Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити

У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду. «Це ж корисно нам, це все заради української справи!» - скаже хтось. І я раніше думала так само. Я  раділа, коли бачила веселі зграйки молодих українців у вишиванках з наплічниками, прикрашеними синьо-жовтими і червоно-чорними прапорцями. Проте дійсність виявилася іншою.

Моя братова із села, де донедавна щоліта проводили такий фестиваль. Там творилися такі речі, що сільська громада врешті-решт відмовилася від проведення фестивалю. Збитки були більшими за ті гроші, що люди отримували від квартирантів та оренди. Молодь, що приїздила на фестиваль була українською та синьо-жовтою лише іззовні, а всередині в них не було нічого, що робить українця українцем.

Наркотики і горілка випалили в них всі ознаки національного, а порожнечу заповнило тяжіння до сатанинського святкування. Вони стрибали і видавали безглузді крики під виття і скрегіт «українських» музичних груп, які запозичили свій стиль виконання з наркотичної західної культури минулого століття. Там не було нічого фольклорного, нічого етнічного, нічого, що вело б свій рід від прадавніх джерел Українства. Це була чистісінька і відверта профанація української мови, яку використовували у суміші з матючинням і калічними англійськими та російськими гаслами. Серед тих «музколективів» були, між іншим, і франківські, не хочу називати їх, щоби не робити їм реклами.

А потім, п’яні і обдовбані, ті буцімто «фольклорники»  лізли до сільських дівчат, ображали місцевих людей, а їхні здурілі від горілки і «трави» подружки наголяса бігали берегом річки і верещали як різані свиноматки. Там були не лише українці, але й багато поляків, які показували нашим приклади сатанинської «свободи» і «розкутості». Після фестивалю випас і побережжя нагадували щось середнє поміж смітником і полем бою. Усюди валялись використані презервативи, шприци, пляшки, банки з-під енергетичних напоїв і всюди смерділо сечею та випорожненнями. Люди ще тиждень прибирали після тої оскаженілої орди.

Проти усього цього виступив священик  отець Роман і разом із ним свідомі старші люди з осередку КУНу. Вони заборонили фестиваль і громада їх підтримала. Я вважаю, що українське суспільство повинно чітко, раз і назавжди, відділити корисну справу фестивалів і «співочих полів» від сатанізму. Деякі партії, які називають себе «патріотичними», «націоналістичними», легко і радісно офірують на такі шабаші, думаючи, що цим вони підтримують «модернізацію української культури», підтримують нові сучасні форми самовираження молоді, у які мовляв «вливається український зміст». Але український зміст неможливо загорнути в спотворені форми і кольорові папірці західної («європейської») цивілізації, що вироджується.  

Насправді, тих «патріотів» цинічно використовують явні і приховані сатаніти, які під маркою «народного, національного» протягують на таких фестивалях свою лінію, насправді розкладаючи все справжнє і національне. Між собою сатаніти насміхаються з наших лідерів. Душею вони віддані західним лібералам та окультним силам, ворожим всьому національному. Не дарма Ірина Фаріон вказала, що головний ворог українців – ліберальна ідеологія.

Шановна влада, шановні політики! Коли ви припините за українські гроші рекламувати сатанітів? Коли припините ті шабаші, котрі облудно відбуваються під святими гаслами «відродження народного мистецтва»? Їх треба негайно заборонити. Нам потрібні заходи масового виховання молоді та юнацтва, але ці заходи повинні бути завжди під наглядом зрілих наглядачів, вчителів, які можуть розрізнити зерно від полови. Вони повинні санкціонувати і затверджувати масові заходи, їх сценарії, забороняти виконувати музику та пісні сумнівного неукраїнського змісту. Адже молоді мізки ще не мають тих фільтрів, які мають досвідчені українські поети, письменники, українознавці. Я сама могла б допомогти в цензуруванні та перевірці молодіжних заходів на предмет відповідності моральності та пристойності, притаманній українській традиції.

Я вже писала, що, потураючи лесбіянкам і педерастам, ви самі стаєте педерастами. Може ви й направду є одною з ланок того сатанинського ланцюга, яким скуто Україну?


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2003
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1877
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1876
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5566 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2168 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1528

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

769

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

832

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1038

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1019
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1791
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3698
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10284
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26169
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10206 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7734
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

916
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

248
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

278
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

401
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1300
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

901