Прикарпатським депутатам не вистачило голосів, щоб на вимогу громади відправити "хама" Левицького у відставку

 

 

В Івано-Франківській обласній раді завершилося таємне голосування про дострокове припинення повноважень першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького.

 

Депутатам не вистачило голосів, щоб відправити Левицького у відставку.

 

"ЗА"  - проголосувало 44

"ПРОТИ" -11

"УТРИМАЛОСЯ" - 12

Недійсних бюлетенів - 3

 

Узалі зареєструвалося 82 депутати, 70 з них проголосувало.

 

Нагадаємо, у середу на засіданні постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку розглядали питання стосовно звільнення з посади заступника облради Олександра Левицького, який своєю не зовсім адекватною поведінкою викликав неабияке обурення у прикарпатців.

 

На комісії зійшлися на думці, що посадовець такого рівня не може так себе поводитися. Відтак, всі члени комісії одноголосно підтримали громаду.

 

Втім, процедура звільнення передбачає проведення таємного голосування депутатів. Після тривалих дискусій сьогодні між депутатами, із другої спроби питання таки винесли на голосування.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прикарпатські депутати відмовилися вносити на розгляд сесії питання про звільнення Левицького

Депутати все ж таки внесли на розгляд сесії питання про звільнення Левицького

Олександр Левицький припускає, що окремі люди хочуть отримати сатисфакцію, відправивши його у відставку


07.03.2014 777 31
Коментарі (31)

