Рік комфорту й економії з «АТБ»: лідер української торгівлі підводить підсумки

 

Уже більш як чверть століття «АТБ» є головним постачальником гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за чесними цінами. Інноваційні супермаркети торговельної мережі, яку знає кожен українець, сьогодні працюють у всіх областях країни, даючи можливість мільйонам громадян заощаджувати сімейні кошти. Найбільша роздрібна мережа продовжує дотримуватися своєї стратегії динамічного розвитку: відкриває нові дискаунтери, створює тисячі нових робочих місць, впроваджує нетривіальні інноваційні рішення. Про те, чого досяг за рік і чим здивував драйвер вітчизняного ритейлу, читайте далі.

Рік безпрецедентних рішень і диджиталізації

Пандемія коронавірусу, що охопила світ, кардинально змінила наше звичне життя. Українцям, як і жителям інших країн, довелося вчитися жити у так званій новій реальності. У цих непростих умовах надійним партнером і вірним помічником для мільйонів громадян стала торговельна мережа № 1 в Україні — «АТБ». Відкритий ще в перші місяці пандемії інтернет-магазин «АТБ» повного циклу за минулий рік став наочним прикладом успішної трансформації продовольчої онлайн-торгівлі. За офіційними даними компанії, на кінець 2021-го кількість його відвідувань зросла в 4 рази. Щодня приблизно 50 тис. українців купують у ньому товари онлайн. За рік більш ніж у 6 разів зросла кількість замовлень, а товарообіг інтернет-магазину «АТБ» збільшився майже в 5 разів.

«2021 рік був наповнений різними подіями, емоціями, прагненнями. Цей рік приніс не тільки чергові випробування, але й відкрив нові можливості, нові обрії. Я певен, що ми змогли впоратися з усіма викликами – стали сильнішими, досвідченішими, мудрішими. Ставимо перед собою нові цілі та з упевненістю дивимося в майбутнє», — повідомив на свій сторінці у Facebook Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ».

Одним із найбільш знакових інноваційних рішень року став спільний із Райффайзен Банком і Visa випуск банківської картки «АТБ». Цей безпрецедентний для українського ритейлу банківський продукт став серйозним кроком до переходу на кешлес. Нова платіжна картка АТБ-Pay об'єднала в собі всі переваги звичайної картки Visa Gold і можливість одержувати ексклюзивну велику знижку на продукти у всіх магазинах роздрібної мережі «АТБ». Сьогодні вона також дозволяє заощаджувати на купівлі ліків в одній із найбільших аптечних мереж країни. Наприкінці року кількість виданих кобренд-карток «АТБ» становила майже 500 тисяч.

До 30-річчя незалежності України в 2021 році лідер галузі роздрібної торгівлі «АТБ» подарував країні 45 га лісових насаджень. Для вітчизняних лісових господарств закупили близько 200 тисяч саджанців дерев.

Бере активну участь «АТБ» і в трендовому сьогодні процесі — диджиталізації. Цього року список інновацій поповниться запуском повноцінного власного мобільного застосунка «АТБ». Він об'єднає в собі наявні диджитал-сервіси, такі як «Скануй-купуй», «АТБОТ», платіжну картку «АТБ» та інші програми лояльності.

Зростання товарообігу й обсягів сплати податків

Як показали підсумки року, навіть у непростій маркетинговій ситуації «АТБ» вдалося підтвердити своє звання соціальне значущого та стійкого бізнесу.

Протягом минулого року група компаній «АТБ» оновила власний податковий рекорд, перерахувавши в бюджети всіх рівнів 19,45 млрд грн. Це на 23% перевищує показники попереднього року. Такий результат не є випадковістю, оскільки  це приклад ефективного управління та постійної турботи про клієнта, його комфорт, потреби. Мережа дає можливість покупцям щодня заощаджувати.

Товарообіг флагманського підприємства корпорації – торговельної мережі «АТБ Маркет» – за рік планово зріс на 20% і становив 179,8 млрд грн. (включаючи ПДВ).

Ще одним досягненням компанії можна вважати те, що торік число постійних клієнтів дискаунтерів «АТБ» перевищило історичний показник – 4 мільйони осіб.

За даними з відкритих джерел, більш ніж 95% громадян України відвідували супермаркети цієї торговельної мережі, знайомі з досить різноманітним асортиментом «АТБ» (понад 3,5 тис. найменувань), сервісом європейського рівня, гарантованою якістю товарів, а також можливістю заощаджувати на купівлі товарів значні суми.

Цінова політика «АТБ» залишається незмінною — вартість продуктів у магазинах цієї найбільшої торговельної мережі країни нижча за середньоринкову на 10–15%.

Карта присутності та майже 6 тисяч нових робочих місць

Щоб справно виконувати свою основну місію — забезпечувати широкі верстви населення свіжими продуктами за чесними цінами, «АТБ» продовжує динамічний розвиток торговельної мережі. У 351 населеному пункті 24 областей тепер працюють 1316 магазинів «АТБ».

Протягом року прийняли перших покупців 118 дискаунтерів нового формату (це «АТБ», що мають дизайн у темних тонах) у різних куточках України. Це трохи менше, чим роком раніше (в 2020-му було відкрито 127 нових магазинів), але відповідає планам.  Також важливо, що супермаркети мережі відкривають у невеликих населених пунктах (з населенням близько 7 тис. осіб), де люди сьогодні максимально зацікавлені в можливості економії та, звісно, нових робочих місцях.

За підсумками минулого року «АТБ» підтвердила своє звання одного з найбільших роботодавців країни та галузевого лідера: було створено 5,9 тис. нових робочих місць. Для порівняння: роком раніше на підприємствах корпорації працевлаштували 5,5 тис. громадян. 

Сьогодні «АТБ» надає стабільну роботу, пропонує конкурентну зарплату та безоплатне професійне навчання більш ніж 75 тис. українців. І ці показники постійно зростають, даючи багатьом українцям упевненість у завтрашньому дні.

 Партнерський матеріал


08.02.2022 1581
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

959
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

403
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14239 17
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1642
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

921
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6260

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

686

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1513

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1320

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1204
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

558
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

701
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1623
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

641
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

930
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5973
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13879
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

305
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

599
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

533
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

847 2