Олег Гаркот мав отримати 100 тисяч доларів хабарів?

 

Правоохоронці відкидають політичний підтекст затримання чиновника, пов'язаного зі "свободівцями".

 

Спецоперація, в результаті якої був арештований Олег Гаркот - голова департаменту архітектури і містобудування Івано-Франківського міськвиконкому, почалася ще в травні цього року.

 

Загальна сума хабара повинна була скласти $ 100 тис. Про це пише видання "Комерсант-Україна" з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

 

Відзначається, що спецоперація, в результаті якої був заарештований Гаркот, почалася ще в травні цього року, коли силовиками була зафіксована передача першого траншу в $ 10 тис. від генерального директора однієї місцевої будівельної фірми депутату Івано-Франківської міськради Володимиру К.

 

Загальна сума хабара повинна була скласти $ 100 тис. У стільки були оцінені узгодження всієї технічної документації, прийняття позитивного рішення на сесії міськради і видача необхідних довідок для будівництва фірмою багатоповерхового житлового будинку.

 

Безпосередньо $ 30 тис., виявлені під час затримання, повинні були бути виплачені за видачу чиновником кадастрової довідки.

 

При цьому джерела стверджують: довести, що ці гроші - не хабар, неможливо, оскільки купюри були помічені, а їх серійні номери переписані перед початком спецоперації.

 

 

 

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕС- КОНФЕРЕНЦІЇ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕС- КОНФЕРЕНЦІЇ РОМАНА ОНУФРІЇВА

 

Читайте також:

Тягнибок захистив Онуфріїва

Свободівці у Києві пікетували СБУ через затримання в Івано-Франківську

Дружину Олега Гаркота не пускають до чоловіка у лікарню

ПРОКУРАТУРА: Гаркот отримав хабар в 30 тис. доларів від Колковського?

Роман Онуфріїв: Вчорашні події - це метод політичного тиску напередодні парламентських виборів (фото)

В Івано-Франківську правоохоронці затримували Володимира Балагуру ніби то при передачі хабаря голові фракції ВО Свобода в міськраді Роману Онуфріїву та голові департаменту архітектури Олегу Гаркоту (додано фото)

ВІДЕО затримання Балагури, Гаркота та Онуфріїва

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: версія правоохоронців

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: фото грошей


11.10.2012 2513 35
Коментарі (35)

