"Обіцянка-цяцянка": ТОП-7 невиконаних обіцянок міського голови Івано-Франківська

 

 /data/blog/120487/89d76c9227b0e2542015e9a9603b0c00.jpg

 

Сьогодні, 20 листопада, міський голова Івано-Франківська звітуватиме перед громадою про свою річну діяльність на посаді. Фіртка представляє свій звіт - "ТОП-7 невиконаних обіцянок міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа".

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв оприлюднити майнові декларації депутатів

 

Обіцянка пролунала в прямому ефірі під час мерського звіту за 100 днів роботи. Декларації мали з’явитися на сайті міськради до 15 квітня 2016 року.

 

Проте й досі цю інформацію у повному обсязі не оприлюднено. Станом на 20 листопада 2016 року на сайті Івано-Франкавської міської ради оприлюднено 28 декларацій депутатів. Загальна кількість депутатів Івано-Франкавської міської ради 42 особи.

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв призначати фахівців на засадах відкритого конкурсу

 

2 жовтня 2015 року кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська від політичної партії «Свобода» Руслан Марцінків у передвиборній програмі пообіцяв, що фахівців на посади місцевих службовців будуть призначати виключно на засадах відкритого конкурсу.

 

22 січня 2016 року Руслан Марцінків в одному з інтерв'ю у відповідь на запитання щодо кадрової політики зазначив, що новим архітектором міста стане Дмитро Нижник, Департамент молодіжної політики та спорту очолить Віталій Матешко, а Департамент комунальних ресурсів – Ігор Гриненько.

 

На початку березня громадські діячі Івано-Франківська дали оцінку роботи мера за 100 днів на посаді. Експерт Інституту політичної освіти Тарас Случик та громадський активіст Андрій Корнієнко висловили спільну думку, що керівники департаментів, структурних підрозділів та ключових комунальних підприємств призначені особисто мером без відкритих та прозорих конкурсів.

 

Так, займатися земельними питаннями, будівництвом та архітектурою міський голова запросив екс-очільника Тернопільської обласної ради Олексія Кайду.

 

Патронатну службу міського голови очолила «свободівка» з Чернігівщини Вікторія Дротянко. Начальником департаменту освіти і науки призначено екс-голову Ніжинської РДА, «свободівця» Ігоря Смаля.

 

На посаду головного економіста відділу доходів фінансового управління міськвиконкому призначено екс-нардепа від «Свободи» Руслана Зелика, а начальником управління інвестиційної політики Марцінків призначив партійця з «Батьківщини» Ігоря Попадюка. Дректором міського парку стала "свободівка" Руслана Василюк, а КП "Електроавтотрансом" керує такж "свободівець" Віталій Голутяк.

 

Таким чином, добираючи команду, Марцінків проігнорував механізм відкритих конкурсів, як спосіб залучення незаангажованих фахівців.

 

/data/blog/120487/6a8f9f901db0c2d2dda103190c2e9dae.jpg

 

 

Руслан Марцінків запевнив, що у місті з'являться 13 Wi-Fi зон з вільним доступом до інтернету в 2016 році.

 

3 серпня 2016 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що планує до кінця 2016 року облаштувати у місті 13 Wi-Fi зон з вільним доступом до інтернету.

 

Точки доступу з'являться на Вічевому майдані, Площі Ринок, «Стометрівці», Майдані Шептицького, Площі Міцкевича, у Парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка, поблизу головного входу на міське озеро та на «Острові кохання», а також у парках по вулицях Молодіжній та Військових Ветеранів, у скверах на Валовій, Сахарова, «Княгинин» та «Первоцвіт».

 

Наразі жодної із вищевказаних точок доступу в місті немає.

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв облаштувати сортувальну лінію для ТПВ на полігоні

 

26 травня 2016 року мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв облаштувати сортувальну лінію для твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні у селі Рибному.

 

З початку його створення вже захоронено приблизно 2 млн. тон твердих побутових відходів. Щодоби на полігон привозять 220 тон твердих побутових відходів і лише минулого року КП “Полігон” вдалося відсортувати 750 тон.

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв запровадити електронний квиток у громадському транспорті

 

Ще 10 травня 2016 року мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв запровадити електронний квиток у громадському транспорті.

 

За словами головного транспортника Івано-Франківська Олега Ганчака, була створена комісія, яка займається цим питанням. Станом на сьогодні, члени комісії розглянули декілька пропозицій від різних фірм, які надають такі послуги.

 

"Зараз є питання стосовно джерел фінансування проекту та деякі інші фактори", - сказав він.

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв побудувати міст на Пасічну

 

6 травня 2016 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв побудувати міст на Пасічну, покращити прилеглу інфраструктуру та розвантажити вже існуючий міст за час своєї каденції. Приблизна вартість будівництва спочатку мала складати 100 млн грн., потім вона зросла до 160. Наразі вона складає понад 260 млн грн.

