Що варто знати про послугу «Балкон і лоджія під ключ»? «Газда» дозволяє розібратися

Наявність додаткового простору в домі – це можливість раціонально використовувати кожен сантиметр. Вільне місце на балконі чи лоджії чудово для цього підходить. Тепер тільки потрібно зайнятися оформленням цього простору.

Вам варто продумати абсолютно всі деталі, щоб потім знову не повертатися до цього питання. Це має бути не просто ремонт, а послуга «балкон і лоджія під ключ», що забезпечує повне оформлення. Це дуже вигідно. Проте не всі ще користувачі звертають увагу саме на цю послугу https://gazda.ua/balkony/balkony-i-lodjii-pod-kluch/, віддаючи перевагу лише звичайному склінню. Це не завжди буває доцільним і «Газда» детальніше розповість про особливості послуги, щоб вам потім було простіше прийняти рішення.

Що потрібно знати про такий тип оформлення?

Балкон чи лоджія під ключ – це виконання цілого списку завдань. Варто розуміти, що у кожному випадку він може бути різним. Це все залежить від стану конструкцій, ваших побажань.

Якщо говорити детальніше про певні роботи, то можна виділити такі типи:

  • укріплення конструкції;
  • розширення простору (є декілька варіантів);
  • утеплення (зовнішнє та внутрішнє);
  • безпосереднє скління;
  • роботи з оформлення.

Як бачите, список робіт досить об’ємний. Не в кожному випадку їх всі виконують, тому вам не потрібно лякатися. Це залежить від стану конструкції. Для цього спеціалісти мають все оглянути. А також враховуються ваші побажання.

Якщо детальніше розбиратися в особливостях самої послуги, то можна звернути увагу на такі тонкощі:

  • Замовляючи таку послугу, ви забезпечуєте повний комплекс робіт. Тобто ви оформлюєте балкон і потім забуваєте про нього на багато років. Майстри все зроблять за вас.
  • Ще один важливий момент – значна економія. Якщо замовляти все під ключ, то це обійдеться значно дешевше ніж потім все шукати окремо.
  • Замовляючи подібну послугу, вам потрібно лише один раз перетерпіти ремонтні роботи. Далі ви зможете спокійно користуватися простором.

Як бачите, в цій послузі є дуже багато вигідних моментів. Вам вдасться вирішити дуже багато проблем за один раз. Надалі вам не доведеться турбуватися про багато дрібниць.

Вам тільки залишається одне – уважно розібратися в усіх тонкощах. Для цього без допомоги спеціалістів не обійтися. Разом з «Газда» зможете зрозуміти, що конкретно потрібно для вашого випадку. Балконний простір буде облаштований за всіма правилами та ви створите тут максимум затишку.

Партнерський матеріал


14.03.2023 385
26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

154
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5019 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2276 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1713
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2202
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4099

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

221

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

311

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

394

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

777
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

132
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

268
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

445
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

140
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

299 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

614
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

913
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5462
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

185
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

222
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

336
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

512