Тягнисрака 2012.10.11, 12:50
Ну шо сволотівці обісрались? ви вже люядям в місті крови добре попили але зараз не відмажетесь. Всю сволоту в тюрму. Цікаво виглядають ваші не погоджені відмазки типу гроші взяв в борг, чи гроші підкинули, чи гроші не мої ...ви хоть одну лінію тримайте хапуги
Дятел 2012.10.11, 13:00
Красиво взяли усіх вкупі. Видно що і ті і ті готувалися, бо інакше все було б значно тихіше.
опа 2012.10.11, 13:02
То за версією Тягнибока, що Онуфріїв "позичив" гроші в друга щось не клеїться, якщо купюри поміщені.... Де ж "друг" ці мічені купюри взяв?
жигулі 2012.10.11, 13:02
але питання - нафіга це балагурі? що він там робив? таксував?
Карпо 2012.10.11, 13:03
Вчора дивився як прес-секретарка СБУ коментувала цей скандал. Вонатак хитро посміхалась. Видно, що у поліцаїв ще заховані крілики у капелюсі. Невдовзі почуємо. Це у лягавих така тактика: вони спеціально дали свободівцями висловитись, набудувати версій, а тепер почнуть витягати кріликів з капелюху - ось факти, факти, факти. Тягнибоку не треба було спішити з заявами. Так мав би свободу маневру, міг би виключити попалених братисьок з числа партайгеносів. А може він також у темі? типу Сені-крілика який сам себе нє па дєцкі палить, аж смердить?
Читач 2012.10.11, 13:04
Просто цитую гарний вислів "Шановні краяни! Не вірте в цю брехливу маячню. Не могли щирі патріоти, люди які люблять свій край та Україну, ходять у вишиванках та шанують С. Бандеру, брати ці нещасні американьські гроші. Вони могли би тимчасовово взяти в борг на розвиток України і тільки українськими гривнями, і не в ночі , а зранку,і не просто на вулиці, а коло пам"ятника С. Бандері, і не в цих кумедних куртках, а в вишиванках, і не на в буржуйських лендроверах, а в нашій, рідній Славуті. Не вірте, люди, це все підстроїли РИГИ! Смерть ворогам! СЛАВА УКРАЇНІ!
політик 2012.10.11, 13:06
Я думаю ,що вони,не тільки у вас крові попили,вони с...и п"ють її всюди,де вони є!ото прийдуть до влади вони нам всім покажуть.там одні хабарники,тільки чекають коли їм дадуть більше повноважень,і під гавкотом ,прости Господи,Слава Україні,обдеруть з нас останню сорочку,всюди вони однакові!це свідчить про одне,професіоналів там не має.одні брехуни,люди одумайтеся,не голосуйте за фарисеїв!!!а зараз ясно,будуть гавкати ,що це провокація,сволочі!!!
Олег 2012.10.11, 13:15
Мені буде лише цікаво, чи буде мати Свобода потенціал до очищення.
Жигулю 2012.10.11, 13:16
Балагура скоріш за все, якраз і ні при чому. У нього купа своїх питань йому це кіно вряд чи потрібне, проте він завжди облизує чиновників від будівництва, може і тепер рішав діла
Самурай 2012.10.11, 13:16
Свободвівці як справжіні воїни-самураї втратили лице, і тому без сумнівів зроблять сеппуку (харакірі)...
жигулі 2012.10.11, 13:19
[Мені буде лише цікаво, чи буде мати Свобода потенціал до очищення.] вони такі ж люди, які всі інші українці, котрі дають і беруть хабарі, влаштовують справи через знайомства, платять/(беруть гроші) за оцінки своїх дітей/(учнів,студентів) ,тощо. де взяти інших, якщо почати очищення?
Наші 2012.10.11, 15:53
Так вони корупціонери. Але це НАШІ, УКРАЇНСЬКІ корупціонери!
Пророк 2012.10.11, 13:29
Як бачимо долари були помічені як хабар і номери переписані. Так що відвертітись тут буде трудновато. Тепер залишилось тільки одне як скоро Олег Гаркот начне здавати причетних до того свободівських рішайл Оніфрієва, Марцінківа і т.д. О. Гаркоту самому з його здоровям паритись на нарах буде западло. Так що для Онуфрієва і компанії залишилось тільки надіятись на те щоО. Гаркот з його слабим серцем не дай Бог вріже дуба. Думаю що О. Гаркотїх здасть. Органам і так зрозуміло, що О. Гаркот не є замовником тих оборудок, а замовника вони знають. Тим більше якщо Колковський і давав хабаря,а це говорить прокуратура, і йому дали мічені долари то він заклав з потрохами їх всіх. Цей пішов на співпрацю і О. Гаркот піде теж. Думаю адвокати О.Гаркота його надоумлять так зробити. Скоро розказувати Онуфріїв казочки про чай пересране бо там розказують казочки про чефір.