 

/data/blog/120487/0d18f7d67a001081cff842985e9e16c4.jpg

 

Планується міст довжиною 318 метрів з двома смугами руху, додатково – 168-метровий шляхопровід (вул. Надрічна). Проект реалізовуватимуть на землях комунальної власності. Будівництво мали розпочати вже восени цього року.

 

Найцікавіше питання - це фінансування моста. Очільник Івано-Франківська переконував, що кошти на міст підуть з перевиконання міського бюджету, яке складає понад 200 млн. грн.  Потім про гроші з перевиконання забули і планували просити грошей з держбюджету.

 

Проте, за словами нардепа Матвієнка, у найближчі два роки на будівництво нового моста "Галицький" через Бистрицю Солотвинську у мікрорайон Пасічна з державного бюджету не виділять. Наразі на місці будівництва гордо майорить камінь.

 

/data/blog/120487/3102e9c97d17e3a80c493f174b920133.jpg

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв, що в наступному році місто закупить нову мобільну спецтехніку для прибирання снігу

 

Марцінків вже рік, як міський голова Івано-Франківська, і мав час належним чином підготувати міське господарство до зими. Проте і до нього «сніжець підкрався непомітно».

 

 

 

Місто повністю провалило боротьбу із стихією. В соцмережах за боротьбу зі снігом самими обіцянками Руслана Марцінківа нагородили почесним титулом "Популіст дня".

 

/data/blog/120487/6dbfc089c08d799c77b690bbf6cc3396.jpg

 

Звісно, кілька своїх обіцянок мер все таки виконав - це і закупівля беушних австрійських тролейбусів за кошти Європейського банку, і масове брукування тротуарів, і реформування КП "ЄРЦ" зі збільшення статутного капіталу на десятки мільйонів гривень, і відкриття дитячого садочка у Пасічній, і відкриття глядового майданчика на міській Ратуші, який майже одразу ж і закрили на реконструкцію.
 
 
Сказати легше - аніж зробити. Буде новий рік і нові обіцянки. Проте одне можна сказати точно - роботи в міського голови непочатий край.


20.11.2016 1608 4
Коментарі (4)

Lubomyr D 2016.11.20, 16:15
Тепер я точно знаю, що Ваш ресурс - проплачений проти нашого мера!!! Так, в нього є теж багато недоліків і недопрацювань, але за один рік для містя зроблено більше, ніж анчоус зробив за два свої терміни. Про поставлених чиновників - правда, бо стикався з головним архітектором, а він - проти всього і явно натякає на хабар. Але Марцінківу треба вказати на помилки і підтримати його у виправленні цих помилок. а ви - краще б дивились під свій куплений ніс, ніж під чужий ліс!!!
Славко Задунайский 2016.11.21, 17:36
Ну Анушкевічус не мав своєї фірми по виготовленню бруківки тому й не займався за бюджетний рахунок цією справою.А коли будете платити податок на нерухомість,або як підприємець,яким понищили навіть найпристойнішу рекламу,то зрозумієте звідки гроші на ту бруківку,адже ці податки є найвищими серед міст України.
Mikola Kobrin 2016.11.21, 18:34
Анчоус і Марциняка - одна пара чобіт!
Андрій Довбуш 2016.12.01, 11:41
Та нічого! Скоро прийде Путін і все виправить. Усі забули, що до Придністров'я 200 км.
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

1916 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

2960 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

3843 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

2859 2
31.12.2021
Ігор Марковський

Як другий рік пандемії коронавірусу вплинув на якість підготовки студентів та школярів? Чи готові прикарпатські ВНЗ приймати на навчання громадян Білорусі, котрі тікають від режиму Лукашенка? Яке значення має "Карпатський простір" в євроінтеграційному процесі України? Відповіді на ці питання читайте в першій частині інтерв'ю Фіртки з Ігорем Цепендою, доктором політичних наук, професором, ректором Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 

3455 2
28.12.2021
Тіна Любчик

Covid-19 не оминув жодну зі сфер нашої життєдіяльності. Не виняток й культура. У 2021 заклади на Івано-Франківщині, як зрештою і по всій країні, не мали можливості працювати стовідсотково. Втім, що таки вдалося організувати – кореспондентці Фіртки розповів Володимир Федорак, директор Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації.

3675 2

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

1029

У кожній країні свої традиції споживання кави. Західна Україна - не виняток. Тут дуже полюбляють кавувати й це - беззаперечний факт. Та як смакувати справжньою кавою правильно? Обрати найкращий сорт і приготувати її згідно з правилами? Зберегти аромат і смак кави? І, врешті, як дізнатись про каву все?

4156

Підставою для формування теми цієї статті послужила інформація Державного бюро розслідувань про розкриття злочинного угрупування на чолі з першим заступником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

4320
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

8111 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

13765
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

22496
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

3341
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

3963 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

5174
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

6588 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

1321
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

940
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

1555
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

1669 1
05.01.2022

За інформацією світових ЗМІ, громадське невдоволення викликав значний рівень інфляції в країні, зокрема, суттєве зростання ціни на скраплений газ для автомобілів.

2364