«Паперовий тигр» проти «збитих льотчиків»

 В українському політичному цирку всі ролі розписані наперед. Ніхто не виходить за рамки примітивних сценарних ескізів. Таке враження, що група бездарних сценаристів і режисерів з року в рік знімає тупий серіал, де актори спочатку з’являються у образах народних провідників, злих демонів і добрих героїв, а через півсотні серій сходять у політичне небуття  в однакових сіреньких халамидах.

Бути «збитим льотчиком» у нашому політикумі означає бути або клоуном або зрадником. Жодної фігури, яка б гордо зійшла зі сцени. Усі звалюють з лівим баблом і підлим виразом на обличчі. Звалюють під нетверезий свист пограбованого ними електорату.


Одночасно влада виступає в не менш пацаватій ролі «паперового тигра», якого насправді ніхто не боїться. От не страшно і все. Клоуни підстрибують і пророкують прихід якогось зубатого «нового тоталітаризму». Побійтесь Бога, який там в ср…ці тоталітаризм, про що ви там шепчєтє… Що диктаторського ви знайшли у переляканому політичному режимі, який віддано крутить хвостом перед Європою і мріє (навіщо? з якого бодуна?) записатись у клуб асоційованих членів ЄС?


А ще нам з різних боків розповідають, що буцімто невдовзі ми опинимось під темною владою спецслужб. Яких? Отих наших «невловимих Джо» нєвідімаго фронта, які разом із втратою кастової приналежності до ГБ втратили й залишки репресивних навичок? Так теперішні політики тільки й мріють, щоби їм зробили піар викликом у правоохоронні органи. Вони просто нариваються на виклики і допити: «Ну профілактуйте мене, ну будь ласка, ну будьте такими дурнями!» Тому що для них єдиним наслідком такої «профілактики» буде можливість скликати прес-конференцію і з трагічним виразом на хитрому обличчі розповісти журналістам про свої страждання. «Напишіть про нас! Нас допитували!! Допитували!!!» (Великі очі на весь екран ТБ). Хочеться перепитати: «Тебе допитували? Яким паяльником і в який отвір?»


Уся ця клоунада може зацікавити хіба що тих працівників ЗМІ, які вдень і вночі виробляють замовну «джинсу». Споживача інформації вона вже й не цікавить. В того затюканого брехнями споживача залишилась одна-єдина мотивація – комусь нагадити. Комусь, хто відповідальний за всю цю позвіздєнь. І 31 жовтня вони підуть на виборні дільниці із цим бажанням. І реалізують його. Реалізують, навіть розуміючи, що нагадять собі на голову. Чому? АБИСЬ ТОТІ ЗНАЛИ!


Коментарі (2)

Ліда 2010.10.10, 12:39
Як мложна гордо зійти зі сцени, яку намастили г---ом та ще й посередині наклали величезну купу?
Той що гавк 2010.10.11, 18:58
Нагадимо, не сумнівайтесь
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

946
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1242
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1516 3
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1645
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1773
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5595

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

385

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

1932

Духовні пошуки на війні не тільки не припиняються й навпаки загострюються. Перебування на війні загострює  почуття віри, розставляє акценти на важливому і другорядному, показує скороминучість земного буття і близькість смерті, наскільки речі, які нас оточують і до яких ми звикли і вважаємо незамінними насправді є другорядними і неважливими. На війні загострюється нюх до фальші та брехні, там немає атеїстів. В окопах всі моляться.

1696

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

2722
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

246
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1015
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1030
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

120
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

232
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4484
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

6380
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

426
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

120
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

219
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

2661
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

3607