пророку 2012.10.11, 13:35
Колковський не давав, Колковський посередничав, а скорше людина від Колковського. Давав інший. В кантори просто дофіга матеріалів прослушки, от вони і сиплять прізвищами, а так ти правий
ПРОТИвсіх 2012.10.11, 13:37
ГАРГАТ, ОНУФРІЇВ, БАЛАГУРА, ПРОСТО СИДІЛИ В МАШИНІ В 22 ГОД. І ЗАЙМАЛИСЬ СЕКСОМ НА ТРОЇХ, А 30 ТИС.ДОЛ. ЦЕ ПЛАТА ЗА НАДАНІ ІНТИМНІ ПОСЛУГИ МІЖ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ І ПІДПРИЄМЦЕМ. ЯКА ТУТ ПОЛІТИКА. А СБУ ЇХ ЗАСТУКАЛО І ЗАТРИМАЛО НА ГАРЯЧОМУ ЗА ГОМОСЕКСУАЛІЗМ. ВСЕ ПРОСТО. МАРЦИНКІВ РОМЧИК ЗАРЕВНУВАВ І ПРИБІГ З МЕГАФОНОМ, БО ВІН ХТІВ БУТИ ЧЕТВЕРТИМ, А СБУ ЙОМУ НЕ ДАЛО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В СЕКСІ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ.
Дарка 2012.10.11, 13:43
У кримінальній справі фігурують п'ятеро людей. Серед них - Балагура, Онуфріїв, Гаркот. Останнього не жалію.
Житель 2012.10.11, 13:43
Я БУВ СВІДКОМ ВСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЛОСЬ НА ВУЛ.СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ. ОДНОГО НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ, СВОБОДУ ПРИЙШЛИ ПІДТРИМАТИ ПІДЛІТКИ І ДІТИ (для чого Свобода їх підняла і зібрала, без дозволу їх батьків). КРІМ ТОГО БАГАТО З НИХ БУЛО НА ПІДПИТКУ (а деякі явно нетверезі), ОБРАЖАЛИ ВСЕ І ВСЯ, НЕШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ МОВОЮ ВІСЛОВЛЮВАЛОСЬ. І це представники свободи, Г А Н Ь Б А С В О Б О Д І
До Я 2012.10.11, 15:34
ПНХ сволотівець довбаний. Так ви ж і монополізували владу у Франківську ви і є влада. Саме ви займаєтесь як і політичним так і звичайним кримінальним рекетом. Вивіска ідеології партії для лохів як ти. Нормальні пацани з сволоти роблять гроші, батраки хай за ідею горлянки рвуть. Але вже кінець.
Льолько 2012.10.11, 13:49
Чому мовчить Сич він керівник обласної організації
Невдоволений 2012.10.11, 13:57
От падскуда хабарна. А вони нам ще й розказують про якусь свободу. Міська влада вся прогнила. Злодії і крадії.
Житель 2012.10.11, 13:57
А що може сказати Сич, якщо він з ними заодно. БРЕХУНИ.
Сич 2012.10.11, 14:02
Люди добрі! Не вірте всьому, що про нас патякають ті людозвірі. Ті кляті гроші потрібні НАМ на вибори. Голосуйте ЗА СИЧА!!! Будь- ласка! А то я забембався із партії в партію переходити
ККК 2012.10.11, 14:35
СБУ слідкуйте за Гаркотом!!! Сволота може його вбити. Він ключових свідок в цьому конвеєрі корупції.
Око 2012.10.11, 14:40
Молода продажна свободівська СВОЛОТА «СВОБОДА» - «СВОЛОТА»
svobodivec 2012.10.11, 15:08
Цей колковський е кидалом и брехуном.Покидав купу люду з квартирами затримує здачі будинків по пять років.а зараз ще й підставив свободу разом з її франківським лідером та порядного забудівника.незнаю за що його тримають.певно гроші?
Свободі 2012.10.11, 15:26
це вам не люки розфарбовувати чи клумби по тротуарах ставити і пресконференції в тролейбусах давати)
Я 2012.10.11, 15:27
А ніхто не цікавиться, наприклад, звідки сотні тисяч доларів у основного конкурента Сича - Шевченка (від влади) на величезну благодійність, щоденне її висвітлення в усіх місцевих новинах, на рекламу, агітаторів і т.п.??? Гризете свободівців? Ну-ну, домонополізують владу регіанали - будете в інтернет заходити тільки з високого дозволу влади й без права щось там коментувати...
Ye 2012.10.11, 17:05
Хлопці з Свободи,ви молодці!Не здавайтесь і далі,борітеся з провокаціями,які вчиняють бандюковичі.Вони дуже бояться,що ви прийдете до влади і відкриєте очі народу як розкрадається Україна.Народ вас підтримує і не звертайте уваги на тролів які тут сидять.
адвокат 2012.10.11, 17:14
Сумно дивитися як одні хабарники інших ловлять. Проте це коло мусить колись розірватися, колись мусять прийти до вдади ті, що не будуть красти, хоча я розуію, що ще довго прийдеться нам усім чекати на цю подію.
Dj 2012.10.11, 18:49
