Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити

У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду. «Це ж корисно нам, це все заради української справи!» - скаже хтось. І я раніше думала так само. Я  раділа, коли бачила веселі зграйки молодих українців у вишиванках з наплічниками, прикрашеними синьо-жовтими і червоно-чорними прапорцями. Проте дійсність виявилася іншою.

Моя братова із села, де донедавна щоліта проводили такий фестиваль. Там творилися такі речі, що сільська громада врешті-решт відмовилася від проведення фестивалю. Збитки були більшими за ті гроші, що люди отримували від квартирантів та оренди. Молодь, що приїздила на фестиваль була українською та синьо-жовтою лише іззовні, а всередині в них не було нічого, що робить українця українцем.

Наркотики і горілка випалили в них всі ознаки національного, а порожнечу заповнило тяжіння до сатанинського святкування. Вони стрибали і видавали безглузді крики під виття і скрегіт «українських» музичних груп, які запозичили свій стиль виконання з наркотичної західної культури минулого століття. Там не було нічого фольклорного, нічого етнічного, нічого, що вело б свій рід від прадавніх джерел Українства. Це була чистісінька і відверта профанація української мови, яку використовували у суміші з матючинням і калічними англійськими та російськими гаслами. Серед тих «музколективів» були, між іншим, і франківські, не хочу називати їх, щоби не робити їм реклами.

А потім, п’яні і обдовбані, ті буцімто «фольклорники»  лізли до сільських дівчат, ображали місцевих людей, а їхні здурілі від горілки і «трави» подружки наголяса бігали берегом річки і верещали як різані свиноматки. Там були не лише українці, але й багато поляків, які показували нашим приклади сатанинської «свободи» і «розкутості». Після фестивалю випас і побережжя нагадували щось середнє поміж смітником і полем бою. Усюди валялись використані презервативи, шприци, пляшки, банки з-під енергетичних напоїв і всюди смерділо сечею та випорожненнями. Люди ще тиждень прибирали після тої оскаженілої орди.

Проти усього цього виступив священик  отець Роман і разом із ним свідомі старші люди з осередку КУНу. Вони заборонили фестиваль і громада їх підтримала. Я вважаю, що українське суспільство повинно чітко, раз і назавжди, відділити корисну справу фестивалів і «співочих полів» від сатанізму. Деякі партії, які називають себе «патріотичними», «націоналістичними», легко і радісно офірують на такі шабаші, думаючи, що цим вони підтримують «модернізацію української культури», підтримують нові сучасні форми самовираження молоді, у які мовляв «вливається український зміст». Але український зміст неможливо загорнути в спотворені форми і кольорові папірці західної («європейської») цивілізації, що вироджується.  

Насправді, тих «патріотів» цинічно використовують явні і приховані сатаніти, які під маркою «народного, національного» протягують на таких фестивалях свою лінію, насправді розкладаючи все справжнє і національне. Між собою сатаніти насміхаються з наших лідерів. Душею вони віддані західним лібералам та окультним силам, ворожим всьому національному. Не дарма Ірина Фаріон вказала, що головний ворог українців – ліберальна ідеологія.

Шановна влада, шановні політики! Коли ви припините за українські гроші рекламувати сатанітів? Коли припините ті шабаші, котрі облудно відбуваються під святими гаслами «відродження народного мистецтва»? Їх треба негайно заборонити. Нам потрібні заходи масового виховання молоді та юнацтва, але ці заходи повинні бути завжди під наглядом зрілих наглядачів, вчителів, які можуть розрізнити зерно від полови. Вони повинні санкціонувати і затверджувати масові заходи, їх сценарії, забороняти виконувати музику та пісні сумнівного неукраїнського змісту. Адже молоді мізки ще не мають тих фільтрів, які мають досвідчені українські поети, письменники, українознавці. Я сама могла б допомогти в цензуруванні та перевірці молодіжних заходів на предмет відповідності моральності та пристойності, притаманній українській традиції.

Я вже писала, що, потураючи лесбіянкам і педерастам, ви самі стаєте педерастами. Може ви й направду є одною з ланок того сатанинського ланцюга, яким скуто Україну?


01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

876
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

950
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

4769
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

7103 1
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

9898 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

3957 5

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

289

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

971

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

1740

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

1870
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3296
31.08.2024

Майже вся піца в Івано-Франківську, особливо та, що можна замовити на сайті donatellopizza.com.ua, представлена неаполітанською стравою. А яка вона насправді, які її особливості й у чому різниця між іншими трикутничками — далі у статті.

451
29.08.2024

На Прикарпатті завершили збирання ранніх зернових культур.    

728
02.09.2024

Важливо, ділиться монахиня, людину вислухати, сказати "я поруч" і "я за тебе помолюся".

374
29.08.2024

У четвер, 29 липня, християни відзначають Усікновення голови святого пророка Івана Хрестителя.  

1513
23.08.2024

У християнстві подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

1490 1
19.08.2024

Християнська сім'я базується на фундаменті беззаперечної любові, єдності думок, цілей та бажань. Втім, це також спільна робота чоловіка та дружини.  

1423
04.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

25452 1
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

511 3
02.09.2024

Президент Володимир Зеленський оцінив, чи можливо повернути Запорізьку атомну електростанцію під контроль України військовим шляхом.  

920
29.08.2024

Мінекономіки напрацьовує кілька моделей економічного бронювання, а запрацювати воно має у жовтні-листопаді.  

623
28.08.2024

"Військовий" ПДФО був вилучений з бюджетів громад у 2023 році разом із "силовим" ПДФО.  

538