Новинка! Відтепер у медичному центрі «Оксфорд Медікал Прикарпаття» приймає лікар-імунолог

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ІМУНОЛОГА?

Насправді, враховуючи складну ситуацію з екологією та високим рівнем захворюваності, консультація лікаря-імунолога потрібна кожній людині, незважаючи на те, чи наявні вже якісь порушення, чи людина поки почуває себе добре.

Перелік симптомів, що вказують на потребу в консультації імунолога:

  • постійна втомлюваність та знижена працездатність;
  • знижена опірність до інфекційних захворювань;
  • стійке та тривале підвищення температури тіла;
  • безсоння або навпаки – постійна сонливість;
  • відхилення з боку загального аналізу крові;
  • аутоімунні захворювання в анамнезі та у близьких родичів;
  • порушення роботи травного тракту;
  • запальні зміни лімфовузлів та ін.

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР-ІМУНОЛОГ?

Імунологія – це галузь медицини, що тісно співпрацює з інфектологією, ревматологією, алергологією, гінекологією, та ін. Спектр роботи імунолога надзвичайно широкий, адже лікар консультує та надає поради щодо діагностики та лікування таких станів;

  • імунодефіцитні захворювання, як вроджені, так і набуті;
  • рецидивуючі захворювання органів дихання;
  • алергічні захворювання, такі як сезонні полінози, кон’юктивіти, алергічні дерматити;
  • аутоімунні патології;
  • хронічні фурункульози;
  • часті вірусні та інфекційні захворювання;
  • кандидози та ін.

Також лікар надає консультації особам з обтяженим спадковим анамнезом, консультує пацієнтів щодо питань планування сім’ї, людей, що проходять променеве та хіміотерапевтичне лікування, консультує осіб щодо потреби у вакцинації.

Лікування залежить від того, чи потрібно стимулювати імунну систему, чи, навпаки, - дещо пригнітити її роботу. Основу складає медикаментозна терапія – використовуються сертифіковані, безпечні препарати, що передбачені уніфікованими протоколами лікування та доказово підтверджені у плані ефективності.

Також не варто забувати і про загальну загальнозміцнюючу терапію. Лікар надає дійсно дієві рекомендації щодо вітамінотерапії, вживання імуномодуляторів, ефективного та безпечного загартовування, збалансованого та корисного харчування.

Імунітет – це скарб, який варто оберігати з самого дитинства, тому не займайтесь самолікуванням, та за потреби одразу зверніться до лікаря! В медичному центрі Оксфорд Медікал працюють досвідчені фахівці, які знають, як вам допомогти!

Для запису варто тільки зателефонувати: 0503777299, 0673777299


06.07.2020 4882
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

350
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

311
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

6147 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2384 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1788
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2267

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

385

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

411

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

481

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

872
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

224
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

369
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

523
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

264
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

391 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

692
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

975
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5529
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

259
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

280
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

386
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

573