Сич: Вперше в житті зіштовхнувся з таким цинічним ігноруванням органами правопорядку фактів порушення законодавства

 

Безпрецендентні за своїм характером випадки порушення чинного законодавства України, несанкціоновано застосований сльозогінний газ, свідоме перешкоджання журналістам у їх діяльності, а також масові побиття свободівців та численних громадських активістів, чим ознаменувалося проведення фіктивних зборів псевдо-громадської ради при КМДА, вкотре засвідчили цілеспрямоване потурання органами правопорядку в обслуговуванні інтересів режиму та його васалів.

 

Про це у коментарі представникам засобів масової інформації заявив народний депутат України Олександр Сич.


«Фіктивні збори псевдо-громадської ради при Київській міській державній адміністрації відбувалися на режимному об’єкті, а його охорону при фактичному потуранні органів правопорядку забезпечували люди сумнівної, кримінальної зовнішності, які будь-якою ціною намагалися перешкодити представникам громадськості потрапити на нелегітимне за своїм характером засідання», – відзначив Олександр Сич, характеризуючи
події 29 січня.

 

Нагадаємо, 28 січня відбулися Установчі збори з обрання громадської ради при КМДА. За їх результатами головою ради було обрано свободівця Володимира Свєнтицького, визначено також заступників голови. Втім, протокол із відповідними рішеннями департамент КМДА зареєструвати відмовився, необґрунтовано мотивуючи такі дії відсутністю звіту попереднього очільника цієї інституції та неприсутністю на засіданні членів провладної ініціативної групи. Власне, саме останні й визначили напередодні дату їх проведення. Натомість уже 29 січня у приміщенні Головпоштампу представники тієї ж провладної ініціативної групи спробували організувати у закритому режимі альтернативне засідання.

 

«Єдиною метою проведення альтернативних зборів вочевидь було усунення свободівця разом із іншими представниками громадських організацій від керівництва громадською радою, перетворення її на «кишенькову інституцію», яка б закривала очі на можливі порушення й одобрювала будь-яку ініціативу місцевої влади», – зауважив Олександр Сич.

 

За словами свободівця, особи, які здійснювали охорону заходу, не звертали увагу ані на народних депутатів України, ані на журналістів, ані на представників громадських організацій, що прагнули потрапити до зали, де своє засідання мала б проводити начебто відкрита і публічна інституція.

 

«Намагаючись звернути увагу представників органів порядку на перешкоджання потрапити до приміщення Головпоштампу народних депутатів та представників  засобів масової інформації, які стояли поруч, у відповідь наразився на рішучий фізичний спротив невідомих осіб при «мовчазній згоді» правоохоронних органів. Вперше у житті я зіштовхнувся з таким грубим та цинічним за своїм характером ігноруванням органами правопорядку фактів явного порушення чинного законодавства!», – відзначив Олександр Сич.

 

Свободівець повідомив також, що того ж дня йому разом із народним депутатом України Святославом Ханенком вдалося зустрітися із головою КМДА Олександром Поповим. Представники ВО «Свобода» намагалися звернути увагу очільника міської державної адміністрації на численні порушення законодавства та фактичне підігравання органів правопорядку у їх здійсненні, у відповідь на що зіштовхнулися із несприйняттям та небажанням Попова врегулювати ситуацію.

 

«Така позиція значною мірою лише підтверджує зрежисованість зборів псевдо-громадської ради у приміщенні Головпоштампу й потурання у їх проведенні на найвищому рівні», – резюмував Олександр Сич.


31.01.2013 2032 9
Коментарі (9)

Василь 2013.01.31, 10:46
Так, Олександре Максимовичу це вам не те, що ходити по обласній раді і не здороватися з працівниками апарату. Відчуйте себе тепер в їх шкірі.
до Ореста 2013.01.31, 10:50
Не сотвори собі кумира ні Бандеру ні Сича.
Орест 2013.01.31, 10:04
піяр-піяр-піяр-піяр....................піяр-піяр.......... А що би зробив ваш кумир - Степан Андрійович Бандера???
Забіяка 2013.01.31, 12:22
Стає не цікаво. Бійка у ВР спонукає запитання "хто кого?", а не "чому?". І це заслуга Свободи. Своєю тупістю і не професіаналізмом, доречі в рукопашній вони теж не дуже, вони змушують всіх нас відсторонитись від політики і не цікавитись ними. Приклад явки на довиборах в обласну раду це показав. А на рахунок Бандери правильно. Сич в тюрму не піде. Він очолить міністерство освіти в екзилії.
Аг 2013.01.31, 13:15
п.Сич,зрозуміло ж що чесних при владі- немає останній приклад з "полковником" податкової Строїчем,який взагалі в армії не служив,а підробив собі посвідчення. А ображені,що з ними не поздоровалися - як мало вам треба для щастя...
виборець 2013.01.31, 13:36
А яке відношення Сич, який обирався по окрузі в м. Івано- Франківську, має відношення до установчих зборів громадської ради при КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ? У Києві що немає своїх народних депутатів? Дивні наші депутати від області. Сич чогось лізе у справи КМДА, Марцінківа чогось не пускають на поїзд і Ніжині чи десь там. Вони що округи попутали чи їх біс попутав. Не подивуюсь що їм , незнаним "борцям" за волю України десь надають добре по голові. Може тоді вони згадають про свій округ, а може взагалі забудуть. А зрештою на дідька вони тут потрібні.
В. 2013.01.31, 14:25
Підтримую "виборця". Рвіть груди за нашу область, а не ганяйте по Україні зі своєю ідеологією. Добивайтесь покращення для нас, а то дійсно на дідька ви тут потрібні
128 2013.01.31, 22:25
http://firtka.if.ua/?action=show&id=31465
Цинік 2013.02.01, 13:58
А я "Вперше в житті зіштовхнувся з таким цинічним ігноруванням органами правопорядку фактів порушення законодавства" (цитата Сича), зіткнувся 9 жовтня 2012 року, коли СБУшники на вимогу Сича відпустили хабарників-свободівців!!!
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1131
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1513
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1472
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4419 34
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1792 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1120

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

347

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

469

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

581

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

855
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9825
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

572
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

650
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7299
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

600
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

863
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

1447
08.04.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18970
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

515
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

683
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

657
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

855