Гена 2014.03.07, 14:46
на то воно і таємне щоб можна було крутити цифрами )))
Гість 2014.03.07, 14:50
Та звичайно, що не вистачило голосів, бо облраді наплювати на думку громади!Головне ж свою попу в гарне місце посадити!!!!!
Правий сектор 2014.03.07, 14:52
Облрада проголосувала собі вирок! Вони усі такі хами, як і Левицький. Оголошується повна мобілізація! Далі буде.
Гість 2014.03.07, 14:54
Тепер слово за громадою !!!
Ганьба 2014.03.07, 14:55
СИМВОЛІЧНО(((((((((((((((((((((((((((((
глузд 2014.03.07, 14:57
дивно, що чомусь всі думають, що депутати підтримали б цю пропозицію. Депутатам вистачає здорового глузду, щоб цього не робити.Та ситуація не є критерієм недовіри. Нерви у всіх зараз зашкалюють. Тому добре,що все обішлось. Адже суттєвих недоліків у роботі Левицького не має. Просто люди повинні зрозуміти. що спочатку треба подивитись на себе і на свою поведінку, а потім давати оцінку іншим.
Лівий сектор 2014.03.07, 14:57
Всіх на вили! Вили у Ляшка візміть. Вулиця Вам накерує.
Тізер 2014.03.07, 15:00
Як не крути, але Левицькому тішитися нема чого: чітко за нього проголосували лише 11, 44 - за відставку, решта - просто болото, яке забило або утрималося. Оці решта крім 44 фактично визнали, що якщо ти чиновник - то можеш хамити звичайним людям, ніц тобі не буде. Колєги-поци не дадуть пропасти.
! 2014.03.07, 15:05
Підтримую ПС і буду голосувати за них на виборах! Бо довіри до цих знедолених слуг народу нема ніякоі! Видно добре бути депутатом раз вони так за крісла тримаються. На центральний ринок хай підуть попрацюють
7777 2014.03.07, 15:05
Дибіли.... Найкращий сценарій для ворогів України... Поки СРАНІ ПАТРІОТИ І НАЦІОНАЛІСТИ між собою жеруться країна потихонько йде на дно..... Це що найважливіше питання яке стоїть на порядку денному.. КАПЕЦ .. ПРИДУРКИ...
тааак 2014.03.07, 15:09
Взагалі це ЧМО може само піти, в межигір"ї теж довго думав чи тікати, ледве встиг. Звісно ця куриця не того польту, та добрий підсрачник йому зарядити не гріх
левицький 2014.03.07, 16:22
ненавиджу художників
Афганець 2014.03.07, 16:39
Відчуйте всю насолоду квотного принципу розподілу влади між партіями! Партійцями є 3 % громади. І ось ці партійці-кар'єристи диктують волю решті громади.
Володимир 2014.03.07, 16:49
Шановний п.Олександр!Покажіть що Ви є цивілізованою людиною. Прийміть важке але мудре для себе рішення. Складіть свої повноваження. Гідній людині нічого боятися. Вас оберуть на посаду в наступний раз коли Ви доведете відданість перед людьми інтереси яких Ви представляєте. З повагою мешканець міста.
Шлемко це ПОЗОР! 2014.03.07, 17:18
Поважаюча себе людина не залишиться на посаді заступника голови коли мінімум 44 депутати не можуть тебе терпіти. А це дитинча сиділо і що 5 хвилин видзвонювало по всіх і просилося щоб його залишили. Ганьба !!! А Шлемко повинен був прийти в зал і попросити вибачення за своє протеже. Гнилі кадри у вас Дмитро Васильович, старієте.
Я 2014.03.07, 17:23
Пане Ливицький, справді, ви як поважаюча себе та інших людина ПОВИННІ негайно піти у відставку. Згадайте політика з Німеччини, який змушений був піти у відставку тільки через те, що посмів взяти кредит у подруги дружини, який на пів відсотка був менший за той що пропонували банки. Просимо Вас, підіть, не плюндруйте суспільство!!!
тримайся! 2014.03.07, 17:47
Олександре молодець, не звертай увагу на цих шакалів і гнійних гієн, ти переміг! добро завжди перемагає поряд з оббріхувачими злими псами, памятай друзів і працюй на благо України
вуйко 2014.03.07, 18:03
Вже достали всякі сектори та інше бидло в місті, в тому числі дуже віс правильні і чесні, що виступають. Нах..я взагалі цього цирку. Позакривайте всі свої цьомальники і дайте людям нормально працювати. Що такого злого левицький взагалі зробив, закрив дихальник якомусь вуйкові. А ви би інакше поступили, коли щось робиш серйозне а всяке насєкоме достає. В Україні буде порядок тоді коли всяка нишпората, в тому чилі і хлопи з села, що гавкали сьгодні на сесії в мікрофон найдуть своє місце.
Злий гоцул 2014.03.07, 18:09
Це бидло треба копнякувати з обласної ради, воно не вартує там сидіти і ображати людей... Давай Саша тякай, тякай.....
Симпатик 2014.03.07, 20:24
Бахури з новонавернених! Читайте книжечку! Політика - тонка матерія! Знаєте, яка різниця між вами і Левицьким? Розкажу! Вишиванюк пісяв в штани після виступів Левицького, а ви какали від погляду Вишиванюка!
ВАСЯ 2014.03.07, 21:22
А що означає немає недоліків. а що є позитивного в їхній діяльності ! затверджували рішення Вишиванюка! Хто з них був хоч на одному підприємстві обласної власності,хто проаналізував їх діяльність.Бігають по мітингам,на більше розуму не вистачає,а вцей час пацани гроші заробляли. На слідуючих виборах, якщо Ярош піде на вибори, Свободі скрутно буде!
Емілія 2014.03.07, 22:33
