Переміщення в часі - реальність

 

/data/blog/47122/810a9d02fdb140531463757a96aa5ed9.jpeg

 

Кожен з нас хоч раз чув про пересування в часовому просторі. Багато хто любить слухати містичні історії про те, як люди подорожують у часі. Однак як зрозуміти, вигадка це чи реальність? Які реальні факти можуть підтвердити те, що людина здатна пересуватися в часі?

У 2003-му році слідчі ФБР заарештували одного з гравців біржі цінних паперів. Цю людину звали Ендрю Карлсон, йому було сорок чотири роки, і він пояснював федералам свій неймовірний успіх на біржі акцій тим, що потрапив в наш світ з 2256-го року. Він запевняв, що просто знав, як слід грати для того, щоб отримати великі гроші.

Один з членів комісії з бірж цінних паперів сказав, що за свої двадцять років роботи ніколи не стикався з подібним випадком. Ясна річ, що Карлсону ніхто не повірив, і його повели в поліцейську ділянку. А вже через пару днів його визнали небезпечним для суспільства, і посадили у в'язницю, пише сайт Тайни.

Багато хто вважав, що ця людина просто божевільна, тому й несе дурниці про прибуття з далекого майбутнього. Ще одна частина людей дотримується думки, що він просто непорядний обманщик. Однак не можна не дивитися на факти, які, як відомо, не брешуть. А факти такі: маючи початковий капітал в жалюгідні вісімсот доларів, уже через два тижні Ендрю Карлсон зумів збільшити його до трьохсот п'ятдесяти мільйонів доларів. Кожна з операцій, яку здійснював чоловік, приносила йому гроші тільки лише завдяки різним непередбаченим обставинам на ринку, які могли бути тільки удачею, і їх імовірність становила всього одну мільярдну від відсотка. В тому році багато інвесторів втратили значні суми грошей через різкі стрибків біржового курсу. А Ендрю Карлсон здійснив сто двадцять шість ризикованих операцій, і з кожної він вийшов переможцем.

Слідчий нью-йоркської поліції допитував обвинуваченого протягом чотирьох годин, намагаючись зрозуміти, яким чином Ендрю зміг заволодіти внутрішньою інформацією різних компаній. Карлсон розповів, що повернувся в наш час з майбутнього. Він повернувся на двісті років назад тому, що йому було відомо про одне з найбільш великих падінь біржового ринку в історії, і що воно відбулося в 2003-му році. Тому він і вирішив скористатися цією інформацією в свою користь.

Ендрю попросив слідчого відпустити його, а за це обіцяв розповісти кілька секретів. Наприклад, про те, де знаходиться Усама бен Ладен, а також про те, як можна вилікувати таку страшну хворобу як СНІД. За ці «подарунки» він просив тільки відпустити його до «машині часу», щоб він зміг відправитися в свій час. Але продемонструвати свою чудо-машину часу чоловік навідріз відмовився, аргументуючи свою відмову побоюваннями, що машина потрапить в руки непорядних людей. Слідчий вважає, що кожне слово цієї людини - чистої води вигадка. Але дивно те, що ні зусилля поліції, ні зусилля ФБР не дали ніяких результатів по ідентифікації особи цього чоловіка. До 2002-го року про існування Ендрю Карлсона немає ніяких записів. Сьогодні ніякий Ендрю Карлсон не живе ні в країні, ні за її межами.

Ця воістину незрозуміла з точки зору здорового глузду історія - далеко не єдиний випадок в історії людства, коли до нас були «гості з майбутнього». Наприклад, в Британії п'ять років тому чоловік на ім'я Джон Салліман розповідав про те, як відвідував двір Людовика Чотирнадцятого, Марії Стюарт. При цьому він пред'являв речові докази цього. У сучасну столицю Англії він прибув, за його словами, для того, щоб попередити людство про небезпеку. Джон попереджав, що люди не повинні піддаватися загальному агресивного настрою в світі, а також ідеї панування у світі, а то прийде біда.

