Пікап: зйом за правилами

Перевелися нині лицарі, завойовники жіночих сердець. На зміну їм прийшли пікапери. Кажуть, що також мають благородну мету – знайти ту, єдину. Але перед тим не проти перепробувати цілі юрби дівчат.

Криве дзеркало

Якщо колись, дуже давно, модними і потрібними були гуртки етики та естетики, де молодих людей вчили вести себе у товаристві, правильно обходитись з дамою, танцям і манерам. То сьогодні з’явилася викривлена копія таких гуртків – наприклад, курси пікапу, специфічної манери знайомства з жінками. Суть пікапу – познайомитись з якомога більшою кількістю дівчат, не рідко схилити їх до статевого акту. Виходить майже спорт, де головне – кількість. Нещодавно на стовпах в Івано-Франківську зарясніли невеличкі оголошення про набір на такі курси. Ще й з креативним гаслом: «Якщо у тебе немає дівчини, то у когось їх дві».

До речі, у Івано-Франківську вже є шість чи сім пікаперів. Знайшли та видзвонили одного з них. Максиму Агнелюку на вигляд років з двадцять два. До речі, так і думали, що такою штукенцією може страждати лише молодь. Але той запевняв, що серед франківських пікаперів є і солідні мужчини до тридцяти років, які мають гроші і бізнес. Ці, мабуть, як кажуть, «з жиру бісяться».

Секс – як бонус

Максим закінчив такі курси у грудні місяці минулого року. Каже, це повністю змінило його життя. Він почав розвиватися, став багато читати та завжди тримає себе у формі.

«Пікап у широкому розумінні – це не зйом, – стверд­жує Максим. – І те, що про нас пишуть в інтернеті, – не правда. У вузькому розумінні – так, згоден, це мистецтво зваблювати дівчат. Але найперше – це своєрідний шлях розвитку, ти по ньому йдеш і кожного разу отримуєш у бонус секс. Отримуєш симпатичну дівчину, потім ще симпатичнішу, потім ще. І у тебе є стимул розвиватися».

«Чому кажуть, що ми розводимо дівчат? – риторично запитує Максим. – Ми пішли на побачення, зайнялись сексом, обом добре, де я її розвів.

А може не я, а вона? Все 50Х50. Якщо дівчина запропонує мені щось інше, я візьму, а як ні, буду шукати далі».

І навчатися такого шляху успіху можна протягом місяця. Учить тренер, який має досвід та знання, ділиться ними зі студентами. На вихідних – лекції, а у будні «студенти» виконують домашні завдання. Наприклад, у перші дні курсів Максим мав заспівати на повен голос у людному місці біля ЦУМу. Він каже, це для того, аби людина позбулася своїх комплексів. Але про інші завдання не розповів, тому про них можемо лише здогадуватись.

Є контакт

Через годину розмови Максим дещо розслабився та таки поділився кількома прийомами зйому, при цьому не забував твердити – все треба робити зі щирістю.

«При знайомстві з дівчиною аі-контакт – це коли вона дивиться тобі прямо в очі від 3 секунд і більше, – розповідає він. – Якщо поправляє волосся, кофтину, виляє ніжкою, то це вже «ССС» – скритий сексуальний сигнал. Далі кінетика – дотики. Наприклад, коли хлопець поставив свою руку на її, а та руку відставила – кінетика мінус. Коли навпаки – кінетика плюс. Коли ж ти не поцілувався з дівчиною протягом десяти хвилин, нічого у тебе з нею не вийде цієї ночі, час шукати іншу».

О, до речі, якщо схилити дівчину до сексу – то це у пікаперів «зачот». Секс після 24 годин знайомства – фаст. А ось ще кілька визначень: «аеропорт» – перша п’ятихвилинка після знайомства, якщо успішна, то кажуть «відкрити аеропорт», «кришоснос» – це бомбезне побачення з дівчиною.

«Є велика різниця, де знайомитись, на вулиці чи у клубі, – переконує пікапер. – У клубі простіше, бо там сприятлива атмосфера. Наприклад, якщо на вулиці я побачу знайому, то ми лише привітаємося, а у клубі вона до мене підійде і поцілує. На вулиці після знайомства з дівчиною я можу поцілувати її через годину, а то й через два дні. У клубі можна вкластися за три хвилини. Єдине, що у клубі треба добре виглядати. Це світ для обраних, треба бути симпатичним, гарно одягненим та мати там багато знайомих. І тоді все буде легенько. Дівчата, йдучи у нічні клуби, також шукають одноразових стосунків. Ми ж нікого не заставляємо. Ніхто ні до кого не прив’язується. Всі знають, чого хочуть. Ось за це я люблю клуби».

І це ще не все. Дівчат пікапери оцінюють за загальною десятибальною шкалою. «Одиничка» – дівчина з якимись фізичними вадами, «двійка» – страшна, «трійка» – страшна, але коли обернути задом, може бути, «четвірка» – нормальна, «сімка» – гарна і з гарним внутрішнім світом, «вісімка» – просто супер, «дев’ятка» – Анжеліна Джолі. І, нарешті, «десятка» – ідеал, якого не існує. Але, як стверджує франківський пікапер, «вісімок» у нас немає. Та додає, що у цьому оцінюванні нічого поганого нема, бо так само жінки оцінюють чоловіків.

Максим зробив своє дослідження та поділив жінок на три категорії: легкодоступні, середньо та важкодоступні. При цьому важкодоступність – це не моральні якості, не скромність чи порядність. Важкодоступними він вважає жінок, які гарно виглядають, ходять у солярій двічі на тиждень, носять дорогий одяг і тому подібне.

А скромність та порядність – то на молодіжному сленгу «мороженість». То куди йдемо?

 

 

Світлана Лелик,

РепортеР


10.07.2011 Світлана Лелик 2095 1
Коментарі (1)

Jozef 2011.07.11, 09:34
Цікаво, а що робити тим,яким вже за 40,а кишені тріщать від грошей? Дівок такі вже не цікавлять?
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

623
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

497
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

989
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

12437 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1530
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2904

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

188

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

292

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

782

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

2180
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

215
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1363
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

739
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

293
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

427
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

514
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

827
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3523
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

319
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

508
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

803
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

1003