От як просто наш народ розвести....."как котят" - так сказав Чєчєтов. От і зараз ведуться і гризуться. Ну не хочете бути вільними - годуйте Януковича. А от коли вам будуть, як при "совєтах" давати на день пайку, от тоді і згадаєте, що мали шанс все змінити.....................................................До "Я" - Євангеліє від Матфія (гл. 7, ст. 6)«Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас». Не напружуйся тут так, бо немає заради кого. Цей народ приречений жити у рабстві. Вони кричать про Європу, а самі кидають сміття собі під ноги.
НЛО 2012.10.11, 20:24
кУПИ СОБІ бІБЛІЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, ЧИТАЙ, ДУМАЙ, АЛЕ НЕ ЦИТУЙ, ДІДЖЕЙ.
Коля 2012.10.11, 20:24
Зараз не має значення, які кольори представляють затримані. Погодьтесь кожен з нас би був не задоволений, коли за те що він легально хоче працювати у нього вимагають хабар, а у хлопців мабуть апетити розігрались, ось і не витримав хтось... здав з потрохами. Зараз головне не на фоні образи політичних інтересів кидати репліки в бік інших політичних сил, а покарати хабарників і вже без них продовжувати свою роботу.
сусідка 2012.10.11, 20:30
що регіонали, що свободівці - одні братки, тільки ті в спортииних і говорять російською, а ці - в вишиванках і говорять українською. ось і вся різниця.
2012 2012.10.11, 22:50
заказуха чи ні, але їх давно пасли, значить було за шо. А Гаркот, дійсно хабарник знаний, тому таких збігів як казав Роман про поїздку на каву з 30 тисячами не буває, погодьтесь. але чисто з людської точки зору їх жалко. вроді ж нормальні люди. Але шо вже зрош "ЛЕС РУБЯТ - ЩЕПКИ ЛЕТЯТ". Пс..те шо їх зловили на хабарі і вони опозиціонери не дає їм індульгенції. А ЯКБИ ВОНИ КОГОСЬ ЗАВАЛИЛИ ВСІ ТЕЖ Б КРИЧАЛИ ЩО ВЛАДА ЗАСТОСОВУЄ "інсценуації"...
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати 2012.10.12, 13:42
«Посадити всіх сук і кожний день виганяти на ремонт вулиці терориста Дудаєва, а Анчоуса поставити над ними в ролі вертухая, раз не може тримати лад у своєму відомстві. Марципанів уркам не давати!» «ВСЕ ТУТ ЯСНО - ПРИЇХАЛИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ (СТОСОВНО БУДІВНИЦТВА), ГАРКОТ ВИЙШОВ З МАШИНИ, ВЗЯВ ГРОШІ, ПОВЕРНУВСЯ В МАШИНУ - ТАМ ЇХ І ВЗЯЛИ. А СЬОГОДНІ "СВОБОДА" БУДЕ ПЕРЕВОДИТИ ВСЕ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ. ПРО ТЕ, ЯК СЕБЕ ВІВ МАРЦІНКІВ - ВЗАГАЛІ МОВЧУ - Я ПОМИЛИВСЯ НА МИНУЛИХ ВИБОРАХ В СВОБОДІ. ДЕБІЛИ ПОВНІ. ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ ГЕНЕРАЛУ, ПР ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ? ПОДИВІТЬСЯ, ХТО ПРИЙШОВ ЇХ ВИЗВОЛЯТИ - ШКУТЯК, ШКВАРИЛЮК, СВОБОДА В ПОВНОМУ СКЛАДІ - ВСІ САМІ ЧЕСНІ.» «МОЛОДЦІ. ЗАСВІТИЛИСЯ, ПРОПІАРИЛИСЯ, ЗАРОБИЛИ БАЛИ ЕЛЕКТОРАТУ ...» «МАРЦІНКІВ СЛОВОБЛУД ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ДЛЯ МІСТА ЗАЙМАЄТЬСЯ Х..НЕЮ, ТО КОЛОДИ ПИЛЯЄ В РОБОЧИЙ ЧАС, ТО ЦЬГО УЮ..КА ВІДБІЛЮЄ, ХЛОПЦІ РОБІТЬ ЩОСЬ ДЛЯ МІСТА ХВАТИТЬ ДВА РОКИ ДЕРИБАНУ» «НА ПРЕС-КОНФЕРЕЦНІЇ (НА ФОТО) КИСЛІ, НЕЩАСНІ ОБЛИЧЧЯ, ОЧІ ПОНУРІ ПРОСЯЩІ ПРОБАЧЕННЯ.» «ЗА ГРАТИ ГНИДУ, І ГРАТИ , ГРАТИ , ГРАТИ.....» «ОХ І ЗАБРЕХАЛИСЯ... СПОЧАТКУ ПРО НАРКОТИКИ, ПОТІМ ПРО ТЕ ЩО ГРОЩІ ПІДКИНУЛИ, ТЕПЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОЗИЧАЛИ.» «ЦІКАВО, ЯК ТЕПЕР ТЯГНИБОК БУДЕ ЗАХИЩАТИ СВОБОДІВСЬКЕ ОЗУ В ФРАНКІВСЬКУ ПІСЛЯ СТАТТІ ВИЩЕ ПРО ГАРКОТА? КУПЮРИ МІЧЕНІ, ВСЕ ДОКУМЕНТУЄТЬСЯ ТА ФІКСУЄТЬСЯ ЩЕ З ТРАВНЯ 2012. СВОБОДА - ДАВАЙ ДАСВІДАНЬЯ» Ш Е Д Е В Р К О М Е Н Т А Р І В ШАНОВНІ КРАЯНИ! НЕ ВІРТЕ В ЦЮ БРЕХЛИВУ МАЯЧНЮ. НЕ МОГЛИ ЩИРІ ПАТРІОТИ, ЛЮДИ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КРАЙ ТА УКРАЇНУ, ХОДЯТЬ У ВИШИВАНКАХ ТА ШАНУЮТЬ С. БАНДЕРУ, БРАТИ ЦІ НЕЩАСНІ АМЕРИКАНЬСЬКІ ГРОШІ. ВОНИ МОГЛИ БИ ТИМЧАСОВОВО ВЗЯТИ В БОРГ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРИВНЯМИ, І НЕ В НОЧІ , А ЗРАНКУ,І НЕ ПРОСТО НА ВУЛИЦІ, А КОЛО ПАМ"ЯТНИКА С. БАНДЕРІ, І НЕ В ЦИХ КУМЕДНИХ КУРТКАХ, А В ВИШИВАНКАХ, І НЕ НА В БУРЖУЙСЬКИХ ЛЕНДРОВЕРАХ, А В НАШІЙ, РІДНІЙ СЛАВУТІ. НЕ ВІРТЕ, ЛЮДИ, ЦЕ ВСЕ ПІДСТРОЇЛИ РИГИ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
30.09.2020

