Петро Шкутяк: Тягнибок говорить так, ніби він тільки що вийшов з бункера, в якому сидів разом з Шухевичем

В неділю, 17 липня в івано-франківському арт-кафе "Хрущ на Вежі" відбулося виїздне засідання Polt Clubу, модератором якого був відомий тележурналіст Віталій Портніков. В дискусії взяли участь нардеп Роман Ткач, тележурналіст Микола Княжицький, громадський діяч Павло Андрусяк, письменник Тарас Прохасько та інші.

 

Учасники розмови дискутували про вплив західноукраїнської еліти на всеукраїнські процеси.

 

Під час дискусії голова Долинської райдержадміністрації Петро Зіновієвич Шкутяк висловив переконання про необхідність вивести за межі політики постаті Леніна, Шевченка, Бандери, Шухевича та інших: "Історичні постаті треба залишити історикам, поетів - поезії..."  

 

Також П. Шкутяк сказав: "Я не розумію Олега Тягнибока. Коли він виступає, мені здається, що він тільки що вийшов з бункера, в якому сидів разом  з Шухевичем, ніби щойно прийшов з бойового завдання... Але я ж знаю, що насправді він вийшов з дорогої машини в якій приїхав з дорогого ресторану..."

 

На переконання Петра Шкутяка зараз Україні потрібні об'єднуючі ідеї та компромісні ходи, якщо ми дійсно прагнемо консенсусу в суспільстві та мати майбутнє як єдиної держави.


17.07.2011 3351 24
Коментарі (24)