Примітно, що цей незвичайний гість зник абсолютно раптово, втім, як і з'явився. Від нього залишилося тільки кілька дрібничок, яким вже по п'ятсот років від роду, що явно порадувало істориків і просто цікавих. Трохи пізніше в пресі почали з'являтися повідомлення про те, що ці речі були пізньої підробкою, і Джон ввів усіх в оману. Серед речей, до речі, була старовинна хустка, запонки з міді, а також дверний ключ і обривок старовинного пергаменту. Говорили, що схожа людина лежала у психіатричній лікарні недалеко від Лондона. Дехто стверджував, що він актор, який просто розіграв публіку. Однак вельми несподівано все ті пророцтва, про які гість попереджав, почали збуватися. Наприклад, вмирає принцеса Діана, починаються війни ... Ким же був Джон Салліман?

Дуже часто повідомлення про те, що прибули «гості з майбутнього», рясніють в газетах багатьох країн. Саїд Наха з Непалу стверджував, що він прибув в країну з 3044-го року. Людина на ім'я Луї Роджер з Токіо запевняв, що прийшов з майбутнього, щоб уникнути загибелі улюбленої Японії. Подібні «гості» в різні відрізки часу з'являлися в таких країнах, як Швеція, Сербія, Франція, Казахстан, Білорусь. Зустрічалися вони і в Криму, а також на Алтаї.

У Москві також були подібні випадки. Так, деякий час тому один чоловік почав стверджувати, що він з'явився в столиці з 2099-го року, і що він бажає передати людям деяку дуже важливу інформацію. Зробити це він хоче для того, щоб змінити хід історичних подій, які принесли сумні наслідки. Чоловік попереджав, що дуже скоро біля Пушкінської площі буде багато крові і смертей. Через якийсь час так і сталося - під Пушкінській стався вибух, який забрав багато життів ...

Вчені вважають, що подібні історії - це вигадка, або ж маячня божевільних людей. Однак, все ж, не виключають повністю можливість того, що люди можуть з'являтися до нас з майбутнього часу. Пересування людей з тимчасового простору ніяк не суперечить основним законам фізики. Світ є, як мінімум, тривимірним. Якщо люди можуть пересуватися в просторі, то час теж може бути однією з безлічі фізичних категорій. Яким же чином можна здійснювати пересування в часовому просторі? Наприклад, це може стати можливим, якщо люди зможуть в майбутньому часі розкрити таємниці так званих «чорних дір». Гіпотетично, може існувати багато паралельних всесвітів. Вчені сьогодні займаються численними дослідженнями аномальних зон планети, і там часто реєструють дивні та незрозумілі хрональні порушення.

На сьогоднішній день подорожі в часі вважаються чудесами, які не можуть зараз бути реальними. Але безліч дивних історій доводить зворотне, хоча ці історії і не завжди переконливі.

Наш світ загадковий, часто він буває дуже дивним. Властивості нашого світу дуже складні, і про багатьох з них, швидше за все, ми навіть не знаємо. Чи справді час протікає тільки в одному напрямку? Чи існує можливість подорожувати у часі і проникати в інші його вимірювання? Чи можна потрапити в майбутнє або минуле, а потім повернутися назад, в свій час? Чи можна втрутитися в ті події, які вже відбулися, чи можна змінити минуле? Всі ці питання турбують людей уже багато років, і навряд чи цей інтерес пропаде. Будемо сподіватися, що наші вчені і дослідники зможуть нарешті докопатися до істини.


05.02.2014 6371 2
Коментарі (2)

Назар Павлеса 2016.10.22, 22:18
мандрівки в часі і просторі-це не фантастика а обективна реальність
Назар Павлеса 2016.10.22, 22:22
мандрівник у часі ніяким чином не може зустрітися сам з собою тому що при такій зустрічі одна і та сама особистість зливаються в одне ціле
27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

558
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2516
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3098 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2875
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

818
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1158

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2091

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4571

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4028 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3130
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

61
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1784
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4739 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1730
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

78