"ПОРА" розгорнула партизанську війну проти Насалика

На вихідних у місті з’явилися листівки, спрямовані проти політики міського голови Калуша Ігоря Насалика. Важливо, що за останній місяць це — вже друга листівка із протестом проти Ігоря Насалика. Тож, можливо, у місті назріває масовий і системний опір владі.

 

Цього разу проти міського голови виступив місцевий осередок політичної партії "Пора". Як зазначив голова виконкому районної організації партії Любомир Більович, активісти "Пори" розклеїли у місті  500 листівок. 

 

На листівках міський голова постав у вже розтиражованому образі Остапа Бендера. Напис закликає дякувати "Царю Насалику" за найвищі в Україні тарифи на комунальні послуги, намір збудувати у місті завод із переробки гексахлорбензолу та, нібито, "брехню про безкоштовну медицину".

 

— Ми виокремили основні пункти, які, на нашу думку, найбільше дошкуляють калушанам. По-перше, це надзвичайно високі тарифи на житлово-комунальні послуги. У Калуші і справді плата за компослуги вища, ніж, наприклад, в Одесі. По-друге, будівництво заводу із переробки гексахлорбензолу на тлі загального занепаду соціальної сфери у місті — необдумане. У нас навіть немає нормальної вбиральні! Однак, на кожному кроці є написи про те, що наше місто — європейське. Калуш може стати центром туризму, а не містом із заводом, який буде загрожувати довкіллю. Але варто лише глянути на недобудовану міську ратушу, зруйноване пожежею приміщення концертної зали коледжу культури і мистецтв. Саме сюди потрібно вкладати зусилля, — аргументує акцію спротиву Любомир Більович. — Щодо безкоштовної медицини, то і щодо неї у нас виникають сумніви. Варто тільки зайти у будь-який медичний заклад міста, і подивитися, як чимало хворих калушан витрачають на лікування останні гроші. Тож, листівки ми розповсюдили не для того, щоб посіяти у місті розбрат, а щоб розпочати діалог із владою з метою поліпшення якості життя у місті.

 

Так, партія "Пора" і Любомир Більович, зокрема, вже неодноразово відзначилися у місті провокативними акціями. Так, у 2009 році "пористи" продезінфікували районну владу, виливши на сходи будівлі Калуської РДА кілька пляшок "Білизни". А  наприкінці минулого року Любомир Більович закликав калушан не дивитися новорічне привітання Президента України Віктора Януковича, на знак протесту проти згортання демократії у країні.

 

Однак, поки що "Пора" так і не удостоїлася навіть негативної реакції на свій опір ані від центральної, ні навіть від найдрібнішого чиновника з місцевої влади.

 

Листівки "Пори" — вже не перший випадок агітації проти міського голови, що останнім часом спостерігають калушани. Так, наприклад, у час проміжних виборів до Калуської міської ради у місті були розповсюджені листівки за підписом ВО "Свобода", де Ігор Насалик та Віктор Янукович були зображені, відповідно, як український селянин і солдат Червоної армії, які цілуються. Тоді міському голові закидали підтримку антидемократичної політики президента України, згадуючи голосування фракції Української партії в Івано-Франківській обласній раді за кандидатуру "регіонала" Зіновія Митника, а також — відмову у наданні пільг за орендну плату для міської організації "Союзу українок" та численні порушення договорів купівлі-продажу, збільшення штату чиновників та інші порушення.

 

Сам міський голова на листівки відреагував, спростувавши і пояснивши всі закиди у його бік. Водночас, закликав представників ВО "Свобода" бути чесними, замість того, щоб чинити опір, — "працювати на благо громади кожного дня".

 

Той факт, що вже дві політичні сили висловлюють протест проти однієї політичної особи, свідчить про наростання кількості незадоволених політикою міського голови, а, отже, про можливе зниження його рейтингу. Позиція самого міського голови з цього приводу — невідома.

 

vikna.if.ua


30.04.2011 Юлія Баліцька 1599 4
Коментарі (4)

Вітер 2011.05.03, 09:52
Чомусь "Пора" не протестує проти роботи у владі Януковича свого лідера Каськіва, який постійно з останнім гасає по зарубіжжю? Добре проти когось виступати, а про свої гріхи мовчати!!! Чи Каськіва вже "Пора" позбулася?!
Руслан Коцаба 2011.05.05, 10:06
Каськів і надалі є Головою Політради "ПОРИ" і керівником Укрнацппроекту. Я, Руслан Коцаба, є керівником обласної парторганізації. Активної діяльності не ведемо, бо вважаємо, що зараз політика є актуальною тільки для радикальних брендів (комуністи, свободівці)... Підігрувати регіоналам наразі не маємо бажання, а якщо комусь коле очі активна діяльність Каськіва, який спалює свою майбутню політичну кар`єру навзамін залучення в державу інвестицій, то зв`яжіться зі мною і я детально поясню суть та перелік Національних Проектів, принципи іноземних інвестицій чи їх перспективу для України...
Вітер 2011.05.05, 12:01
Так само виправдповуються всі запроданці - інтересами України, працюючи на окупаційну владу! Біда України, що може призвести до її зникнення як держави!
N 2011.05.05, 13:48
Щодо медицини в Калуші - маю щойно пережитий приклад. Лише 4 травня маму виписали з нейрохірургії в Підгірках - жодної копійки не заплатила ні за ліки ні за догляд медперсоналу. У відділі чистота і порядок. Паркет блищить натертий. Повітря у палатах свіже. ні пилинки нігдде. Самій у це важко повірити. І вже 2 дні мама в обласній лікарні - є з чим порівняти не на користь обласної лікарні причому. Висновки робіть самі.
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

500
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1141
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2630
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1042
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1283
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2588

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1000

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1567 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1809

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1896
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

26
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

417
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

627
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

156
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

706
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

608
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

812
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

415
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

34
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

294
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

408
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

527