Василь І. 2011.07.17, 17:23
Шкодую, що не читав поезії Шкутяка-молодшого. Може й цікаво. Дорогі ресторани і автомобілі - не лише в Тягнибока, а й в нього самого і його батька. Для них політика - сімейна справа. Не думаю, що пропозиція голови Долинської райдержадміністрації пройде. Не погодиться народ на пропозицію нуворишів.
Анджей 2011.07.17, 18:51
Опачки!!!! Справді - місце робить людину! Петька змінюється. Вийшов на хвилі революції, завдяки членству в пластовому курені "ОЗО". Його побратими - Онуфріїв, Марцінків, Гавриш є великими діячами "Свободи". Отже, Петі місце дорожче, ніж дружба...
Бандера 2011.07.17, 19:49
Починаю поважати Шкутяка (наразі Петра). Якраз місце сидіння в обласній раді в більшості разом з Свободою мало б спонукати його в цій ситуації просто промовчати. Але він сказав свою думку вголос. За що йому РЕСПЕКТ. Правда, отже, для нього вища за політичну доцільність. Що тішить.
Анджею 2011.07.17, 20:03
А що вище політика, дружба, партнерство чи Правда? Петро якраз продемонстрував, що для нього Правда вища за фальш і пристсуванство. Молодець! Поважаю! Свобода це не один Тягнибок. Я переконаний, що той же Онуфріїв, Петро Шкутяк і інші набагато більш гідні і порядні люди за цього коньюнктурщика Тягнибока.
herb 2011.07.17, 20:08
Боже, та чого стільки уваги до цього алконавта Тягнибока??????
Кікі 2011.07.17, 20:16
2 Анджей. Щось тут нічого поганого з уст Петра Шкутяка щодо Марцінківа, Гавриша і Онуфріїва не прочитав? Про що ти? Чи про "фюрера" нічого казати не можна? Тягнибок це проект телеканалу ІНТЕР, якому сказали грати роль дебільного і злого "западенця", щоб лкати ним як Європу, так і москалів. Хтось має сумнів? От він і молотить дурного, то що про це не можна сказати вголос?
ПЭТЯ 2011.07.17, 20:36
Петрові респект: 1. За те, що має власну думку. 2. За незашореність і те, що ця думка не є коньоктурною. 3. За те, що він не боїться її висловлювати публічно.
Ігор Ткач 2011.07.17, 21:01
Шановні, не додумуйте того чого не було. Про Марцінківа й Онуфріїва та інших - не було й слова. Говорили про десакралізацію і деглоризацію окремих історичних постатей, бо деякі "запалені" (з обох сторін барикад) їх просто експлуатують. Петро дуже влучно ідентифікував такого одного "нескореного"... Інші знавці також могли прийти і висловити свою версію - захід був відкритий
Никола 2011.07.17, 21:51
Так я сам проти Тягнибока. Питання в наступному, чи Петро це зробив бо: 1. захотів сказати Правду? 2. чи тому, що місце сидіння (крісло голови РДА) визначає його бачення ситуації (його вислови проти Тягнибока)? Можливо, справа не в правді, а в тому, що Петрові сподобалося рулити в кріслі державника?
Савчук 2011.07.17, 21:52
Петя готує татові долинський мажоритарний округ, але саме місто франківськ дуже мале , тому петя ш = малий ониськів + малий кощинець
Ігор 2011.07.17, 22:20
Шкуртяк , ніби то й правильно сказав ...Але ,було би приємніше ,а правильніше , що доцільніше , якби Петро Шкутяк сказав це ,бувши комбайнером з Рогатина ))) а так , людина , яка має також доргі авто , й аж ніяк не харчується в заводській їдальні , та й зрештою ....ненавиджу політиків....
ghfdlf 2011.07.17, 22:24
А що, злидотство і харчування в заводській столовій і їждження на фірі, а не на пристойній машині заслуговує більшої поваги? Мова ж не про це, а про те, що биздіти не треба, як то роблять деякі професійні патрйоти а-ля Тягнивбок.
мешканець 2011.07.18, 08:08
Підтримую Бандеру, Шкутяк дійсно змінюється і обре, що не стає подібен до свого батька. Можливо, з нього будуть люди. І до Анджея - питаєш "що вище політика, дружба, партнерство чи Правда"? Невще можна сумніватися - звичано вище всього правда - бо без неї політика перетворюється на бруд, дружба руйнується, а партерство стає проектом най...вання один одного. І щодо пропозиції П. Шкутяка. Я це підтримую бо так як цими іменами спекулюють політики (треба ще до цього списку додати Україну аби і вона була поза політикою бо Ольга бабій зайгєбе скро всіх так піариться на Україні) не робить ніхто. І той самий шевченко, Бандера, Шухевич, Ленін та інші великі постаті певно вже в гробах перевертаються.
кук 2011.07.18, 09:17
Петрові - респект! Далеко не кожен депутат сьогодні у облраді може сказати подібне: позапихали язики в задниці і руки деруть за фюрером. нічого так не бракує "Свободі" як свободи. І добре, що є люди, які про це говорять вголос.
зівака 2011.07.18, 11:00
Петро вийшов з тієї ж школи що й Онуфріїв та Марцінків, тільки вона у нього була значно меншою та легшою. Закидати зараз Тягнибоку про дороге авто і таке інше звичайно можна, тільки треба дивитися і на себе, свою родину і тих партійних босів, які зараз є зверху над ними, коротше яке їхало таке здибало, або ж "а судді хто?". Приклад політиків, які плюють, без потреби, у своїх вчорашніх товаришів дуже повчальний - де зараз усі такі політики???? це так само стоусється і людини як такої. Петро чітко розумів коли це говорив, що у Франківську він таким чином б"є не по Тягнибоку, а по Онуфріїву, а це зовсім різні люди ...хитро це так все, як ніж в спину, ну,ну.. Зрештою усі ці портнікови,княжицькі і невдахи балаболки ткачі це ні що інше як нікому не потрібна ніша суцільної демагогії, яка як дерева на вулиці ні на що не впливає, вони стоять та й стоять собі, а життя йде не зважаючи на них. І що ці люди весь час говорили про Тягнибока, панове фіртківці це була наскільки обмежена зустріч??? Моднішого за " мочити свободу" зараз у політ - просторі немає і роблять це ті чиї партії обісралися аж вище голови ще й державу на посміх цілому світу виставили. Сумно це все, хоч Тягнибок нервує і мене.
