Прикарпатку-втікачку з підозрою на коронавірус відправили додому на самоізоляцію

Як повідомляла раніше Фіртка, на Прикарпатті розшукали заробітчанку з підозрою коронавірусу, яка втекла з Київської лікарні.

Начальник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош розповів, що 25 березня о 5:00 год затримано автомобіль із даною громадянкою, а також її чоловіком, дочкою та зятем, пише Фіртка.

Своєю чергою, 26 березня начальник коломийської поліції Остап Білейчук повідомив, що жінку відпустили додому на самоізоляцію, тому що повторний тест показав негативний результат.

Як з'ясувалося, ця жінка є жителькою села Молодятин, Коломийського району.

З метою попередження та реагування на надзвичайну ситуацію державного рівня, 25 березня 2020 року, тимчасова протиепідемічна комісія при Печеніжинській селищній раді ОТГ вирішила, що у зв’язку з наявною інформацією про результати тестів на коронавірус (СОVID-19) у вищезгаданої прикарпатки, яка повернулась в Україну з-за кордону зобов'язати її:

 - строго дотримуватись умов та правил самоізоляції терміном на 14 днів починаючи з 25.03.2020р. включаючи всіх контактних осіб;

 - двічі на день протягом усього терміну самоізоляції проводити контроль температури тіла собі та всім контактним особам;

 - вийти на зв’язок з сімейним лікарем та інформувати його про рівень температури тіла та стан здоров’я щоденно;

 - у випадку погіршення стану здоров’я (підвищення температури тіла понад 38 градусів, появу сухого кашлю чи утрудненого дихання тощо) інформувати сімейного лікаря негайно.

"Наразі жінка перебуває вдома. Поліція та сімейний лікар провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно самоізоляції та дотримання правил карантину. Вручено витяг з протоколу засідання протиепідемічної комісії із зобов'язаннями та рекомендаціями. Попереджено про адміністративну (ст.42 Кодексу про адміністративні порушення - від 17 тис до 34 тис грн штрафу) та кримінальну (ст. 325 Кримінального кодексу України – від 6 міс. арешту до 8 років ув’язнення) відповідальність в разі порушення правил дотримання карантину. Жінка зобов'язалася дотримуватися самоізоляції та виконувати всі рекомендації правоохоронних органів та лікарів", - наголошують у Печеніжинській об'єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, що все почалося у понеділок, 23 березня,  жінка літаком повернулась з Брюсселя. По прибутті в Україну у неї  виявили підвищену температуру, під час проведення швидкого тесту на COVID-19 отримали позитивний результат.

Вночі на 24 березня пацієнтку перевели в Київську лікарню №4, о 1:00 год зробили  аналіз швидким тестом, результат негативний.

Об 11:00 год повторно зробили аналіз швидким тестом – результат позитивний. Виставлений діагноз: Підозра на інфікування COVID-19.

24 березня по обіді  пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад.

Хроніки COVID-19 на Прикарпатті: постійно оновлюється


26.03.2020 5302
Коментарі ()

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

173
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

1221
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2666 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2613
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

655
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1027

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1911

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4363

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3902 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3026
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1650
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4599 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1646
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1688
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

821