ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ Андрію Микитину

Андрій МикитинКоресподент «Фіртки» задав ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ кандидату в мери Івано-Франківська, голові БХФ «Солідарність», Андрію Микитину.

(Це інтерв’ю ми записали з Андрієм Микитиним вже після завершення реєстрації кандидатів в міські голови та депутати. А. Микитин планував боротися за крісло мера, проте міська виборча комісія, за його словами, відмовила йому в реєстрації нібито через неправильно оформлену декларацію. Наразі А Микитин очолює виборчий список партії «Народна влада» та балотується в депутати міськради по одному із мажоритарних округів).

- У вас незвична програма як кандидата у на крісло мера в Івано-Франківську…

Це у нас ця програма незвична, бо люди забули про Бога. Десять заповідей для нас стали незвичними? (ред. – Андрій Микитин представив виборчу програму: десять Заповідей Божих) Сьогодні поки немає віруючих людей у міській раді, вона не може бути Божа.

Ось Володимир Стасюк депутат міської ради від фракції БЮТ сказав, що диявол поселився у міській раді, а ці слова приписали мені. Якщо він там поселився, то хто ж туди приведе Духа Святого. Тому десять заповідей – наріжна програма.

- А як реалізувати її у нашій міській раді?

Перше коли ти приходиш у квартиру і вона розрушена, яка програма? Як я можу розказувати, що у цій хаті буде хрустальна люстра і персидські килими… А ця квартира нагадує наше місто, що слід робити: перше – ревізія, що у нас лишилось, а що вкрали за роки, друге – перестати платити гроші на бали, європодорожі і т.п.

У міській раді тільки на подорожі закладено 4 млн. гривень! Зрозумійте, нам сьогодні потрібне християнське мислення.

- Ви не один рік займаєтесь соціальною роботою на громадських засадах, що б змінили у цій сфері у місті будучи у владі?

Я хочу повністю змінити систему надання соціальної допомоги. Але наразі це нікому не цікаво. Соціальна допомога надаватиметься через соціальний паспорт. Буде три категорій цієї допомоги. Програма соціальних паспортів давно існує у світі, вона не нова, але я адаптував її до наших реалій. Люди не будуть ходити у соціальні магазини. Працюватиме банк одягу, банк їжі.

- А конкретніше?

Громадяни будуть отримувати безкоштовні квартири. Є черга із людей, частина із них ніколи не отримає житло – багатодітні, неповноцінні сім’ї, хворі на туберкульоз. До речі, останніх ми вилікуємо, щоб вони не стояли на черзі.

Сьогодні, якщо ми не можемо забезпечити житлом усіх відразу, ми можемо орендувати ці квартири на вторинному ринку міста. Вдова чи багатодітна мати, яка реально немає де жити, не відмовляться, а от прокурор чи суддя скаже, «я не хочу орендованої квартири».

- У місті все-таки залишається значна кількість безробітних, як змінити цю ситуацію?

У нас є чимало можливостей. Розповім одну схему – екологічна продукція. Буде розроблена система через гранти, подібно зеленому туризмові – той, що приймає відпочивальників має базу клієнтів із різних регіонів України, з-закордону.

Так само можна розробити систему з вирощування екологічно чистої продукції, люди будуть через інтернет купувати екологічно чисту картоплю, буряк, моркву, свинину, курятину. Можна отримувати контракти наперед через діючий каталог. Коли ми дамо людям прямий контакт на замовника, вони будуть працювати, вони скажуть не треба нам вже ніякої допомоги. Ця область буде процвітати.

- Шанси стати мером Івано-Франківська у вас невеликі. Що найперше зробите, коли пройдете як депутат до міської ради?

Заблокую трибуну, вже від трибуни ви мене не відтягнете. Все, я там буду жити у міській раді. Шкутяк не допускав мене, коли я був депутатам, переслідували, виключали мікрофон.

Найперше слід прийняти рішення – заблокувати усі виплати, провести аудит усіх кредитів. Ви ніколи не візьмете у міській раді документ на що йдуть гроші. Це велика таємниця – куди витрачаються гроші громади – наші з вами гроші. Буде працювати сильний юридичний відділ і його очолюватиме спеціаліст США, абсолютно не підкупний. Все через суд вернемо.


12.10.2010 Марія Петрів 2332 6
Коментарі (6)

я 2010.10.12, 19:18
Смышно працюють журналысти нового сайту...
Надія 2010.10.13, 14:32
Журналістів у Франеку немає.
я_2 2010.10.13, 16:35
Як і не має вчителів, лікарів, політиків, громадських діячів.... і т.п
ПЭТЯ 2010.10.13, 21:59
Але сайт цікавий, багатообіцяючий
Makc 2010.10.14, 10:09
Андрей Микитин - единственный честный и порядочный кандидат, цель которого - изменить мнение ВСЕХ про современную бандеровскую Галичину и сделать край привлекател
Makc 2010.10.14, 10:11
делать край привлекательным для инвестиций. Только за Микитина, только к процветающему Прикарпатью!
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2136 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1480
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5265
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15082 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3591 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3423

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

133

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

175

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1321

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2670
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

365
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1522
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1288
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

773
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

502
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

672
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1026
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21951
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

480
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

503 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

964 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

760