"ПОРА" розгорнула партизанську війну проти Насалика

На вихідних у місті з’явилися листівки, спрямовані проти політики міського голови Калуша Ігоря Насалика. Важливо, що за останній місяць це — вже друга листівка із протестом проти Ігоря Насалика. Тож, можливо, у місті назріває масовий і системний опір владі.

 

Цього разу проти міського голови виступив місцевий осередок політичної партії "Пора". Як зазначив голова виконкому районної організації партії Любомир Більович, активісти "Пори" розклеїли у місті  500 листівок. 

 

На листівках міський голова постав у вже розтиражованому образі Остапа Бендера. Напис закликає дякувати "Царю Насалику" за найвищі в Україні тарифи на комунальні послуги, намір збудувати у місті завод із переробки гексахлорбензолу та, нібито, "брехню про безкоштовну медицину".

 

— Ми виокремили основні пункти, які, на нашу думку, найбільше дошкуляють калушанам. По-перше, це надзвичайно високі тарифи на житлово-комунальні послуги. У Калуші і справді плата за компослуги вища, ніж, наприклад, в Одесі. По-друге, будівництво заводу із переробки гексахлорбензолу на тлі загального занепаду соціальної сфери у місті — необдумане. У нас навіть немає нормальної вбиральні! Однак, на кожному кроці є написи про те, що наше місто — європейське. Калуш може стати центром туризму, а не містом із заводом, який буде загрожувати довкіллю. Але варто лише глянути на недобудовану міську ратушу, зруйноване пожежею приміщення концертної зали коледжу культури і мистецтв. Саме сюди потрібно вкладати зусилля, — аргументує акцію спротиву Любомир Більович. — Щодо безкоштовної медицини, то і щодо неї у нас виникають сумніви. Варто тільки зайти у будь-який медичний заклад міста, і подивитися, як чимало хворих калушан витрачають на лікування останні гроші. Тож, листівки ми розповсюдили не для того, щоб посіяти у місті розбрат, а щоб розпочати діалог із владою з метою поліпшення якості життя у місті.

 

Так, партія "Пора" і Любомир Більович, зокрема, вже неодноразово відзначилися у місті провокативними акціями. Так, у 2009 році "пористи" продезінфікували районну владу, виливши на сходи будівлі Калуської РДА кілька пляшок "Білизни". А  наприкінці минулого року Любомир Більович закликав калушан не дивитися новорічне привітання Президента України Віктора Януковича, на знак протесту проти згортання демократії у країні.

 

Однак, поки що "Пора" так і не удостоїлася навіть негативної реакції на свій опір ані від центральної, ні навіть від найдрібнішого чиновника з місцевої влади.

 

Листівки "Пори" — вже не перший випадок агітації проти міського голови, що останнім часом спостерігають калушани. Так, наприклад, у час проміжних виборів до Калуської міської ради у місті були розповсюджені листівки за підписом ВО "Свобода", де Ігор Насалик та Віктор Янукович були зображені, відповідно, як український селянин і солдат Червоної армії, які цілуються. Тоді міському голові закидали підтримку антидемократичної політики президента України, згадуючи голосування фракції Української партії в Івано-Франківській обласній раді за кандидатуру "регіонала" Зіновія Митника, а також — відмову у наданні пільг за орендну плату для міської організації "Союзу українок" та численні порушення договорів купівлі-продажу, збільшення штату чиновників та інші порушення.

 

Сам міський голова на листівки відреагував, спростувавши і пояснивши всі закиди у його бік. Водночас, закликав представників ВО "Свобода" бути чесними, замість того, щоб чинити опір, — "працювати на благо громади кожного дня".

 

Той факт, що вже дві політичні сили висловлюють протест проти однієї політичної особи, свідчить про наростання кількості незадоволених політикою міського голови, а, отже, про можливе зниження його рейтингу. Позиція самого міського голови з цього приводу — невідома.

 

vikna.if.ua


30.04.2011 Юлія Баліцька 1724 4
Коментарі (4)

Вітер 2011.05.03, 09:52
Чомусь "Пора" не протестує проти роботи у владі Януковича свого лідера Каськіва, який постійно з останнім гасає по зарубіжжю? Добре проти когось виступати, а про свої гріхи мовчати!!! Чи Каськіва вже "Пора" позбулася?!
Руслан Коцаба 2011.05.05, 10:06
Каськів і надалі є Головою Політради "ПОРИ" і керівником Укрнацппроекту. Я, Руслан Коцаба, є керівником обласної парторганізації. Активної діяльності не ведемо, бо вважаємо, що зараз політика є актуальною тільки для радикальних брендів (комуністи, свободівці)... Підігрувати регіоналам наразі не маємо бажання, а якщо комусь коле очі активна діяльність Каськіва, який спалює свою майбутню політичну кар`єру навзамін залучення в державу інвестицій, то зв`яжіться зі мною і я детально поясню суть та перелік Національних Проектів, принципи іноземних інвестицій чи їх перспективу для України...
Вітер 2011.05.05, 12:01
Так само виправдповуються всі запроданці - інтересами України, працюючи на окупаційну владу! Біда України, що може призвести до її зникнення як держави!
N 2011.05.05, 13:48
Щодо медицини в Калуші - маю щойно пережитий приклад. Лише 4 травня маму виписали з нейрохірургії в Підгірках - жодної копійки не заплатила ні за ліки ні за догляд медперсоналу. У відділі чистота і порядок. Паркет блищить натертий. Повітря у палатах свіже. ні пилинки нігдде. Самій у це важко повірити. І вже 2 дні мама в обласній лікарні - є з чим порівняти не на користь обласної лікарні причому. Висновки робіть самі.
09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3185
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

897
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

698
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10519 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2804 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2067

Як московити крали історію наших предків.

490

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

270

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

812

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

839
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

244
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

345
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

565
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

264
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

249
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

507
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

578
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5859
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

169
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

305
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

465
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

545