"ПОРА" розгорнула партизанську війну проти Насалика

На вихідних у місті з’явилися листівки, спрямовані проти політики міського голови Калуша Ігоря Насалика. Важливо, що за останній місяць це — вже друга листівка із протестом проти Ігоря Насалика. Тож, можливо, у місті назріває масовий і системний опір владі.

 

Цього разу проти міського голови виступив місцевий осередок політичної партії "Пора". Як зазначив голова виконкому районної організації партії Любомир Більович, активісти "Пори" розклеїли у місті  500 листівок. 

 

На листівках міський голова постав у вже розтиражованому образі Остапа Бендера. Напис закликає дякувати "Царю Насалику" за найвищі в Україні тарифи на комунальні послуги, намір збудувати у місті завод із переробки гексахлорбензолу та, нібито, "брехню про безкоштовну медицину".

 

— Ми виокремили основні пункти, які, на нашу думку, найбільше дошкуляють калушанам. По-перше, це надзвичайно високі тарифи на житлово-комунальні послуги. У Калуші і справді плата за компослуги вища, ніж, наприклад, в Одесі. По-друге, будівництво заводу із переробки гексахлорбензолу на тлі загального занепаду соціальної сфери у місті — необдумане. У нас навіть немає нормальної вбиральні! Однак, на кожному кроці є написи про те, що наше місто — європейське. Калуш може стати центром туризму, а не містом із заводом, який буде загрожувати довкіллю. Але варто лише глянути на недобудовану міську ратушу, зруйноване пожежею приміщення концертної зали коледжу культури і мистецтв. Саме сюди потрібно вкладати зусилля, — аргументує акцію спротиву Любомир Більович. — Щодо безкоштовної медицини, то і щодо неї у нас виникають сумніви. Варто тільки зайти у будь-який медичний заклад міста, і подивитися, як чимало хворих калушан витрачають на лікування останні гроші. Тож, листівки ми розповсюдили не для того, щоб посіяти у місті розбрат, а щоб розпочати діалог із владою з метою поліпшення якості життя у місті.

 

Так, партія "Пора" і Любомир Більович, зокрема, вже неодноразово відзначилися у місті провокативними акціями. Так, у 2009 році "пористи" продезінфікували районну владу, виливши на сходи будівлі Калуської РДА кілька пляшок "Білизни". А  наприкінці минулого року Любомир Більович закликав калушан не дивитися новорічне привітання Президента України Віктора Януковича, на знак протесту проти згортання демократії у країні.

 

Однак, поки що "Пора" так і не удостоїлася навіть негативної реакції на свій опір ані від центральної, ні навіть від найдрібнішого чиновника з місцевої влади.

 

Листівки "Пори" — вже не перший випадок агітації проти міського голови, що останнім часом спостерігають калушани. Так, наприклад, у час проміжних виборів до Калуської міської ради у місті були розповсюджені листівки за підписом ВО "Свобода", де Ігор Насалик та Віктор Янукович були зображені, відповідно, як український селянин і солдат Червоної армії, які цілуються. Тоді міському голові закидали підтримку антидемократичної політики президента України, згадуючи голосування фракції Української партії в Івано-Франківській обласній раді за кандидатуру "регіонала" Зіновія Митника, а також — відмову у наданні пільг за орендну плату для міської організації "Союзу українок" та численні порушення договорів купівлі-продажу, збільшення штату чиновників та інші порушення.

 

Сам міський голова на листівки відреагував, спростувавши і пояснивши всі закиди у його бік. Водночас, закликав представників ВО "Свобода" бути чесними, замість того, щоб чинити опір, — "працювати на благо громади кожного дня".

 

Той факт, що вже дві політичні сили висловлюють протест проти однієї політичної особи, свідчить про наростання кількості незадоволених політикою міського голови, а, отже, про можливе зниження його рейтингу. Позиція самого міського голови з цього приводу — невідома.

 

vikna.if.ua


30.04.2011 Юлія Баліцька 1895 4
Коментарі (4)

Вітер 2011.05.03, 09:52
Чомусь "Пора" не протестує проти роботи у владі Януковича свого лідера Каськіва, який постійно з останнім гасає по зарубіжжю? Добре проти когось виступати, а про свої гріхи мовчати!!! Чи Каськіва вже "Пора" позбулася?!
Руслан Коцаба 2011.05.05, 10:06
Каськів і надалі є Головою Політради "ПОРИ" і керівником Укрнацппроекту. Я, Руслан Коцаба, є керівником обласної парторганізації. Активної діяльності не ведемо, бо вважаємо, що зараз політика є актуальною тільки для радикальних брендів (комуністи, свободівці)... Підігрувати регіоналам наразі не маємо бажання, а якщо комусь коле очі активна діяльність Каськіва, який спалює свою майбутню політичну кар`єру навзамін залучення в державу інвестицій, то зв`яжіться зі мною і я детально поясню суть та перелік Національних Проектів, принципи іноземних інвестицій чи їх перспективу для України...
Вітер 2011.05.05, 12:01
Так само виправдповуються всі запроданці - інтересами України, працюючи на окупаційну владу! Біда України, що може призвести до її зникнення як держави!
N 2011.05.05, 13:48
Щодо медицини в Калуші - маю щойно пережитий приклад. Лише 4 травня маму виписали з нейрохірургії в Підгірках - жодної копійки не заплатила ні за ліки ні за догляд медперсоналу. У відділі чистота і порядок. Паркет блищить натертий. Повітря у палатах свіже. ні пилинки нігдде. Самій у це важко повірити. І вже 2 дні мама в обласній лікарні - є з чим порівняти не на користь обласної лікарні причому. Висновки робіть самі.
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2026 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1365
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5191
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

14850 10
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3531 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3361

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1234

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2591

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2570

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

3035
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

312
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1466
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1240
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

716
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

443
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

624
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

975
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21906
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

402
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

458 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

915 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

716