Огляд матчів 24-туру в українській Прем'єр Лізі

Цими вихідним в українській Прем'єр Лізі був зіграний 24 тур. Синхронні перемоги лідерів, поразка "Металіста" та нічия в битві аутсайдерів. Ось головні перепитії матчів, які грались в цьому турі.

Волинь - Шахтар 1:2

Матч в  Луцьку  вже вкотре показав, що  донецька команда явно не демонструє свого найкращого футболу, та й взагалі важко зрозуміти, у що грає команда Луческу. В перші двадцять п'ять хвилин матчу "гірники" не створили зовсім нічого біля воріт "хрестоносців". І лише на цій самій двадцять п'ятій хвилині Адріано вивів фаворита матчу вперед. Пропущений гол не надто засмутив гравців Дем'яненка, і вони почали грати більш розкутіше. На 39-ій хвилині Пилипчук встановив паритет в матчі. На другий тайм команди вийшли в бойовому настрої, і в дебюті другого  тайму  арбітр матчу за грубу гру вилучив оборонця донеччан Кучера. Цей епізод явно ускладнив завдання "гірників". Але все ж таки підопічні Луческу таки змогли варвати перемогу. Арбітр призначив доволі сумнівне пенальті, яке влучно реалізував Адріано. А після цього арбітр вилучив ще й Герасим'юка. Нервова та не дуже заслужена перемога донеччан, які продовжують гонитву за  київським "Динамо".

Арсенал - Металіст 4:2

Саме такі матчі прикрашають наш чемпіонат. В першій половині гри харків'яни переважали господарів. Створили кілька хороших моментів, але Крістальдо діяв невпевнено в завершальному етапі атак. А "каноніри" дочекались та реалізувавли свій шанс. Влучним ударом відзначився Ковпак. Другий тайм розпочався з другого голу киян, відзначився знову Ковпак. Але все ж таки відчувалося, що "Металіст" готовий  битись за перемогу в цьому матчі. Бланко та Шав'єр з пенальті відновили рівновагу в матчі. Але останнє слово завершилось за підопічними Кучука. Кобахідзе та Флореску принесли "канонірам" вольову та дуже яскраву перемогу. Харківська команда лише в цьому матчі відчула тягар європейських ігор. Нічого дивного немає, час від часу варто привикати до таких матчів.

Дніпро - Зоря 3:1

Для обох команд цей матч мав багато чого прояснити. З перших же хвилин дніпровці захопили ініціативу в грі, і біля воріт луганців було по-справжньому спекотно. Але надовго стартовго спурту господарів не вистачило, луганці почали зубато огризатись. Перший тайм виявився цікавим, команди діяли відкрито та яскраво. Відкрити рахунок вдалось "блакитним", відзначився Ротань. В другому таймі підопічні Рамоса продовжували діяти в тому ж атакувальному ключі. На 71-ій хвилині дніпровці подвоїли свою перевагу, автоголом відзначився оборонець "Зорі" Ігнатьєвіч. Надалі футболісти" Дніпра" тримали гру під контролем, але цей спокій сколихнув влучний постріл Галюзи. Але на більше луганців не вистачило. Логічною крапкою в матчі став гол Олійника в доданий час.

Металург - Оболонь 2:0

Матч видався напрочуд нудним. В першому таймі "металургам" вдалось відкрити рахунок в матчі, відзначився Воловик. "Пивовари" якось намагалися протистояти донеччанам, але в них нічого не виходило в атаці. В другому таймі хлопці П'ятенка відзначились вдруге. Влучний удар вдався Соаресу. Цей гол повністю деморолізував гостів. Кияни нічого серйозного не створили біля воріт кіпера донеччан. Матч так і завершився, логічною перемогою "металургів".

Іллічівець - Динамо 0:1

Маріупольці дуже активно розпочали гру. Біля воріт Шовковського було по-справжньому гаряче.Найактивніше себе поводив Таргамадзе. Але десь з середини тайму кияни взяли інціативу у свої ноги і почали щось придумвати біля воріт Худжамова. Наприкінці тайму  "сині" відкрили рахунок в матчі. Після подачі Вукоєвіча, влучним ударом відзначився Ідейе. У другому таймі підопічні Сьоміна довели гру до логічної перемоги. Динамівці грали не дуже активно, але здобули важливу перемогу, як то кажуть "на класі".

Чорноморець - Ворскла 2:1

З перших же хвилин матчу одесити помчали вперед. І вже на 8-ій хвилині Лее Матос вивів господарів вперед. Пропустивши гол Полтава активізувалась. Команди грали у відкритий футбол, що не могло не подобатись вболівальникам. Другий тайм розпочався з голу ворсклян. Влучним пострілом відзначився Євген Селін. Надалі команди продовжували грати відкрито та  яскраво. Але все ж таки перемогу вдалось вирвати "морякам". Голом відзначився албанський легіонер одеситів Бурак. В полтавців ще було кілька моментів зрівняти рахунок в матчі, але їм це зробити не вдалось. Бойова та напрочуд приємна для Одеси перемога рідної команди.

Кривбас - Таврія 0:3

На початку гри команди діяли аж напрочуд неактивно, придивляючись один до одного. Але все ж таки таврійцям вдалось розпечатати ворота Бойка. Влучний постріл на рахунку  Фещука.  Більше нічого серйозного в першому таймі команди й не створили. В дургому таймі криворіжці заграли активніше, і навіть після вилучення Лобжанідзе ні в  чому не поступались команді Максимова. Але ось ближче до завершення поєдинку чисельна перевага гостей таки дала про себе чути. Спочатку Любічіч, а пізніше й Калініченко довели рахунок до розгромного. 3:0. Феєрична перемога сімферопольців, але здається криворіжці не заслужили на таку ганьбу перед своїми вболівальниками.

Карпати - Олександрія 1:1

Матч за шість очок. Саме так всі встигли охрестити матч у Львові. В першому таймі беззубо виглядали обидві команди. Один єдиний удар у грі. Олександрійці майже завжди так грають, але від львів'ян очікувалось більшого. В другому таймі з виходом на поле Еріка львівська команда заграла більш активно, почали появлятись моменти біля воріт гостей. І на 68 хвилині Лукас прекрасним ударом вивів "зелено-білих" вперед. Після голу команди заграли в шаленому темпі. Пішла гра на відкритих курсах. Все йшло до того, що львів'яни здобудуть першу звитягу на "Арені Львів". Але на 90-ій хвилині Довгий чудовим ударом вирвав для олександрійців одне очко. Нічия - рахунок, який не влаштовує обидві команди. Але по грі підопічні вже не Шарана, заслуговували на більше. А вдже після матчу керівництво клубу вирішило відправити Володимира Шарана у відставку.