Петро Кушлик: Міг очолити луцьку “Волинь”, але Толя Дем’яненко раптово вискочив

 

"Зараз “Прикарпаття” офіційно перебуває у відпустці. Ось-ось має зібратися, але для того, щоб більш-менш визначитися з планами підготовки команди, потрібно почекати, принаймні, з тиждень.

 

Наразі тривають перемовини у керівництві клубу щодо її планів і фінансування, однак і проходять вони поки що не так легко, як би того хотілося, пише sport.if.ua.

 

"Тренерський штаб перебуває у відпустці формально — фактично ми весь час із колегами обговорюємо про те, як зберегти кістяк команди, як вибудувати плани підготовки, як узагалі розпочати перше цьогоріч тренування! Потрібно обов’язково пройти навчально-тренувальні збори, і бажано частину з них зробити виїзними, адже команда навіть улітку, в міжсезоння фактично не проводила жодних зборів.

 

Більшість футболістів нашої команди, переважно місцеві, підтримують в індивідуальному порядку фізичну форму чи то у спортзалах, або грають у міні-футбол. Хлопці вже зачекалися “відпочивати”, підходять, кажуть: “Петре Івановичу, поїхали вже на збір”. Все-таки ось уже третій місяць пішов, як вони без роботи. Я їх розумію. На турнірах з міні-футболу я й сам виходжу на поле.

 

Під час зимового антракту в мене була нагода очолити луцьку “Волинь”. Чимало вболівальників мені телефонували і висловлювали підтримку стосовно мого рішення. Все таки як не як, але п’ять років я у Луцьку проробив. Але бачте, як вийшло — Толя Дем’яненко раптово вискочив і став біля керма ”Волині”…

 

Обговорював із керівництвом клубу варіант, аби хоча б поборотися за друге місце, але занадто великий відрив — аж 18 очок. А залишилося грати навіть менше половини. Доведеться шукати молодь і будувати команду на перспективу. На щастя, талановитих хлопців у нас дуже багато. Та тільки де раніше були ці тренери, які тепер мені пропонують молодих футболістів? Адже мені треба турнірні завдання вирішувати, а для того, щоб молодих обкатувати, потрібно мінімум два-три роки. Мені їх хтось зараз дасть? Не знаю.

 

Насамкінець хотів би таким нашим лідерам, як Володимир Ковалюк, Іван Локатир та Олександр Микуляк подякувати за те, що вірно служили команді. Вважаю, що вони заслужили на те, щоб їм влаштували файні проводи, коли вони перейдуть на тренерську роботу. Ковалюк уже приготувався мені допомагати, Микуляк уже зараз займається з дітьми, Локатир поки що взяв паузу. Хлопцям все-таки вже далеко за 35. Коли зберемося, тоді з’явиться хоч якась конкретика, поки що все у підвішеному стані" - говорить тренер ФК "Прикарпаття" Петро Кушлик.

 

 

Читайте також до теми:

«Скорзонера» досі не зробила внесок у статутний фонд ФК ”Прикарпаття”

Віктор Анушкевичус знайшов нового інвестора для ФК «Прикарпаття»

Найдорожчі футболісти Івано-Франківщини

Нападник "Прикарпаття" на перегляді в Казахстані


26.01.2012 2146 0
Коментарі (0)

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1700 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1127
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4887
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

13955 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3286 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3117

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

778

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2243

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2258

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2811
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1225
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1031
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

819
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

424
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

408
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

751
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

706
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21684
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

701 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

523
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

977
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

863