Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити

У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду. «Це ж корисно нам, це все заради української справи!» - скаже хтось. І я раніше думала так само. Я  раділа, коли бачила веселі зграйки молодих українців у вишиванках з наплічниками, прикрашеними синьо-жовтими і червоно-чорними прапорцями. Проте дійсність виявилася іншою.

Моя братова із села, де донедавна щоліта проводили такий фестиваль. Там творилися такі речі, що сільська громада врешті-решт відмовилася від проведення фестивалю. Збитки були більшими за ті гроші, що люди отримували від квартирантів та оренди. Молодь, що приїздила на фестиваль була українською та синьо-жовтою лише іззовні, а всередині в них не було нічого, що робить українця українцем.

Наркотики і горілка випалили в них всі ознаки національного, а порожнечу заповнило тяжіння до сатанинського святкування. Вони стрибали і видавали безглузді крики під виття і скрегіт «українських» музичних груп, які запозичили свій стиль виконання з наркотичної західної культури минулого століття. Там не було нічого фольклорного, нічого етнічного, нічого, що вело б свій рід від прадавніх джерел Українства. Це була чистісінька і відверта профанація української мови, яку використовували у суміші з матючинням і калічними англійськими та російськими гаслами. Серед тих «музколективів» були, між іншим, і франківські, не хочу називати їх, щоби не робити їм реклами.

А потім, п’яні і обдовбані, ті буцімто «фольклорники»  лізли до сільських дівчат, ображали місцевих людей, а їхні здурілі від горілки і «трави» подружки наголяса бігали берегом річки і верещали як різані свиноматки. Там були не лише українці, але й багато поляків, які показували нашим приклади сатанинської «свободи» і «розкутості». Після фестивалю випас і побережжя нагадували щось середнє поміж смітником і полем бою. Усюди валялись використані презервативи, шприци, пляшки, банки з-під енергетичних напоїв і всюди смерділо сечею та випорожненнями. Люди ще тиждень прибирали після тої оскаженілої орди.

Проти усього цього виступив священик  отець Роман і разом із ним свідомі старші люди з осередку КУНу. Вони заборонили фестиваль і громада їх підтримала. Я вважаю, що українське суспільство повинно чітко, раз і назавжди, відділити корисну справу фестивалів і «співочих полів» від сатанізму. Деякі партії, які називають себе «патріотичними», «націоналістичними», легко і радісно офірують на такі шабаші, думаючи, що цим вони підтримують «модернізацію української культури», підтримують нові сучасні форми самовираження молоді, у які мовляв «вливається український зміст». Але український зміст неможливо загорнути в спотворені форми і кольорові папірці західної («європейської») цивілізації, що вироджується.  

Насправді, тих «патріотів» цинічно використовують явні і приховані сатаніти, які під маркою «народного, національного» протягують на таких фестивалях свою лінію, насправді розкладаючи все справжнє і національне. Між собою сатаніти насміхаються з наших лідерів. Душею вони віддані західним лібералам та окультним силам, ворожим всьому національному. Не дарма Ірина Фаріон вказала, що головний ворог українців – ліберальна ідеологія.

Шановна влада, шановні політики! Коли ви припините за українські гроші рекламувати сатанітів? Коли припините ті шабаші, котрі облудно відбуваються під святими гаслами «відродження народного мистецтва»? Їх треба негайно заборонити. Нам потрібні заходи масового виховання молоді та юнацтва, але ці заходи повинні бути завжди під наглядом зрілих наглядачів, вчителів, які можуть розрізнити зерно від полови. Вони повинні санкціонувати і затверджувати масові заходи, їх сценарії, забороняти виконувати музику та пісні сумнівного неукраїнського змісту. Адже молоді мізки ще не мають тих фільтрів, які мають досвідчені українські поети, письменники, українознавці. Я сама могла б допомогти в цензуруванні та перевірці молодіжних заходів на предмет відповідності моральності та пристойності, притаманній українській традиції.

Я вже писала, що, потураючи лесбіянкам і педерастам, ви самі стаєте педерастами. Може ви й направду є одною з ланок того сатанинського ланцюга, яким скуто Україну?


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

3034 30
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10161 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11301 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5218
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3002
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2451

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

106

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

145

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

513

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

580
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

460
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

515
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1472
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

635
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3286
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1929
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

893
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17511
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

332
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

263
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

580
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1024 2