Плазмотерапія в гінекології – інноваційна методика відновлення інтимних зон

Гоман Тетяна Іванівна – кандидат мед. наук, лікар акушер-гінеколог медичного центру Оксфорд Медікал Івано-Франківськ

Вікові зміни, післяпологові дефекти, вроджені проблеми – на жаль, ми не можемо зупинити час і не можемо вплинути на певні уражаючі чинники, які призводять до небажаних змін у плані інтимного здоров’я жінки. Вдаватися до оперативного лікування готова не кожна, і це логічно, адже хірургічні втручання можуть нести за собою ризики та тривалий період реабілітації.

Сучасна гінекологія передбачає малоінвазивні та нетравматичні методи лікування, перевірені роками та численними дослідженнями. Революційною методикою відновлення на сьогодні є ін’єкційна інтимна пластика, зокрема плазмотерапія інтимних зон.

Що це за процедура?

Суть методу плазмотерапії полягає у місцевому ін’єкційному введенні власної плазми пацієнтки, збагаченої тромбоцитами, факторами росту та мікроелементами, яку виділяють методом центрифугування. Численні дослідження показують, що завдяки плазмотерапії ми можемо досягти ефекту омолодження, відновлення клітин, покращення трофіки тканин та повноцінного зволоження.

Плазмотерапія широко застосовується у косметології, трихології, травматології, урології.

В численних дослідженнях встановлено, що використання даної методики в  гінекології разом з медикаментозним лікуванням в рази покращує лікувальний ефект та прискорює цей процес. Усуваючи місцеві запальні явища, покращуючи тонус піхви, а також сприяє відновленню еластичності тканин.

Плазмотерапія допомагає усунути проблему вагінальної сухості, яка турбує жінок під час менопаузи, у післяпологовому періоді та при гормональних порушеннях.

Коли рекомендована плазмотерапія інтимних зон?

Лікарі гінекологи застосовують метод плазмотерапії часто у комбінації з іншими техніками лікування (хірургічними, лазерними, медикаментозними) і як самостійний метод.  

Плазмотерапія показана при:

  • віковій атрофії статевих органів;
  • надмірній вагінальній сухості;
  • при рубцевих деформаціях та спайкових процесах статевих органів;
  • для швидкого і ефективного загоєння після радіохвильової коагуляції шийки матки;
  • при дистрофічних патологіях статевих органів;
  • при опущенні та/або пере розтягненні стінок піхви, що може призводити до пролапсу геніталій;
  • при нетриманні сечі;
  • реабілітації після травматичних пологів;
  • при схильності до неспецифічних запальних захворювань;
  • при дисбіозі піхви.

Варто зауважити, що, незважаючи на високу біодоступність, метод має певні протипоказання, а саме:

 

  • вагітність та лактація;
  • гепатити В і С;
  • гострий інфекційний процес сечостатевих органів;
  • патологія гемостазу;
  • анемія;
  • ниркова/печінкова недостатність;
  • онкологічна патологія.

Щоб встановити показання та протипоказання, підготувати пацієнтку до проведення процедури, розробити індивідуальний курс лікування, лікарю необхідно провести базові обстеження, а саме:

  • детальний збір анамнезу;
  • гінекологічний огляд пацієнтки;
  • відеокольпоскопію;
  • лабораторні дослідження: загальний аналіз крові (для виключення анемії), мікроскопія мазка (CVU) та цитологічне дослідження (виявлення атипових клітин).

Опираючись на дані анамнезу та огляду, лікар може призначити додаткові обстеження (за потреби).

Як відбувається процедура плазмотерапії.

1. Плазмотерапія виконується лікарем гінекологом після первинного огляду.

2. Перед процедурою лікар або медсестра проводить забір венозної крові (до 50мл).

3. Процедура виконується БЕЗ знеболення.

4. Лікар вводить плазму під слизову оболонку інсуліновим шприцом з тонесенькою голкою.

5. Курс терапії складається з 3-10 процедур, кількість визначає лікар в індивідуальному порядку.

6. Плазмотерапія інтимних зон – безболісна, безпечна і нетравматична.

Переваги методу плазмотерапії в гінекології.

Ознайомлюючись із методами лікування, пацієнтки в першу чергу зосереджують свою увагу саме на перевагах та недоліках. Метод плазмотерапії має один вагомий недолік: НЕ ВСІ ПАЦІЄНТКИ ЗНАЙОМІ ІЗ ЙОГО ПЕРЕВАГАМИ!

Переваги не можуть залишити вас байдужими бодай тому, що:

  • ефективність плазмотерапії вражаюча – за один курс процедур результати докорінно змінюють загальну картину як під час огляду так і за суб’єктивними відчуттями пацієнтки;
  • плазмотерапія не потребує введення чужорідних речовин – вводиться плазма, отримана шляхом центрифугування крові пацієнтки, взятої з вени;
  • метод не несе небезпек у вигляді алергічних реакцій;
  • плазмотерапія не потребує знеболення чи наркозу;
  • пацієнтка не потребує реабілітації чи стаціонарного лікування – одразу після процедур можна повертатися додому/на роботу/на пари.

Оксфорд Медікал – за вашу безпеку і комфорт. Ми пропонуємо тільки ті методики, які перевірені часом та відгуками пацієнтів. Нам можна довірити своє здоров’я!

Партнерський матеріал


31.10.2022 6648
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5198 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4043 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7957 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20291 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1911

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

474
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

974
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1213 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23388 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1167 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

495