ПЭТЯ 2011.07.18, 11:11
2 зівака. Та не треба "вобще" прив'язувати Тягнибока до Онуфріїва, Петра і Пласту взагалі. Ми ще побачимо розкол Свободи по лінії Пласт-Номенклатура. Пласт - це інший світ. А те, що Свободу очолює Тягнибок - то це проект Ригів і Кремля. Але Свобода Пласту і Свобода Тягнибока - це несумісні речі. Рани чи пізно це все вилізе. А Петро молодець, з характером і незалежною оцінкою.
зівака 2011.07.18, 11:24
2 ПЄТЯ судячи з вашого коментаря є надія, що так і буде
Франківчанка 2011.07.18, 12:22
До Зіваки: Про Тягнибока говорив фактично тільки Петро Шкутяк (подивіться повну версію зустрічі) і те кілька хвилин. Так що не робіть поспішних висновків (якщо Вам трапилось гниле яблуко, то це не означає, що вони на яблуні всі такі :-). І ще: а Ви особисто сильно на життя впливаєте?
Спокій 2011.07.18, 12:36
Вірно кажете, шановна Франківчанко, тільки Петро і всього лиш кілька хвилин. Але ж чому з цілого того клубу ТУТ написано ЛИШЕ про ЦЕ? І, погляньте, до чого звелось тут обговорення події? Cолодка тема для всіх бажаючих самоствердитись, пукнувши в бік "Свободи".
зівака 2011.07.18, 12:42
2 Франківчанка Я скористався правом коментувати і не більше , так само не маю бажання обговорювати з вами на що я впливаю бо я є гвинтиком того життя яке проходить повз дерева. Політологи, соціологи і т.д. - демагоги, які живуть самі для себе та свого кола, ще вони потрібні партіям та їх лідерам. Насправді думаючим людям їхні "умозаключєнія" глибоко до дупи і вони на цю всю ахінею дивляться як на маленьке пиво - це суб"єктивна думка. Ось і ця "вагома" зустріч пройшла як сліпий дощ, за секунду вже нічого й не видно, а франківчани зранку встали і до праці: хо до станку, хто за парту, хто до прилавку, хто в поле от і життя справжнє, цікаве та багате, без фарисеїв та словоблудів.
Франківчанка 2011.07.18, 13:06
До Зіваки: Якщо б було все так, як Ви пишете, то Ви б це не коментували... Вас же ніхто не примушує читати повідомлення в Інеті, слухати, що говорять Ткач, Штутяк, Княжицький чи Портников... Живіть собі, працюйте, не думаю, що ці люди Вам у чомусь заважають. А щодо того, чому написали ТІЛЬКИ про Тягнибока і Шкутяка, то це питання до редакції "Фіртки", а як на мою думку, то причина банальна: відвідуваність сайту через пошук відомих прізвищ.
Руслан Коцаба 2011.07.18, 13:07
Ось тут відео, як і що саме Петро говорив: http://oko.if.ua/2011/07/17/37578/
зівака 2011.07.18, 13:22
Все вірно, але ті кого ми обговорюємо тут чи коментуємо самі лізуть на всі шпільти газет, інтернет сторінки і телебачення, відповідно все це навязується суспільству причому досить агресивно. Звичайно що вони заважають - вони постійно мутять воду серед тих хто мав би закотити рукави і працювати, приносити користь суспільству - вирощувати хліб,будувати заводи, лікувати людей, писати добротні романи та повісті і т.д. Гляньте на багаті країни, там вся ця "політологія" зведена до мінімуму і там ПОРЯДОК,
Франківчанка 2011.07.19, 11:20
До Зіваки: Не читайте газет та Інтернету, не дивіться ТБ, не слухайте радіо - і ніхто Вас не дратуватиме :-). Читайте добротні романи і сійте хліб. Це щодо ПОРЯДКУ, як Ви кажете. Людина вільна у своєму виборі. Оберіть для себе ігнор інформаційного простору і все стане на свої місця.
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

4508
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1581 3
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3714 2
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

2912
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7589 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

19839 29

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

581

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1605

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2121

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

1976
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14200
09.07.2024

Прикарпаття лідирує в Україні з урожайності озимого ячменю з показником 67,5 ц/га.  

337
06.07.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

2147
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

994 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5859
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4511 1
03.07.2024

Як церква визначає роль чоловіка та жінки у шлюбі та як ці ролі можуть змінюватися з часом, пояснив священник. 

1144 3
15.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23163 1
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

242
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

741 1
09.07.2024

У селі Черніїв, що на Прикарпатті, демонтували пам'ятник радянському солдату.  

1210
04.07.2024

Наскільки ефективною є робота міської ради та які пріоритети у діяльності депутатів, розповів секретар Івано-Франківської міської ради.

1448 5