Прикарпаття таки претендуватиме на проведення Олімпіади 2022 року (фото)

 

На базі ГК «Буковель» розпочалося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

 

Члени Комітету, очолюваного Павлом Костенком, вже мали змогу оглядово ознайомитися з можливостями Прикарпатського краю.

 

На разі ж відбувається презентація районів  Івано-Франківщини в яких наводяться конкретні факти та розповідають про  потенціал краю для проведення зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор-2022 року в Україні.

 

Заступник голови Івано-Франківської адміністрації Роман Іваницький наголосив, що сьогодні кожен усвідомлює актуальність та важливість розгляду питання щодо стану матеріально-технічної бази з зимових видів спорту нашої області в контексті підготовки України до майбутніх зимових Олімпійських ігор 2022 року.

 

«Уже сьогодні в області вживаються заходи щодо проведення експертиз на предмет доцільності використання гірських територій регіону для будівництва олімпійських об’єктів. Івано-Франківська обласна державна адміністрація та громада області підтримують ініціативу Президента України щодо проведення в Україні у 2022 році двадцять четвертих зимових Олімпійських ігор. Я переконаний, що приймаючи сьогодні відповідні рішення та в подальшому реалізовуючи їх, ми створимо належні умови, для того щоб зимові ігри відбулися на території нашої держави», – наголосив Р. Іваницький.

 

Участь у виїзному засіданні молодіжного Комітету ВРУ брали: заступник голови ОДА Роман Іваницький, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, народний депутат України Ігор Зварич, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, голови Верховинської, Богородчанської, Надвірнянської, Долинської, Коломийської, Тисменицької, Рожнятівської райдержадміністрацій, міські та селищні голови.

 

Як результат роботи було прийнято рішення щодо перспектив проведення зимової Олімпіади на Прикарпатті у 2022 році, в якому йдеться, що Івано-Франківщина має певну матеріально-технічну базу зимових видів спорту, розвиток і удосконалення якої може дати змогу претендувати на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор в Україні.

 

Також у рішенні є і рекомендації. Кабінету Міністрів України рекомендували при розробці проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік» пердбачити виділення коштів на розвиток транспортної, туристичної інфраструктури та зокрема для реконструкції існуючих та будівництво нових доріг.

 

Друге питання стосувалося дотримання органами виконавчої влади та органами  місцевого самоврядування Івано-Франівської області вимог Закону України «Про фізичну культуру і спорт» і розвиток дитячо-юнацького спорту. Роботу, що проводитьсяина Івано-Франківщині відзначили як позитивну, але наголосили що необхідно оновлення та збільшення матеріально-технічної бази.

 

 

 

 

 

 

 

 


02.03.2012 2132 0
Коментарі (0)

02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

1411
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

862
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6071
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1581
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5989
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1744

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

389

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1049

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1357

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1355
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

315
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

530
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

723
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

292
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

445
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

764
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1267 1
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

77
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

122
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

248
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

420
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

653