Подвійні інвестиції - що це і для чого потрібно?

Питання подвійних інвестицій все більше цікавить криптоінвесторів. Завдяки подвійним інвестиціям користувачі можуть збільшити свої прибутки, якщо виберуть основну криптовалютну пару для торгівлі (ETH-USDt, BTC- USDt).

На криптовалютній біржі Binance можна не тільки купувати або продавати віртуальну валюту за бажаною ціною та на бажану дату в майбутньому. Вона також пропонує широкий спектр активів та відсутність торгових комісій.

Завдяки каталогу криптовалют Binance можна дізнатися характеристики крипти, що вас цікавить, наприклад, яка на тезер ціна сьогодні в режимі реального часу, історична вартість, обсяг торгівлі за добу.

Що таке подвійні інвестиції?

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування. Сенс такого інструменту в тому, що прибуток отримується або від зростання вартості самого активу, або від різниці цін.

Наприклад, можна обрати стратегії «купую дешево» та «продаю дорого» - при сприятливих обставинах це дозволить отримати річний прибуток понад 40 %. Цей показник набагато вищий, ніж у будь-якого банківського депозиту та вкладу.

Переваги подвійних інвестицій

До переваг dual investment належать:

  • високий відсоток дохідності;
  • велика кількість доступних криптовалютних пар;
  • відсутність торгових комісій;
  • фіксація прибутку;
  • короткий термін депозиту;
  • різноманітне ризикове навантаження.

Від бівалютного депозиту можна отримати набагато вищий прибуток у порівнянні з іншими пасивними вкладеннями у цифрові активи.

На цей час біржі пропонують широкий вибір активів, тож криптоінвестору буде не складно підібрати оптимальну криптовалютну пару. Дуже подобається інвесторам відсутність торгових комісій, адже в цьому випадку не треба платити додаткові кошти, як за операції на спотовому ринку.

У разі використання інструменту подвійних інвестицій можна продати крипту за цільовою ціною, це дає можливість отримати з вкладень заздалегідь відомий дохід.

Завдяки короткому терміну депозиту dual investment можна назвати безпечнішими за інші.

На онлайн-платформах можна знайти продукти з різним ризиковим навантаженням. Варіанти будуть відрізнятися не лише валютами, але і прибутковістю, термінами блокування, ціною виконання.

У бівалютних продуктів є і недоліки. Серед них блокування активів на узгоджувальний термін – до дати розрахунку інвестор не може повернути кошти. Це й обумовлює високу дохідність продукту при довготривалому терміні розміщення. Також треба враховувати, що чим вищою буде волатильність, тим складніше прогнозувати курс на кінець терміну депозиту та співвіднести його з ціною виконання.

Як використовують подвійні інвестиції?

При зростанні активів достатньо високою є ймовірність того, що розрахункова ціна перевищить контрольну. Якщо інвестор використовує пару BTC- USDt і вносить на депозит BTC, то при поверненні коштів він розраховує отримати дохід при конвертації монет в USDt на основі контрольної ціни, а також відсотки.

При спаді активів ціна монети буде перебувати у низхідному тренді. На депозит можна вносити BTC або USDt, але доходи найчастіше нараховуватимуться в інших криптоактивах (крім стейблкоїнів). Навіть якщо ціна впаде, то це дозволить шляхом відсотка отримати більше монет.

Подвійні інвестиції – це потужний інструмент, що має достатньо переваг для криптоінвесторів. Криптовалютна біржа Binance пропонує використати dual investment для збільшення доходу.

Партнерський матеріал


08.01.2024 1934
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1744 14
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9862 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10883 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4969
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2723
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2228

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

163

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

291

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

352

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

628
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

244
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1236
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

719
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2967
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1704
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

677
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1097
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

342
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

364
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

795 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1416 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

999 1