Христина Самуляк – мама двох маленьких дітей та успішна підприємиця. Жінка - кандидат у депутати до Івано-Франківської міської ради від політичної партії "Голос".

759 3
28.09.2020
Марія Лутчин

Наша історія про подружжя лікарів Уляни та Віталія, яке 12 років чекало на свою Даринку.

14983 2
25.09.2020

Максим Корнієнко очолив Івано-Франківський молодіжний осередок політичної партії «Голос».

2008
24.09.2020
Олена Британська

Однією з найуспішніших територіальних громад на Прикарпатті є Брошнів-Осадська. Розповідаємо про її перші кроки та отримані здобутки за три роки. 

3517
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

3404 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

3584

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

3894

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2701 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

7083

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

6466
23.09.2020

Якщо ви захочете приготувати на десерт щось швидке і смачне, то цей сливовий пиріг саме те, що ви шукали. А бонусом - ще й історія про нього. Кажуть, що газета The New York Times декілька років поспіль на численні прохання американських домогоспода

936
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

2083
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

3534 1
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

1390
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

2322
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

2335
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2863 1
25.09.2020

Незабаром у кінопрокат вийде документальний фільм "Весільний спадок". Він озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів, пише Фіртка з посиланням на Планета Кіно. Весільний спадок - це повнометражний документальний ф

578
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

3212
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3751
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

2240
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1613