Перші в Івано-Франківську: «Медекс плюс» створили додаток для онлайн-реєстрації пацієнтів

Медекс плюс – клініка для всієї родини в Івано-Франківську. Відтепер на консультацію до потрібного лікаря можна зареєструватися «онлайн» за допомогою додатку.

Нагадаємо, що центральний офіс лікувально-діагностичного центру знаходиться за адресою: вул. Військових Ветеранів, 10, м. Івано-Франківськ, пише Фіртка.

Контакти центрального офісу:

 • +380680008070
 • +380976607117
 • +380662375522
 • +380342711560

До слова, компанія «МедексПлюс» - перша в  місті запровадила систему онлайн-реєстрації на прийом лікаря. В команді працюють одні з найкращих спеціалістів з розвитку фірми. Відділ ІТ та рекламний відділ доклали максимальних сил для створення такого додатку.

У додатку вказані всі медичні спеціальності, послугами яких може скористатися пацієнт. Зокрема, йдеться про такі:

 • Акушер-гінеколог (Олег Гронік, Оксана Климончук)
 • Гастроентеролог (Наталія Ветоха, Оксана Павлишин-Мартинюк)
 • Гематолог 
 • Дерматовенеролог
 • Дерматолог
 • Ендокринолог (Любов Непорадна)
 • Ендоскопіст (Ігор Дебенко)
 • Інфекціоніст
 • Кардіолог (Любомира Брода, Христина Симчич)
 • Лікар-педіатр (Неля Котик)
 • Лікар-пульмонолог (Уляна Синько)
 • Лікар з ультразвукової діагностики (Євгенія Андрущак, Ольга Кузів, Христина Огерук, Віра Оленчук, Іванна Скочеляс, Володимир Шпук)
 • Лікар загальної практики – сімейний лікар (Марія Голимб'євська, Галина Голиватчук, Ірина Капущак, Олеся Остап'юк)
 • Ортопед-травматолог (Ортопед-травматолог)
 • Отоларинголог (Іванна Кошель, Василь Попович)
 • Отоларинголог/сурдолог (Любомир Шемелько)
 • Офтальмолог (Ольга Устяк)
 • Проктолог/хірург-проктолог 
 • Стоматолог (Ольга Матвійчак, Віктор Петрикевич, Руслана Петрикевич, Тарас Струк, Ігор Хоменець, Олександр Челій)
 • Судинний хірург 
 • Терапевт (Христина Симчич)
 • Уролог (Костянтин Золотоверх).

Відтак, обравши потрібну спеціалізацію, пацієнт повинен обрати послугу. До прикладу, первинний чи вторинний прийом спеціаліста, або ж заповнення медичної документації. У додатку також вказана тривалість певної послуги та актуальні ціни.

Крім того, є можливість запланувати консультацію на зручну дату та час, після чого вам зателефонує адміністратор та підтвердить запис.

Після консультації в лікаря пацієнта на рецепції клініки зареєструють, повідомлять особистий логін та пароль у додатку, де зберігатимуться всі дані.

Через значну кількість внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківську в клініці також консультують й переселенців. Варто лише взяти електронне направлення у свого сімейного лікаря. Якщо ж такої можливості немає – в лікувально-діагностичному центрі є база лікарів, які готові допомогти, уклавши нову декларацію.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України графік роботи клініки збільшили. Відтак, зараз спеціалісти працюють навіть в неділю. За цей час переселенцям надали понад п'ять тисяч послуг, зокрема лабораторних та екстрених.

Завдяки злагодженій роботі відділу маркетингу багато внутрішньо переміщених осіб дізнаються про послуги клініки з різних джерел реклами. Станом на сьогодні переселенці вже уклали понад 100 декларацій та перебувають на подальшому контролі в сімейних лікарів.

До слова, багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об’єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, наукові ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

Адреси, контакти та графік роботи відділів наступні:

 

Партнерський матеріал


25.05.2022 Тіна Любчик 1802
Коментарі ()

27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

652
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

987
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1350
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

2125
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1446
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

2029

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

163

Повномасштабна війна в Україні стала остаточним доказом, що наявна система безпеки у світі більше не діє.

319

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

921

Так, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства суспільним інтересам завдаються збитки, які обраховуються мільярдами, на цей час не принесло жодного результату.

1295
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

802
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1933
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3606 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1951
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3937
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4802 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5214
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1634
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

268
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

1191
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

5107
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

7052