система через гранти, подібно зеленому туризмові – той, що приймає відпочивальників має базу клієнтів із різних регіонів України, з-закордону.

Так само можна розробити систему з вирощування екологічно чистої продукції, люди будуть через інтернет купувати екологічно чисту картоплю, буряк, моркву, свинину, курятину. Можна отримувати контракти наперед через діючий каталог. Коли ми дамо людям прямий контакт на замовника, вони будуть працювати, вони скажуть не треба нам вже ніякої допомоги. Ця область буде процвітати.

- Шанси стати мером Івано-Франківська у вас невеликі. Що найперше зробите, коли пройдете як депутат до міської ради?

Заблокую трибуну, вже від трибуни ви мене не відтягнете. Все, я там буду жити у міській раді. Шкутяк не допускав мене, коли я був депутатам, переслідували, виключали мікрофон.

Найперше слід прийняти рішення – заблокувати усі виплати, провести аудит усіх кредитів. Ви ніколи не візьмете у міській раді документ на що йдуть гроші. Це велика таємниця – куди витрачаються гроші громади – наші з вами гроші. Буде працювати сильний юридичний відділ і його очолюватиме спеціаліст США, абсолютно не підкупний. Все через суд вернемо.


12.10.2010 Марія Петрів 1881 6
Коментарі (6)

я 2010.10.12, 19:18
Смышно працюють журналысти нового сайту...
Надія 2010.10.13, 14:32
Журналістів у Франеку немає.
я_2 2010.10.13, 16:35
Як і не має вчителів, лікарів, політиків, громадських діячів.... і т.п
ПЭТЯ 2010.10.13, 21:59
Але сайт цікавий, багатообіцяючий
Makc 2010.10.14, 10:09
Андрей Микитин - единственный честный и порядочный кандидат, цель которого - изменить мнение ВСЕХ про современную бандеровскую Галичину и сделать край привлекател
Makc 2010.10.14, 10:11
делать край привлекательным для инвестиций. Только за Микитина, только к процветающему Прикарпатью!
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

941
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1242
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1515 3
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1645
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1773
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5595

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

385

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

1931

Духовні пошуки на війні не тільки не припиняються й навпаки загострюються. Перебування на війні загострює  почуття віри, розставляє акценти на важливому і другорядному, показує скороминучість земного буття і близькість смерті, наскільки речі, які нас оточують і до яких ми звикли і вважаємо незамінними насправді є другорядними і неважливими. На війні загострюється нюх до фальші та брехні, там немає атеїстів. В окопах всі моляться.

1696

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

2722
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

245
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1015
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1030
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

119
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

232
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4482
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

6380
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

426
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

119
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

219
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

2661
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

3607