Попереду матч реванш, а то і серія пенальті

Відомий футбольний телекоментатор, часів Радянського Союзу, Коте Махарадзе, з притаманним йому грузинським акцентом, говорив таку фразу: «Поки м’яч у повітрі, коротко про склади команд». Отже, поки м’яч був у повітрі на полі обласної ради, а провладна команда з самовпевненістю вважала, що він летить у ворота суперників, в той час опозиція мобілізувала весь склад своєї команди і забила вирішальний гол. І це виглядало так, якби наше «Прикарпаття» забило мадридському «Реалу». Тобто, ніхто в це не вірив, але багато хто таємно на це сподівався.

Щодо виразів облич переможених, яких показали місцеві телеканали, то їх можна асоціювати – пана Митника з обличчям воротаря, який бачить що м’яч летить в його ворота, а він нічого вдіяти не може, а пана Вишиванюка, з футболістом до якого біжить арбітр і він знає, що зараз отримає карточку, тільки ще не знає яку – жовту чи червону.

Але чемпіонат не закінчився він лише починається, тому все буде залежати від того наскільки швидко переможена команда зажадає реваншу.

В цій ситуації переможцям не слід спочивати на лаврах, так як дозволю собі пригадати цитату з моєї попередньої статі: «Перемогу легше завоювати, а ніж утримати». Тепер, за логікою всіх речей, пан Сич буде робити все щоб утримати здобуту перемогу, хоча б до парламентських виборів. Але це буде не легко, тому що об’єднувальний чинник даної перемоги дуже хиткий і не стабільний.

В чому ж полягає рецепт переможної гри Олександра Сича? Його все-таки важко назвати гравцем калібру Ліонеля Мессі.

Об’єднавчим фактором, став інстинкт самозбереження тих політичних сил, які або борються за виживання, або за утвердження в політичній житті регіону. Тобто, одні бояться потрапити в аутсайдери політичної гри, а інші намагаються звідти вирватися. Аргументом, вище сказаного, слугує те, що ці політичні сили, які склали команду переможців (окрім ВО «Свобода»), просто не ризикнули стати на сторону влади в момент коли країна може постати на порозі «податкової революції».

З іншої сторони набагато комфортніше себе почуваєш за чиїмись спинами, в даному разі «свободівців». А в разі чого, коли почнеться серйозний матч реванш, можна зіграти простий договірняк із владою. Тобто, перемогу святкуємо спільну, а щодо поразки, то це поразка буде лише пана Сича. Бо його теперішні союзники вміють грати ще одну модну нині гру, яка в народі називається «тушканьчик».

Ось після цього «тушкованого» реваншу вираз обличчя у Олександра Сича може бути такий який був у Кріштіано Роналду, коли він не забив пенальті у фіналі Ліги чемпіонів.

Граймо друзі у політичний футбол і вболіваймо за наших… 


26.11.2010 Ігор Макарук 1860 16
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

397
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

573
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1312
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2259 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1120
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

879

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1028

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1453

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2059
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26358 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

749
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

946
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2987
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1236
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

930
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1188
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1197
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

403
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4247
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1060
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1628