Регіонали Прикарпаття провели антифашистський мітинг (фото)

 

Учора на території Чорного лісу між селами Павлівка і Рибне Тисменицького району пройшов антифашистський мітинг, в рамках якого за ініціативи обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ відбулося закладання символічного каменю під будівництво Меморіального комплексу масових розстрілів фашистськими загарбниками українців.

 

Участь в заході взяли більше півтора тисячі прикарпатців із всіх районів і міст області. Серед них – представники політичних, громадських, ветеранських організацій, влади та духовенства, молодіжні лідери. Відкриваючи захід, із вступним словом виступив голова Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Василь Чуднов.

 

«Ми стоїмо на землі, яка сховала останки десятки сотень українців, поляків, євреїв, розстріляних в роки Другої світової війни фашистськими загарбниками. Не так далеко від цього місця знаходиться Дем’янів лаз, Пшеничники та багато інших безіменних могил. І, на жаль, таких місць масових поховань жертв фашизму і тоталітаризму є чимало не тільки на території нашої держави, але і по всьому світу», - зазначив Василь Чуднов. 

 

«Поруч із цим, слід відзначити, що даний захід є також і хорошим приводом для того, щоб кожному із нас, стоячи зараз тут – на території, де покояться останки десятків сотень людей знищених гітлерівцями, ще раз пригадати ті трагічні наслідки, які вже принесла чи ще може принести людству фашистська ідеологія. Сказавши «ще може принести» я не оговорився. Адже нині спостерігається тривожна тенденція активізації окремих неофашистів, які прагнуть реанімувати людиноненависницьку ідеологію національної ворожнечі, расової, релігійної нетерпимості», - заявив Василь Чуднов.

 

«Cьогоднішній наш антифашистський мітинг по суті є адекватною, очікуваною реакцією прикарпатської громади, політичних і громадських організацій краю на ці дії. В рамках цього заходу я хочу щоб ми звернулися до громадськості із закликом не просто пам’ятати про уроки історії, але і не допустити виникнення можливості чи навіть найменшого шансу відродження цієї «коричневої чуми» хоч коли-небуть знову», - зазначив керівник обласної організації.

 

Слово для виступу взяв також голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, який зазначив, що влада повністю підтримує ініціативу ПАРТІЇ РЕГОІНІВ щодо спорудження Меморіального комплексу. Адже на території Чорного лісу вже є меморіальні комплекси розстріляним полякам та євреям.


rVYDJCFpMTsСвою цілковиту підтримку даного заходу заявили перед присутніми ветерани Великої Вітчизняної війни – Іван Олексійович Савін та Діна Марківна Орленко, які виступили із емоційними словами подяки «за невмирущу пам’ять» про творців Перемоги над людиноненависницьким фашизмом, пошанування ветеранів війни. До речі, Діна Марківна є жертвою фашистських концтаборів, тому у своєму виступі велику роль приділила спогадам про ті страшні часи та застерегла молодь, щоб вони ніколи не допустили повторення такого в майбутньому.

 

Активну участь в обговоренні взяли представники молодіжних громадських організацій Прикарпаття. Активістка МГО «Спілка Івано-Франківських студентів» Жанна Дутчак, звертаючись до учасників заходу, зазначила, що знаковим сьогодні є факт масово представлення саме молоді в антифаському мітенці. Молоді люди тримали у руках плакати «В Європу - без фашизму!», «Пишаємося Великою Перемогою над фашизмом», «Прикарпаття - проти фашизму!».

 

Завершила свій виступ Жанна Дутчак, зачитавши від імені молоді Прикарпаття «Універсал єдності МОЛОДІЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРИКАРПАТТЯ «МОЛОДЬ ПРОТИ ФАШИЗМУ», в якому зазначалося, що:
AOPCl7PAVBI

Завершальним акордом стало закладання ветеранами, представниками політичних організацій від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, Відродження, Народної партії, НДП, молодіжних організацій капсули, в які було поміщено тексти Резолюції та «Універсалу єдності МОЛОДІЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРИКАРПАТТЯ «МОЛОДЬ ПРОТИ ФАШИЗМУ» під будівництво Меморіального комплексу.


TWK SzKFyGUПісля завершення офіційної частини, молодь Прикарпаття ініціювала флеш-моб, в рамках якого було випущено в небо сотні повітряних кульок із написом «Молодь про фашизму».

 

За словами представника МГО «Спілка Івано-Франківських студентів» Жанни Дутчак, молодь сподівається, що разом із повітряними кульками в небесній височині розчинеться та назавжди зникне будь-кі сліди проявів фашизму на українській землі.

Q ISd1gH PUVio0dZ0BcEQ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Партія Регіонів розробила ''фашистський посібник'' обов'язковий до використання

«Наші і фашисти» – політтехнологія президентської кампанії 2015 року


15.05.2013 476 5
Коментарі (5)

Почалося? 2013.05.15, 13:09
Сьогодні стає все очевиднішим, що Партія регіонів та їхні сателіти – комуністи, у президентській кампанії 2015 року розігруватимуть політтехнологічний виборчий сценарій «Наші і фашисти». Протиставлення «наші» – свої (правильні) і «не наші» – фашисти. Все, що проукраїнське – це фашисти, отже опозиція – це фашисти, тобто «не наші». http://firtka.if.ua/?action=show&id=35559
мих.в. 2013.05.15, 22:19
Я ненавиджу фашистів так як і комуністів.Якби до кульок прив"язали всіх регіоналів і в першу чергу їх молодих прислужників (це ж звичайні кар"єристи-неокомсомольці) та запустили їх геть з України,то і для фашизму було б менше причин піднімати голову.Україну ділять регіонали з комуняками,це їм дуже вигідно.
наші......................ненаші!!!!!!!! 2013.05.15, 22:54
Все що сьогодні проходить,твориться тепер вже і серед молоді в цьому НАЙБІЛЬША провина ніби названих опозиціонерів і великих патріотів в лапках.Не потрібно шукати ворогів у Регіоналів-ВИ зачухані патріоти всю підводку і допомогу зробили самі,ВИ просрали всі цінності,все надбання що творили і збирали по крупинках.Сьогодні на престол пруться таке сміття,що Регіоналам,ще треба повчитися того,що натворила ЖУЛЬКА,Турчиков і вся братія.Тому кожен захищає свої інтереси і думаю,що недалекий час і люди пиідуть за Регіоналами,звичайно,якщо приведуть окремих дєятєлєй до степенності,бо і в ПР є розумні люди-просто в нас зараз працює стадний спосіб захисту=======
LM 2013.05.19, 21:27
Скільки не казати халва, в роті солодко не стане. Скільки не разбалать про "покращення уже сьогодні", його немає. Якби себе не називали ПРівці - професіоналами, інтелектуалами... за ВСІ їх фашистські, антиукраїнські закони і діяння, вказують про них як про російську фашистську партію.
LM 2013.05.19, 21:33
Cкільки пенсіонерів не отримають пенсій із-за такого ШОУ http://gazeta.ua/articles/politics/_antifashisti-perekrivali- dorogu-bo-jim-ne-viplatili-groshi-za-miting/497842
11.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1148
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

900
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

548
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

3782
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1225
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2328 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

168

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

3029

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3775

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6956
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2891
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

1032
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4245
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

74
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

451 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

967
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1737
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

374
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

202
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1453 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

681
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2819