Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити

У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду. «Це ж корисно нам, це все заради української справи!» - скаже хтось. І я раніше думала так само. Я  раділа, коли бачила веселі зграйки молодих українців у вишиванках з наплічниками, прикрашеними синьо-жовтими і червоно-чорними прапорцями. Проте дійсність виявилася іншою.

Моя братова із села, де донедавна щоліта проводили такий фестиваль. Там творилися такі речі, що сільська громада врешті-решт відмовилася від проведення фестивалю. Збитки були більшими за ті гроші, що люди отримували від квартирантів та оренди. Молодь, що приїздила на фестиваль була українською та синьо-жовтою лише іззовні, а всередині в них не було нічого, що робить українця українцем.

Наркотики і горілка випалили в них всі ознаки національного, а порожнечу заповнило тяжіння до сатанинського святкування. Вони стрибали і видавали безглузді крики під виття і скрегіт «українських» музичних груп, які запозичили свій стиль виконання з наркотичної західної культури минулого століття. Там не було нічого фольклорного, нічого етнічного, нічого, що вело б свій рід від прадавніх джерел Українства. Це була чистісінька і відверта профанація української мови, яку використовували у суміші з матючинням і калічними англійськими та російськими гаслами. Серед тих «музколективів» були, між іншим, і франківські, не хочу називати їх, щоби не робити їм реклами.

А потім, п’яні і обдовбані, ті буцімто «фольклорники»  лізли до сільських дівчат, ображали місцевих людей, а їхні здурілі від горілки і «трави» подружки наголяса бігали берегом річки і верещали як різані свиноматки. Там були не лише українці, але й багато поляків, які показували нашим приклади сатанинської «свободи» і «розкутості». Після фестивалю випас і побережжя нагадували щось середнє поміж смітником і полем бою. Усюди валялись використані презервативи, шприци, пляшки, банки з-під енергетичних напоїв і всюди смерділо сечею та випорожненнями. Люди ще тиждень прибирали після тої оскаженілої орди.

Проти усього цього виступив священик  отець Роман і разом із ним свідомі старші люди з осередку КУНу. Вони заборонили фестиваль і громада їх підтримала. Я вважаю, що українське суспільство повинно чітко, раз і назавжди, відділити корисну справу фестивалів і «співочих полів» від сатанізму. Деякі партії, які називають себе «патріотичними», «націоналістичними», легко і радісно офірують на такі шабаші, думаючи, що цим вони підтримують «модернізацію української культури», підтримують нові сучасні форми самовираження молоді, у які мовляв «вливається український зміст». Але український зміст неможливо загорнути в спотворені форми і кольорові папірці західної («європейської») цивілізації, що вироджується.  

Насправді, тих «патріотів» цинічно використовують явні і приховані сатаніти, які під маркою «народного, національного» протягують на таких фестивалях свою лінію, насправді розкладаючи все справжнє і національне. Між собою сатаніти насміхаються з наших лідерів. Душею вони віддані західним лібералам та окультним силам, ворожим всьому національному. Не дарма Ірина Фаріон вказала, що головний ворог українців – ліберальна ідеологія.

Шановна влада, шановні політики! Коли ви припините за українські гроші рекламувати сатанітів? Коли припините ті шабаші, котрі облудно відбуваються під святими гаслами «відродження народного мистецтва»? Їх треба негайно заборонити. Нам потрібні заходи масового виховання молоді та юнацтва, але ці заходи повинні бути завжди під наглядом зрілих наглядачів, вчителів, які можуть розрізнити зерно від полови. Вони повинні санкціонувати і затверджувати масові заходи, їх сценарії, забороняти виконувати музику та пісні сумнівного неукраїнського змісту. Адже молоді мізки ще не мають тих фільтрів, які мають досвідчені українські поети, письменники, українознавці. Я сама могла б допомогти в цензуруванні та перевірці молодіжних заходів на предмет відповідності моральності та пристойності, притаманній українській традиції.

Я вже писала, що, потураючи лесбіянкам і педерастам, ви самі стаєте педерастами. Може ви й направду є одною з ланок того сатанинського ланцюга, яким скуто Україну?


19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

776
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

774
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1589
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2214
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4193 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3195

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

194

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

424

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

366

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

836
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

605
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

649
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

934
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1045
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

652
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6236
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1729
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31742 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1510
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

739 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

699