Прикарпатські депутати проти змін до Конституції України

 

/data/blog/84704/c979acd0375b5e3067a10c70cb377bbb.jpg

 

Проект змін до Конституції України є аж ніяк не перемогою і просуванням до реальної демократії на місцях, а швидше завуальованою зрадою національних інтересів і поступками Кремлю.

 

Такої думки дотримують прикаратські депутати, яку сьогодні оприлюднили зверненні на сесії Івано-Франківської облради, передає кореспондент Фіртки.

 

На переконання народних обранців, надання автономії окупованому Донбасу не лише не зупинить, а тільки заохотить подальшу агресію Путіна та підконтрольних йому бойовиків.

 

Як відзначив депутат Василь Попович, президентський законопроект насправді не призведе до побудови міцного місцевого самоврядування у країні. Радше навпаки – посилить позиції так званого префекта, а по-суті того ж голови ОДА.

 

«Більше того, підміняючи собою судову гілку влади, він на власний розсуд може одноособово зупиняти дію актів місцевого самоврядування і роками розглядати їх у вже згаданих судах», - каже депутат.

 

Неприйнятним є й фактичне надання особливого статусу окупованим територіям Донецької та Луганської областей.

 

«З усією відповідальністю заявляємо, що надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу є по-суті антиконституційним та веде до знищення державного суверенітету і територіальної цілісності України, чого і домагається агресор», - йдеться у заяві.

 

У тексті заяви акцентується також увага на застереженнях, які висловила з приводу змін до Конституції України церква.

 

Нагадаємо, Глава УГКЦ Блаженніший Cвятослав від імені представників Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій у відкритому листі відзначає, що розробники основного документу, відкинувши будь-які застереження, відкрили дорогу до легалізації неприйнятних для морального здоров’я одностатевих шлюбів. Це, у свою чергу, веде до руйнації сім’ї як базового інституту суспільства та популяризації неприродних для людської особистості стосунків між особами однієї статі.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прикарпатські депутати вимагають, щоб міліція навела лад із мотогонщиками

Прикарпатських депутатів нагородили за сумлінну працю

Депутат облради закликав голову ІФ ОДА "пере...хати всі заправки" в області

Голова ІФ ОДА: Кавацюку не потрібна ця посада

Франківська влада просить міліцію припинити нічні мотоперегони на вулицях


21.08.2015 765 0
Коментарі (0)

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3129
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

894
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

691
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10452 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2800 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2061

Як московити крали історію наших предків.

483

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

266

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

808

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

834
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

242
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

343
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

562
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

261
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

245
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

505
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

572
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5854
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

167
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

302
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

463
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

541