Сесія міської ради: Марцінків оголосив перерву через конфлікт мешканців та бійців АТО

Сьогодні, 8 листопада, перед початком сесії Івано-Франківської міської ради слово надали громаді міста.

Слово отримали мешканці вулиці Хоткевича, 44 корпус 3, які проти будівництва багатоквартирного будинку поруч із їх помешканнями, передає кореспондент Фіртки.

Люди нарікають, що забудовник порушує норми будівництва, а дане будівництво не є проєктом для забезпечення квартирами бійців, а є комерційним.

«Це загроза для нашого життя і здоров’я. Вони хочуть забрати наш спокій, комфортні умови та безпеку. Якщо буде такий проєкт, як намалював замовник, то наш будинок складеться. Там і проблема з комунікаціями і з паркінгом, який хочуть нам збудувати за три метри від помешкань. Крім того, будинок на понад 200 квартир і тільки 36 віддадуть учасникам АТО. То який це проект для бійців? Це комерційний проєкт і все! Це кабальний для громади проєкт і ми просимо не затверджувати ДПТ», - наголосила мешканка будинку Ірина Шуваринська.

Натомість представники бійців АТО переконують, що вони знизили багатоповерховість, відступили. Інвестор буде будувати у рамках законодавства. Така відповідь не заспокоїла мешканців і вони почали скандувати у сесійній залі: ганьба, ганьба.

читайте також: У Франківську АТОвці отримали квартири в реконструйованому довгобуді

У свою чергу голова франції «Свобода» Роман Онуфріїв запропонував депутатам не голосувати за ДПТ, поки між мешканцями та бійцями не буде залагоджений конфлікт.

«Ми багато голосували, щоб йти на зустріч учасникам АТО. Проте, сьогодні така ситуація, коли ми не можемо робити одним добре і водночас іншим погано. Я б не хотів, щоб сьогодні міська рада виступала суддею і приймала якесь рішення. Я прошу учасників АТО, доки не буде згоди з громадою, відкласти цей проект, щоб Ви не робили заручником міського голову. Владнайте конфлікт», - наголосив Роман Онуфріїв.

Інший обранець, Стефан Магас, запропонував взагалі не погоджувати цю ділянку, а знайти для будівництва інші землі.

В результаті суперечок міський голова Руслан Марцінків оголосив перерву та залишив сесійну залу.

Опісля перерви міський голова вирішив відкласти дане питання до грудня.

"Я Вам пропоную це питання зняти до грудня місяця. Говоріть і домовляйтеся з людьми. Цього питання у порядку денному немає і ніхто з депутатів його не вніс сьогодні", - підсумував Руслан Марцінків.

Така пропозиція обурила учасників АТО і вони надалі вимагають затвердити ДПТ конфліктної ділянки.


Читайте також:

Івано-Франківська міська рада поповнилася новим депутатом

Фотогалерея


08.11.2019 4992 1
Коментарі (1)

Вчився в школі 2019.11.08, 16:49

Хитрі забудовники підкупили квартирами деяких атошників і відправили вибивати в міста і мешканців землю для прибуткової хрущобної щільної забудови.

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2028 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2247
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

435
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

867
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

846
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

955

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1734

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4117

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3770 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2907
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1510
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4445 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1553
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1577
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

676