"ПОРА" розгорнула партизанську війну проти Насалика

На вихідних у місті з’явилися листівки, спрямовані проти політики міського голови Калуша Ігоря Насалика. Важливо, що за останній місяць це — вже друга листівка із протестом проти Ігоря Насалика. Тож, можливо, у місті назріває масовий і системний опір владі.

 

Цього разу проти міського голови виступив місцевий осередок політичної партії "Пора". Як зазначив голова виконкому районної організації партії Любомир Більович, активісти "Пори" розклеїли у місті  500 листівок. 

 

На листівках міський голова постав у вже розтиражованому образі Остапа Бендера. Напис закликає дякувати "Царю Насалику" за найвищі в Україні тарифи на комунальні послуги, намір збудувати у місті завод із переробки гексахлорбензолу та, нібито, "брехню про безкоштовну медицину".

 

— Ми виокремили основні пункти, які, на нашу думку, найбільше дошкуляють калушанам. По-перше, це надзвичайно високі тарифи на житлово-комунальні послуги. У Калуші і справді плата за компослуги вища, ніж, наприклад, в Одесі. По-друге, будівництво заводу із переробки гексахлорбензолу на тлі загального занепаду соціальної сфери у місті — необдумане. У нас навіть немає нормальної вбиральні! Однак, на кожному кроці є написи про те, що наше місто — європейське. Калуш може стати центром туризму, а не містом із заводом, який буде загрожувати довкіллю. Але варто лише глянути на недобудовану міську ратушу, зруйноване пожежею приміщення концертної зали коледжу культури і мистецтв. Саме сюди потрібно вкладати зусилля, — аргументує акцію спротиву Любомир Більович. — Щодо безкоштовної медицини, то і щодо неї у нас виникають сумніви. Варто тільки зайти у будь-який медичний заклад міста, і подивитися, як чимало хворих калушан витрачають на лікування останні гроші. Тож, листівки ми розповсюдили не для того, щоб посіяти у місті розбрат, а щоб розпочати діалог із владою з метою поліпшення якості життя у місті.

 

Так, партія "Пора" і Любомир Більович, зокрема, вже неодноразово відзначилися у місті провокативними акціями. Так, у 2009 році "пористи" продезінфікували районну владу, виливши на сходи будівлі Калуської РДА кілька пляшок "Білизни". А  наприкінці минулого року Любомир Більович закликав калушан не дивитися новорічне привітання Президента України Віктора Януковича, на знак протесту проти згортання демократії у країні.

 

Однак, поки що "Пора" так і не удостоїлася навіть негативної реакції на свій опір ані від центральної, ні навіть від найдрібнішого чиновника з місцевої влади.

 

Листівки "Пори" — вже не перший випадок агітації проти міського голови, що останнім часом спостерігають калушани. Так, наприклад, у час проміжних виборів до Калуської міської ради у місті були розповсюджені листівки за підписом ВО "Свобода", де Ігор Насалик та Віктор Янукович були зображені, відповідно, як український селянин і солдат Червоної армії, які цілуються. Тоді міському голові закидали підтримку антидемократичної політики президента України, згадуючи голосування фракції Української партії в Івано-Франківській обласній раді за кандидатуру "регіонала" Зіновія Митника, а також — відмову у наданні пільг за орендну плату для міської організації "Союзу українок" та численні порушення договорів купівлі-продажу, збільшення штату чиновників та інші порушення.

 

Сам міський голова на листівки відреагував, спростувавши і пояснивши всі закиди у його бік. Водночас, закликав представників ВО "Свобода" бути чесними, замість того, щоб чинити опір, — "працювати на благо громади кожного дня".

 

Той факт, що вже дві політичні сили висловлюють протест проти однієї політичної особи, свідчить про наростання кількості незадоволених політикою міського голови, а, отже, про можливе зниження його рейтингу. Позиція самого міського голови з цього приводу — невідома.

 

vikna.if.ua


30.04.2011 Юлія Баліцька 957 4
Коментарі (4)

Вітер 2011.05.03, 09:52
Чомусь "Пора" не протестує проти роботи у владі Януковича свого лідера Каськіва, який постійно з останнім гасає по зарубіжжю? Добре проти когось виступати, а про свої гріхи мовчати!!! Чи Каськіва вже "Пора" позбулася?!
Руслан Коцаба 2011.05.05, 10:06
Каськів і надалі є Головою Політради "ПОРИ" і керівником Укрнацппроекту. Я, Руслан Коцаба, є керівником обласної парторганізації. Активної діяльності не ведемо, бо вважаємо, що зараз політика є актуальною тільки для радикальних брендів (комуністи, свободівці)... Підігрувати регіоналам наразі не маємо бажання, а якщо комусь коле очі активна діяльність Каськіва, який спалює свою майбутню політичну кар`єру навзамін залучення в державу інвестицій, то зв`яжіться зі мною і я детально поясню суть та перелік Національних Проектів, принципи іноземних інвестицій чи їх перспективу для України...
Вітер 2011.05.05, 12:01
Так само виправдповуються всі запроданці - інтересами України, працюючи на окупаційну владу! Біда України, що може призвести до її зникнення як держави!
N 2011.05.05, 13:48
Щодо медицини в Калуші - маю щойно пережитий приклад. Лише 4 травня маму виписали з нейрохірургії в Підгірках - жодної копійки не заплатила ні за ліки ні за догляд медперсоналу. У відділі чистота і порядок. Паркет блищить натертий. Повітря у палатах свіже. ні пилинки нігдде. Самій у це важко повірити. І вже 2 дні мама в обласній лікарні - є з чим порівняти не на користь обласної лікарні причому. Висновки робіть самі.
27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

479
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2294
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2968 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2773
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

755
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1117

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2032

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4509

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3988 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3097
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1740
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4696 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1707
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1749
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

899