Я б сказала про Правий сектор у нас, на Прикарпатті,швидше шавки місцевого розливу.Знав би про ваші дії той же Дмитро Ярош( я його прихильниця і членкиня Правого сектору),то швидко б навів на вас страху та прорідив ряди.Ви ж просто позорите його. І що ви собі возомнили, люструючи на замовлення чи для свого піару ж піару.Пролюструйте спочатку себе і не йдіть на повідкутих, хто вас до чогось змушує, не робіть із себе страдальників та чистильників,бо радше схожі на клоунів. Я в жодному разі вас не ображаю,бо завжди тільки заступалася й заступаюся за простими людьми,для яких пороги чиновників завше досить зависокі, а то й геть недоступні. Але при цьому я роблю це, не виламуючи двері та не б`ючи себе в груди. Та й, зрештою, кожен копає яму собі сам. Сьогодні,у час неспокою в країні, проголошеної практично війні, ми знову боремося за владу, чиновницьке крісло.Люди схаменіться. А щодо Левицького,заспокойтеся. За кілька місяців і так перевибори,ось тоді так завзято воюйте(я до Правого сектора і їм подібних)біля виборчих дільниць, де брехні не на одного стане. Чесно стійте на сторожі підрахунку голосів. Можливо, й прийде тоді до влади справжня людина, якщо така буде взагалі балотуватися на якусь посаду. Хай нас усіх береже Господь Бог та додасть усім нам розуму та милосердя.
Емілія 2014.03.07, 22:40
Я ще хотіла б прокоментувати оті 44 голоси - за відставку Левицького. Це не недовіра, по ту сторону, повірте, ті, кого насправді потрібно люструвати. Сьогодні поіменно не кажемо. Вони самі себе з`їдять. І вони це прекрасно усвідомлюють.
Василь 2014.03.07, 23:40
Соромно дивитися на те, що сьогодні відбувалося в обласній раді. Деякі горе-патріоти разом із дєрєбанщиками-люстраторами із самооборони та правого сектору намагалися пролобіювати собі посадупершого заступника облради-однак це нещівно провалилося і вони стікають жовчу від цього. Нажаль ніхто не пише тут, що перед початком розгляду питання-той художник із-за якого все почалося - виступив і повідомив, що Левицький вибачився і він ці вибачення прийняв. Після цього він попросив не втягувати його в політичні розборки. В цей час ті хто прийшли ніби його захищати від Хама, самі почали йому хамити та обзивати провокатором, ще б трохи і побили. Ось такими виявилися неХамовиті захисники. Ганьба вам. треба тепер вас люструвати!В той час коли українську землю топче чобіт російського окупанта-ви хотіли дєрєбанити посади, це для вас сьогодні було основним питанням.ГАНЬБА ВАМ!
художник 2014.03.08, 17:50
Здається, за кожним коментом бачив лице людини... а левицьким назвалася інша особа (((( принципово,чи ти хочеш добра в результаті, чи просто ввязатися в процес і *походу буде видно*... перезавантажуйте мозГи бо нами завжди моніпулюватимуть. Що до художників, архітекторів, дизайнерів та прочих побратимів - вони ініціативні і проявляють себе в потрібних ситуаціях... багато лишилося каліченими Майданом, вибиті очі, відірвані руки, я мушу берегти про них світлу пам"ять
знову художник) 2014.03.08, 17:57
пардон опЄчатка)- маніпулюватимуть. Менше *класової боротьби*, панове, революція - справа не одного тижня, треба розрахувати дихалку
( 2014.03.07, 15:37
бідараз
до 77777 2014.03.07, 15:38
Так, це найважливіше питання порядку денного, вище за економіку, політику і навіть війну - це питання про честь, гідність, правду і справедливість.
Іван 2014.03.07, 15:51
ГАНЬБА! Як після такого результату голосування цей ХРЯК, цей БОРОВ може ще триматись за крісло? Янукович теж тримався! Ото і видно яка у нас облрада. Крісло і тепле місце важливіше будь яких думок громади! Вважаю що МИ, громада прикарпаття не можем далі допускати такого свавілля Бютівців! Колись так тоимали і не хотіли зніти Азірова, вся їхня влада посипалась, і цих скинем! ПЕРЕВИБОРИ ОБЛАСНОЇ РАДИ!!!
Gala 2014.03.07, 15:56
Голосуй не голосуй,а результат такий ,як треба"Батьківщині"А чи треба нам такі депутати для яких -ПОСАДА ПОНАД УСЕ!!!!!!????
СПС 2014.03.07, 15:59
ХАМ - він і в Африці ХАМ Думаю Левицький тепер опіриться - партія ж не здасть
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

2194
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

840
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1143
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

5511
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2650 1
18.06.2020

Про бізнес, компанію, життєві цінності, навчання, найризикованіші вчинки та як бути успішним підприємцем...

1823

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1042

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4460

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7553

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

5861 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7178
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

60711 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5222
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

452
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

952
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1293
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1308
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

290
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

280
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

487
24.06.2020

Пів мільярда гривень попередньо потрібно Прикарпаттю для ліквідації наслідків стихії. Про це під час брифінгу в Івано-Франківську повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Фіртка. "В області визначилися з сумою першої необхідної фіндопо

1659
21.06.2020

Серед грошових виплат, які згідно із законом належать народним депутатам, є компенсація за оренду житла. Це дуже спірна стаття витрат державного бюджету: з одного боку – багато депутатів, зокрема IX скликання, не мають свого житла в Києві, з іншого

1381 1