ОБЛРАДА НЕ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАРПЛАТИ ТА ВИПЛАТИ "СЛУГАМ НАРОДУ"

3 грудня минулого року в своєму матеріалі "Громада має право знати, які зарплати отримують її «слуги» за рахунок бюджету" "Фіртка" зокрема повідомила про те, що "попередня облрадівська влада виплатила собі величезні суми зарплат, доплат за невикористані відпустки, доплати за складність роботи і інші". Також ми повідомили, "що прийнявши на посаду заступника начальника фінансового відділу апарату Івано-Франківської обласної ради пані Ганну Карась, яка не має відповідної освіти, через 2 місяці їй виплатили за рахунок коштів громади Івано-Франківщини 10 (!!!) заробітних плат в зв’язку з виходом на пенсію", припустивши, що "це була ОБОРУДКА, метою якої боло відправити нашу героїню на пенсію саме з посади держчиновника, що дозволило їй виплатити 10 окладів в звязку із виходом на пенсію".


"Фіртка" тоді також зазначила, що "ми не проти благодійності як явища, але ми проти благодійності по відношенню до однієї пенсіонерки за рахунок бюджету (решти пенсіонерів). Бюджет - це гроші пенсіонерів (всіх), соціально незахищених, хворих, голодних... Його розкрадати не можна, навіть ввівши такі дії в нібито рамки закону".


З цього пиводу журналіст "Фіртки" направив інформаційний запит голові обласної ради Олександрові Сичу з проханням надати інформацію про "суми виплат, які отримали керівники обласної ради минулого скликання, включно зі всіма надбавками та доплатами". Таку ж інформацію ми просили надати щодо оплати праці нового керівництва облради, а також зарплати і всіх виплат в звязку з виходом на пенсію Ганни Карась.

 

Ми вважаємо, що громада області має право знати на яких умовах вона утримує своїх "слуг" у владі. Проте по іншому думає чиновник обласної ради Василь Скрипничук, який з невідомих нам причин взяв на себе функцію відповідати на інформаційний запит, який, власне, йому і не адресований.

 

Його відповідь - це зразок "відкритості" української влади. Замість того, щоб дати відповіді на дуже конкретні питання і назвати СУМИ виплат, як ми це просили, цей чиновник облради цитує нам нормативні документи щодо виплат посадовим особам облради. Він пише про все що завгодно - про ранги, відсотки і т.п., але не називає жодної цифри!!! 

 

А щодо Ганни Карась, то чиновник Василь Скрипничук вважає, що оприлюднення інформації про сумнівні (з точки зору моралі) астрономічні виплати цій колишній чиновниці є "антиконстинуційним" збиранням інформації про неї. Ні більше ні меньше!

 

Отже, якщо слідувати логіці Василя Скрипничука, то громада області, яка платить податки та утримує місцеве чиновництво не має права навіть запитати про ті сумнівні оборудки із коштами громадм, які були оприлюднені на "Фіртці" і які, фактично, підтвердив колишній голова облради Ігор Олійник.

 

В звязку з тим, що "Фіртка" не отримала відповіді від посадової особи, до якої зверталася, наразі ми звернулися в прес-службу облради з усним проханням до голови облради Олександра Сича повторно розглянути наш інформаційний запит та повторно дати відповідь.

 

11


05.01.2011 2304 2
Коментарі (2)

Богдан 2011.01.05, 13:29
Відповідь Сича буде тестом на реалізацію тих принципів, які декларувала "Свобода" перед виборами. Як вистоять - добре, ні - кабінети засмоктали. А щодо Скрипничука, то й нема чого дивуватися - то старий лис, він на тій посаді вже відпрацював кілька років. Цікаво,чи Сич і Скрипничук ще займаються викладацькою діяльністю? Скрипничук, здається був деканом факультету по вул. Чорновола. не віриться, що Пасічняк, який працював у прес-службі Шкутяка і Князевича, пролиє світло на зарплати
Jozef 2011.01.05, 14:50
В діях Карась і того Шефа,що брав її на роботу відверто проглядуються ознаки криміналдьного злочину ( дивись справу Луценка Юрка).Правда сума дещо менша,але на статтю 364 а то й 191 Кримінального Кодексу потягне. Ви Богдане кажете- кабінети засмоктали.Та ні,шановний,хай вже нарешті хтось відповість за такі штучки.Може хтось візьме на себе сміливість сформулювати і направити інформацію в обласну прокуратуру. Заодно це стане тестом "на вошивість" старого-нового складу облпрокуратури.
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

686
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

947
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7488 14
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2416
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2321
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2551

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

403

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

751

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

846

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

548
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

249
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

427
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

527
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38024
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

406
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

543
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

701
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

248
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

360
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

289
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

982
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

626 1